Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

В Русия съм, в Русия съм. Чак в Русия станахме известни. Майтапа на страна, но в Русия има много луди градинари ( в добрият смисъл ) .
Похвални са усилията на WDScorpio и Sofia Cannabis, които полагат за каузата и за българското каннабис общество.
🙏
MixedGreens написа: 18 Ное 2021, 19:21 кога ли ще се декриминализира ... А е толкова по добре от колкото алкохол и цигари. Дори помага при много неща ...... ridiculous!
Умишлено е, но скоро и това ще се промени. Когато се смени политиката и видят, че има много бъдеще и пари в Канабиса и конопените продукти. В един момент икономическият натиск ще е много голям, което ще промени нещата.

#БГКоноп
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

В Русия е много тежко положението с наркотиците, за половин грам се лежи 10-20 години.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

kot написа: 19 Ное 2021, 00:09 В Русия е много тежко положението с наркотиците, за половин грам се лежи 10-20 години.
Въпреки тежките наказание и твърдата ръка на управлението в Русия имат много наркомани и имат "наркотична пандемия", а за алкохолната да не говорим. Но и в държавите с по-меки закони имат "наркотична пандемия" и свръхупотреба на лекарства.

Тук ще изградим друг модел.
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

firstcitizen написа: 19 Ное 2021, 00:33
kot написа: 19 Ное 2021, 00:09 В Русия е много тежко положението с наркотиците, за половин грам се лежи 10-20 години.
Въпреки тежките наказание и твърдата ръка на управлението в Русия имат много наркомани и имат "наркотична пандемия", а за алкохолната да не говорим. Но и в държавите с по-меки закони имат "наркотична пандемия" и свръхупотреба на лекарства.

Тук ще изградим друг модел.
Според мен тежките наказания са следствие на злоупотребата с наркотични вещества в опит да се намали мащаба й. Алкохолизма май не е чак толкова ширещ се в Русия, но пък са си намерили заместител. Казано честно на мен такива големи присъди биха ме отказали от всички наркотици. Но един човек, който е отрепка и малоумник нищо не може да го спре.
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

А освен да пробват да ни махнат , какъв е шанса да се следят потребителите тук ?
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

PhenyoM- написа: 19 Ное 2021, 23:18 А освен да пробват да ни махнат , какъв е шанса да се следят потребителите тук ?
Според мен шансът e 50 на 50.. или ни следят, или не ни следят.
:passg:
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

PhenyoM- написа: 19 Ное 2021, 23:18 А освен да пробват да ни махнат , какъв е шанса да се следят потребителите тук ?
Ползвай VPN, не пиши във вайбър или месенджър неща свързани с това, ползвай телеграм или сигнал, премахвай Exif файловете от снимките, които постваш... и така. Пък вече, който го е страх от мечки...нали знаеш :lol: ;)
Keep on growing :stone:
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

Е аз така или иначе нямам фейсбук , ползвам само инстаграм и сигнал. Даже и тука, не качвам толкова снимки , че знам ли кой гледа :D ЛЕГАЛИЗАЦИЯЯЯЯЯЯЯЯЯ !!!!!!!!!!!!!!!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Government entity........маа....ма ви мръсна мюлюционерска да ибаааааа........Лавината тръгна няма спиране вече....няма връщане назад.Каквито и репресии да измислят 2022 г сме .......хората ползват конопа масово.......и все по масово ще става особенно за мед цели.даже кандидат депутати гледат,пушат....хохохаха.
И в този парламент се надявам да се чуе и НАШИЯТ ГЛАС!!!!!!!
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

Аз забелязвам през последните 5 години, как се увеличава интереса на младите към конопа. Преди нямаше толкова хора , които гледат а сега всеки втори гледа дето се вика. Все повече хора се хващат с марихуана , все повече започва да се говори за нея, използването на цбд също много нарастна през последните години. Моите наблюдения са , че повечето хора масово пушат в БГ. Като почнем от 14 и стигнем до 60 г. Сещам се първите пъти като пуших имаше с мен един на баща ми годините, над 40 :D Виках си леле , този как може да пуши на тези години и след време разбрах , че са доооооооооста хората :D Идва времето , с една година сме по близо до легализацията ! Може да не е тази , може и другата да не е , но ние сме тук, готови и чакаме !
Публикувай отговор