Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
ogeee777
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 10 Яну 2020, 16:02
Has thanked: 4 times
Been thanked: 12 times

Inna написа: 03 Ное 2021, 14:14
Sofia Cannabis написа: 01 Ное 2021, 17:15 Последно време съм се зарибил на хашиш този е сухо извлечен само през мрежа 125 микрона. Качеството е високо но не е А+, преминал е малко сух материал от самото растение и по-трудно се топи от полинта на пръстите като се пипа.
А за да е А+ каква мрежа би трябвало да се използва? По ситна? Китайците предлага ха от 75 до 220микрона,но аз взех 125,защото не бях сигурна дали по малките изобщо ще пуснат нещо? 125 ситце, хубаво става хашиша, но от по старите ми и сухи тримове и тн имам чувството, че малко пада и прах от глави/листа. 220 в такъв случай е бая голямо, дали изобщо и него да взимам, иначе мислех цялата серия? Това е критерия, да са само трихомки, нали?
75 или 73 микрона беше най-качествения мисля.Колкото по-светъл е толкова по-качествен.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Inna написа: 03 Ное 2021, 14:14
Sofia Cannabis написа: 01 Ное 2021, 17:15 Последно време съм се зарибил на хашиш този е сухо извлечен само през мрежа 125 микрона. Качеството е високо но не е А+, преминал е малко сух материал от самото растение и по-трудно се топи от полинта на пръстите като се пипа.
А за да е А+ каква мрежа би трябвало да се използва? По ситна? Китайците предлага ха от 75 до 220микрона,но аз взех 125,защото не бях сигурна дали по малките изобщо ще пуснат нещо? 125 ситце, хубаво става хашиша, но от по старите ми и сухи тримове и тн имам чувството, че малко пада и прах от глави/листа. 220 в такъв случай е бая голямо, дали изобщо и него да взимам, иначе мислех цялата серия? Това е критерия, да са само трихомки, нали?
Всеки вид е различен и е хубаво да има разнообразие, защото някой видове имат по-малки trichome heads.

Качеството тук е на същият принцип като всички концентрати, за да е високо трябва да се използват хубави глави а не shake. Най-високото качество по-този начин е стравнително малко, защото за да не пада прах(дребен растителен материла) използваш само хубави глави клатиш леко да паднат само най-външните смоли и това е. Главите си ги пушиш.

Когато използваш bubble bags с вода е по-лесно защото растетителният материал поема вода (влага и се подува малко) ако започнеш с хубав материал а не shake който е на прах минават само trichome heads.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Автомобилите Тесла, закупени СПЕЦИАЛНО за събитието, струват по 100к паунда всяка, и служат да разкарват миризливите задници на "елита". Оказва се обаче, че в градчето има САМО ЕДНА КОЛКОНКА за зареждане на електромобил, а колите са десетки!
И ето абсурда - "загрижените" за климатичните промени докарват дизелови генератори, за да заредят "Теслите" 🤣🤣🤣🤣🤣
Ето в такъв абсурдистан живеем, а тия идиоти ни управляват и ще ни вкарат предсрочно в гроба.


https://vtorifront.bg/article/licemerie ... M9ifakwPNM
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Започват да се получават нещата. Има още какво да се желае но това е 3-ят само. Този беше перфектно изпечен отвътре с много добра консистенция.
Прикачени файлове
PXL_20211104_233823913.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Това е целта. Моят съсед ми прави по-един всяка седмица
Прикачени файлове
PXL_20211025_023723258.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 655
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 966 times
Been thanked: 1552 times

Да ви питам за мнение, кога според вас е най-добрият момент за лолипопинг? В един сайт пише около 2-3 седмица цъфтеж, в друг малко преди превключване на цъфтеж, в трети постепенно да се реже малко преди начало на цъфтеж до 2-3 седмица?
Keep on growing :stone:
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Гласувайте и мислете за кого гласувате
https://www.youtube.com/watch?v=8CXnMwOKYiE
PhenyoM-
Градинар
Градинар
Мнения: 32
Регистриран на: 04 Яну 2021, 13:19
Has thanked: 33 times
Been thanked: 15 times

https://www.mars-hydro.com/ts-1000-led- ... tent-combo Стана няколко дена ги гледам , има ли някой, който го е купил да сподели мнения. 5 растения ще побере ли с 15 литрови саксий , или поне 4 ? Осветлението е за цъфтеж и растеж нали ?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1871 times

PhenyoM- написа: 15 Ное 2021, 08:12 https://www.mars-hydro.com/ts-1000-led- ... tent-combo Стана няколко дена ги гледам , има ли някой, който го е купил да сподели мнения. 5 растения ще побере ли с 15 литрови саксий , или поне 4 ? Осветлението е за цъфтеж и растеж нали ?
Ще побере 4 саксии, все пак една саксия ти е 30х30см а бокса е 70х70см
Осветлението е комбинирано и за растеж и за цъфтеж.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Виж моя дневник в индор секцията. Ако искаш да гледаш 4, като моето растение да бъдат, няма да стане. От тази палатка да изкараш 200гр макс със 150W. Ако пушиш доста, няма дя ти стигне, мисли за малко по голяма палатка и по мощтно осветление. Върши работа палатката е мн яка, виж какви съм ги забъркал :) . Осветлението е много добро. Икономичко и ефикасно. Само вента ми идва малко шумен да се гледа в апарт, но когато ми пращаха на мен, не се контролираха, вече може да се ощконтролира мощтността и съответно децибелите ( maybe ).
Публикувай отговор