BuTaMuH #2

Заключено
Семена марихуана
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

Не съм сигурен какво гледаш, но ми приличат на хейзове. Забелязвам, че правят още нови пистили и според мен, ще наливат още и им е рано. Следи им трихомите (колко време ги дават като сорт ?) Меласата не пречи да я даваш и с основната храна, лично аз след средата на цъфтежа подкарвам и меласата, като я редувам, поливка с основна храна, поливка с меласа.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1447 times
Been thanked: 832 times

Immnumerouno написа: 21 Дек 2021, 22:26 Не съм сигурен какво гледаш, но ми приличат на хейзове. Забелязвам, че правят още нови пистили и според мен, ще наливат още и им е рано. Следи им трихомите (колко време ги дават като сорт ?) Меласата не пречи да я даваш и с основната храна, лично аз след средата на цъфтежа подкарвам и меласата, като я редувам, поливка с основна храна, поливка с меласа.
Меласата почнах да я давам с всяка поливка след 10 ден цъфтеж...колебая се аз слагам доста неща...на литър 4мл.блум/1мл.микро/1млгроу-блум/1мл ензими/1мл калции магнезии/1мл.амино/1мл.Пк /и на 10литра една сумена лъжица меласа
Immnumerouno
Градинар
Градинар
Мнения: 73
Регистриран на: 18 Мар 2019, 20:03
Has thanked: 98 times
Been thanked: 158 times

За торенето нищо не мога да кажа, не съм проследил целия дневник и като цяло е много относително. Ако гледаш органика не би трябвало да те притеснява дори и да не промиеш, обикновено последните 1-2 поливания са ми с чиста вода. Но си следи трихомите с лупа, спрямо цвета им можеш да гониш различен ефект. Например, когато трихомите са почти на 100% млечно бели трихоми, растението е генерира максимално количество тхц, колкото повече зрее и трихомите започват да стават кехлибарени, тхц-то пада и започва да образува цбд. Имай в предвид, че и докато съхне, продължават да зреят.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

BuTaMuH написа: 21 Дек 2021, 22:47
Immnumerouno написа: 21 Дек 2021, 22:26 Не съм сигурен какво гледаш, но ми приличат на хейзове. Забелязвам, че правят още нови пистили и според мен, ще наливат още и им е рано. Следи им трихомите (колко време ги дават като сорт ?) Меласата не пречи да я даваш и с основната храна, лично аз след средата на цъфтежа подкарвам и меласата, като я редувам, поливка с основна храна, поливка с меласа.
Меласата почнах да я давам с всяка поливка след 10 ден цъфтеж...колебая се аз слагам доста неща...на литър 4мл.блум/1мл.микро/1млгроу-блум/1мл ензими/1мл калции магнезии/1мл.амино/1мл.Пк /и на 10литра една сумена лъжица меласа
Използваш минерални торове. Поливане само с вода при тях няма. Полива се само с вода като правиш flush.

От снимките и това което си обяснявал за мен имат още минум 2 седмици (14 дни).

Спрямо твоето решение (дали ще се бориш с акари или не) ще препцениш дали да ториш или ще започваш flush.

Отностно акарите - всички листа на които ги виждаш че мърдат или не трябва да се махнат. Така спираш снасянето и излюпването на нови яйца.

Пръскането и махането на листа е само контрол.

Нямам конкретен отговор за теб, защото това което бих направил аз не ви се струва реално на вас. - Аз щях да започна всичко отначало след като разбрах че имам Акари.

Ти искаше да се бориш с тях, но не искаше да пръскаш навсякъде.

Предполагам някой неща трябва да се преживеят за да се разбере колко са опасни.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1447 times
Been thanked: 832 times

Sofia Cannabis написа: 21 Дек 2021, 23:32
BuTaMuH написа: 21 Дек 2021, 22:47
Immnumerouno написа: 21 Дек 2021, 22:26 Не съм сигурен какво гледаш, но ми приличат на хейзове. Забелязвам, че правят още нови пистили и според мен, ще наливат още и им е рано. Следи им трихомите (колко време ги дават като сорт ?) Меласата не пречи да я даваш и с основната храна, лично аз след средата на цъфтежа подкарвам и меласата, като я редувам, поливка с основна храна, поливка с меласа.
Меласата почнах да я давам с всяка поливка след 10 ден цъфтеж...колебая се аз слагам доста неща...на литър 4мл.блум/1мл.микро/1млгроу-блум/1мл ензими/1мл калции магнезии/1мл.амино/1мл.Пк /и на 10литра една сумена лъжица меласа
Използваш минерални торове. Поливане само с вода при тях няма. Полива се само с вода като правиш flush.

От снимките и това което си обяснявал за мен имат още минум 2 седмици (14 дни).

Спрямо твоето решение (дали ще се бориш с акари или не) ще препцениш дали да ториш или ще започваш flush.

Отностно акарите - всички листа на които ги виждаш че мърдат или не трябва да се махнат. Така спираш снасянето и излюпването на нови яйца.

Пръскането и махането на листа е само контрол.

Нямам конкретен отговор за теб, защото това което бих направил аз не ви се струва реално на вас. - Аз щях да започна всичко отначало след като разбрах че имам Акари.

Ти искаше да се бориш с тях, но не искаше да пръскаш навсякъде.

Предполагам някой неща трябва да се преживеят за да се разбере колко са опасни.
Благодаря ти... оценявам го изключително много....то се е видяло че ще се пръска..нямам бърза работа и ше почкам хубаво да узреят...утре ще нахраня с по малка доза блум и след товава ще прочиствам две поливки и предполагам ще минат 14 дни приблизително.
Заключено

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”