Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проблеми със сайта

Предложения и въпроси за Grysty.com
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 26 Дек 2023, 14:58 Колеги, не работи промокода grysti за уебсайта на Better Organix, нещо да знаете по въпроса?
Този код беше от много отдавна. Дори не знам дали работим с тях още.... 🤷Възможно е да не работи.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 27 Дек 2023, 10:30
Peggy Zina написа: 26 Дек 2023, 14:58 Колеги, не работи промокода grysti за уебсайта на Better Organix, нещо да знаете по въпроса?
Този код беше от много отдавна. Дори не знам дали работим с тях още.... 🤷Възможно е да не работи.
Просто ми е тегаво , споням си 2020-та форума, спонсори, спонсори, сега някак си ми седи едно такова пусто и изоставено... :(
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 27 Дек 2023, 10:44
Inna написа: 27 Дек 2023, 10:30
Peggy Zina написа: 26 Дек 2023, 14:58 Колеги, не работи промокода grysti за уебсайта на Better Organix, нещо да знаете по въпроса?
Този код беше от много отдавна. Дори не знам дали работим с тях още.... 🤷Възможно е да не работи.
Просто ми е тегаво , споням си 2020-та форума, спонсори, спонсори, сега някак си ми седи едно такова пусто и изоставено... :(
Да, наистина е по-умряло. Също и заради личните съобщения, но пък хората ги ползваха за простотии. А и всички работим други неща, имаме деца и ни е страх да не ни прецакат живота, нали знаеш полицията как си търси жертви, а не лови действителните престъпници....Да се надяваме да не остава така форума, но засега сме го кротнали леко, lay low. 😂То ако си беше позволено и тн ехеее спонсори да искаш! Но тогава е лесно.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1870 times

Както спомена Ина, предпочитаме да се фокусираме върху безопасността и благополучието на семействата си, отколкото да се забъркваме в проблеми, които рядко носят похвалa, особено когато става въпрос за рискови дейности. Главните спонсори на сайта са MarsHydro и Seedsman, но и двете компании са променили политиката си и вече не подкрепят модела на награди, какъвто беше преди години. Намирането на нови спонсори в този сектор е станало трудно.

Имаме награди на стойност близо до 1 500 лева (предимно семена, гриндери, туби за цигари и стикери), които събират прах, защото липсва безопасен начин да ги раздадем. За съжаление, в момента сайтът функционира на автопилот, въпреки всички усилия и средства, които сме вложили в него. Но заради политическата обстановка в нашата държава, нямаме стимул да продължим да го развиваме, като се борим само за една похвала от една страна и се сблъскваме със законови проблеми от друга. Мнозина от доброволците, които помагаха за развитието на сайта, вече не се занимават с отглеждането на растения и темата им е далечна и нямат желание да се включат.

Относно търсачката на сайта, беше необходимо да бъде спряна, защото базата данни на сайта стана огромна и нашият хостинг провайдър ни предупреди, че ще ни изключи, ако не реагираме. Платформата на форума "phpBB" функционира по несъвършен начин и индексира всяка дума в търсачката, което претоварва базата данни с излишна информация и води до забавяне и дори крашове. Сега ще се опитам да го оправя, ако имам възможност, но не съм сигурен дали това е възможно без миграция към друга платформа. Въпреки това, промяната на платформата би изисквала допълнителни средства за поддръжка, които в момента нямаме на разположение.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения, Въпроси и Проблеми свързани със сайта”