Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Съвет за бюджетно осветление

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
JordanSF
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Юни 2021, 08:47

Здравейте , много се радвам че този форум съществува и има кого да попитам за съвет. Имам homemade гроубокс със следните размери : в.1,40 ,д.1,50 , ш.0.60 . Въпросът ми дали е достатъчен като място за отглеждане на 3-4 растения и най-важният проблем е какво осветление да купя за тях . Нямам възможност да отделя повече от 150 лева за осветление и всеки по евтин бюджетен вариант би ме устроил. Всеки съвет би ми помогнал в този момент ,благодаря предварително . :drugn:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1871 times

При тези размери и ако имаш две лампи, ще можеш да отглеждаш и 6 растения, ноо предвид ситуацията те съветвам да започнеш с две, защото ако са повече е възможно светлината да не е достатъчна. При втори опит можеш да опиташ с 4 но поне тогава,ще си добил представа как се развиват и колко големи стават.

Относно лампата ето това е перф опция - имаш 10% отстъпка с код GRYSTY10

https://growshop-bg.com/osvetlenie/comp ... o-v-t-250w
Публикувай отговор