Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Начинаещ фермер

Семена марихуана
WeedY
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Сеп 2019, 09:40
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Здравейте,искам да сея 3 растения,но никога не съм се занимавал със сеене.
Да попитам,какви семена бихте ми предложили и от кой сайт?
Растенията ще се гледат на открито :)
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Здравей! Препоръчвам ти да попрочетеш малко темите и в сайта има хубави статии за отглеждане, може да погледаш и клипове. Имаш ли семената при теб? Защото става доста късно за сеене, а трябва подготовка и план къде, каква почва и тн предварително да се помисли.
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Вече е късно...
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Нека да чуем повече подробности, на горила ли, подготвено ли е нещо и семената вече има ли ги или тепърва ще поръчва?
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Ми в тия жеги ейся като почнат и като ги искара тия малки цветя по една педя , не ми се мисли кво ще напрай, ако е за 2 3 шепи по добре да си ги купи отколкото да си рискува задника и пари на вятъра+труда.
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Не , според мен е късно и няма да си направя труда...
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

От клонинг до семка има разлика.. и от обикновено стартиране на разсада до гроу бокс има разлика , то и аз миналата година пуснах автоматик май месец и добре си стана и после пуснах пак август месец и ми цъфна на 10см височина и стана една недоразвита главина, а да не говорим че друг направо се изпържи в тия жеги... Ако има гроу бокс всичко е възможно... Както се казва почваш аутдора още януари от разсад и края на април вадиш 2 метра китка и септември е нараснала над 5 метра бор 😂😂😂
WeedY
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 18 Сеп 2019, 09:40
Has thanked: 9 times
Been thanked: 2 times

Inna написа: 11 Юни 2021, 10:35 Нека да чуем повече подробности, на горила ли, подготвено ли е нещо и семената вече има ли ги или тепърва ще поръчва?
Нямам семена няма ли да мога от българия да поръчам от някъде?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Не е късно да се изкарват растения, ако са семена е по-лесно защото са по-силни от клонините докато са малки растения. Ако имаш растения за изкараване лятото трябва да се внимава с температирата да не е изключително висока поне седмица след изкарването.

Ако се отглежда във високи планински обласи или по краибрежието и има лете бриз проблема е по-малък но пак трябва да се внимава.

Ще добавя че без значение в коя тема пиша винаги се отнася за photoperiod растения.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

WeedY написа: 13 Юни 2021, 19:47
Inna написа: 11 Юни 2021, 10:35 Нека да чуем повече подробности, на горила ли, подготвено ли е нещо и семената вече има ли ги или тепърва ще поръчва?
Нямам семена няма ли да мога от българия да поръчам от някъде?
Охо, ами според мен закъсняваш ако сега тепърва ще ги поръчваш. Което не значи, че не е възможно, просто човек, който гледа за пръв път ще се затрудни в жегите както беше коментирано.Сега да сравняваме Ветрушка, който е гледал сто пъти с някой, който сега ще пробва за пръв път според мен не е адекватно. Ако са ти при теб, под ръка тогава може по всяко време, но на горила не е толкова лесно ако не си гледал никога. От България не е много удачно, може и да има, не знам, но....... Ще ти подскажат колегите как да ги нагласиш, но принципно се подготвяй рано пролет, както с всички други култури, пък като ти е готово всичко можеш да си ги слагаш когато си решиш.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”