Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Outdoor в гора

Семена марихуана
Smokie
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юли 2021, 02:20
Has thanked: 1 time

Здравейте, за пръв път ще пробвам да садя трева и съм си намерил едно местенце слънце в гората. Като семената покълнат просто ги заравям в земята без никакви торове, саксии, глупости защото все пак е в гората нали така? Също така ще съм благодарен ако ми дадете съвети :signw:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Мммм не точно... Хубаво е да засееш семката в малка саксия и чак след 2 седмици да я изнесеш, защото има по-голям шанс да се развие без проблеми докато ако го направиш в гората има шанс слънцето да му дойде в повече и да го убие още първият ден, за това се прави расад в домашни условия и след това се изнася на вън. Кофичка от кисело мляко с хубава рохка почва е идеален вариант.
Представи си че това е бебе, което трябва първо да заякне, за да го пуснеш да се разхожда само в гората :)
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”