Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

Sawyer17 написа: 11 Яну 2024, 22:03 Здравейте на всички!

Напоследък се чудя дали е възможно да синтезирам ЛСД, някой наясно ли е какви са стъпките или дали има форуми с информация по въпроса, също така ако някой има опит с това да изрази мнение, знам че е трудно, но все пак ми стана интересно, дали мога сам да си правя лсд хаха , поздрави на всички градинари , бъдете здрави и свободни!
Здравй! Нали знаеш какво е общото мнение на всички ни във форума за синтетичните вещества?!?
LSD-то като най яркия представител на психедилиците( за които съм много против да се слагат в един куп с другите наркотици) е доста трудно да се синтезира и трябват добри познания по химия и разбира се хубава лаборатория ( не е като да сготвиш Мет от хапчетата за настинка). А един от големите му проблеми е изключително малката ефективна доза (в порядъка на микрограмове, което е хиляди от милиграма) Нали се сещаш, че без оборудване и специални защитни мерки белята е гарантирана.
Аватар
UkraRasta
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Яну 2024, 11:29

Здравейте приятели! Пиша с преводач, за което веднага се извинявам😅 Със семейството ми се преместихме от Украйна в слънчева България. Все още не познавам нищо или никого тук. Не успяхме да вземем нищо със себе си. И разбирам, че мога да бъда незабавно забранен за моето съобщение.. Но от безнадеждност ще опитам все пак 🤷‍♂️
Никога не съм купувал нищо от нас в Украйна, в нашата общност ние просто се отнасяме един към друг, без търговия. Не знам как е при вас тук, но ако някой може по някакъв начин да ми каже към кого да се обърна или къде да отида в района на Слънчев бряг, Несебър или Бургас, за да намеря поне малко чудесно лекарство, ще ви благодаря във всяко удобен начин! Или ми дайте поне някакъв съвет или намек, иначе се чувствам като под забрана😅 Извинявам се и ви благодаря предварително!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

UkraRasta написа: 12 Яну 2024, 11:36 Здравейте приятели! Пиша с преводач, за което веднага се извинявам😅 Със семейството ми се преместихме от Украйна в слънчева България. Все още не познавам нищо или никого тук. Не успяхме да вземем нищо със себе си. И разбирам, че мога да бъда незабавно забранен за моето съобщение.. Но от безнадеждност ще опитам все пак 🤷‍♂️
Никога не съм купувал нищо от нас в Украйна, в нашата общност ние просто се отнасяме един към друг, без търговия. Не знам как е при вас тук, но ако някой може по някакъв начин да ми каже към кого да се обърна или къде да отида в района на Слънчев бряг, Несебър или Бургас, за да намеря поне малко чудесно лекарство, ще ви благодаря във всяко удобен начин! Или ми дайте поне някакъв съвет или намек, иначе се чувствам като под забрана😅 Извинявам се и ви благодаря предварително!
Здравей! Тук е образователен форум и не се продава нищо незаконно, включително марихуана. Можем да ти кажем само как да си отгледаш. 🙂🤷За жалост марихуана в България е забранена. Няма да бъдеш баннат, но такива въпроси тук не са позволени.
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1443 times
Been thanked: 832 times

UkraRasta написа: 12 Яну 2024, 11:36 Здравейте приятели! Пиша с преводач, за което веднага се извинявам😅 Със семейството ми се преместихме от Украйна в слънчева България. Все още не познавам нищо или никого тук. Не успяхме да вземем нищо със себе си. И разбирам, че мога да бъда незабавно забранен за моето съобщение.. Но от безнадеждност ще опитам все пак 🤷‍♂️
Никога не съм купувал нищо от нас в Украйна, в нашата общност ние просто се отнасяме един към друг, без търговия. Не знам как е при вас тук, но ако някой може по някакъв начин да ми каже към кого да се обърна или къде да отида в района на Слънчев бряг, Несебър или Бургас, за да намеря поне малко чудесно лекарство, ще ви благодаря във всяко удобен начин! Или ми дайте поне някакъв съвет или намек, иначе се чувствам като под забрана😅 Извинявам се и ви благодаря предварително!
По скоро ще получиш ако желаеш информация от къде да си купиш материалите нужни за отглеждането на растения в домашна среда.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Колеги да да питам серията на Advanced pH Perfect Grow, pH Perfect Micro, pH Perfect Bloom автоматично ли регулира PH- то и ако не го регулира до нужното как се сваля и съответно качва или няма такава опасност
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

grustman написа: 12 Яну 2024, 17:23 Колеги да да питам серията на Advanced pH Perfect Grow, pH Perfect Micro, pH Perfect Bloom автоматично ли регулира PH- то и ако не го регулира до нужното как се сваля и съответно качва или няма такава опасност
Това е твърдението да, че регулира автоматично PH-a има клипове в ютуб как след като сложи от 3тата бутилка и пх ставаше точно 6.5 ако не се лъжа, виж го. Ако не, си го коригираш по начина, който си знаеш ПХ- и ПХ+.
Keep on growing :stone:
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

UkraRasta написа: 12 Яну 2024, 11:36 Здравейте приятели! Пиша с преводач, за което веднага се извинявам😅 Със семейството ми се преместихме от Украйна в слънчева България. Все още не познавам нищо или никого тук. Не успяхме да вземем нищо със себе си. И разбирам, че мога да бъда незабавно забранен за моето съобщение.. Но от безнадеждност ще опитам все пак 🤷‍♂️
Никога не съм купувал нищо от нас в Украйна, в нашата общност ние просто се отнасяме един към друг, без търговия. Не знам как е при вас тук, но ако някой може по някакъв начин да ми каже към кого да се обърна или къде да отида в района на Слънчев бряг, Несебър или Бургас, за да намеря поне малко чудесно лекарство, ще ви благодаря във всяко удобен начин! Или ми дайте поне някакъв съвет или намек, иначе се чувствам като под забрана😅 Извинявам се и ви благодаря предварително!
Добре дошъл! Не съм бил в Украйна, но това което съм видял във научнопопулярните канали за наркотиците в Украйна беше нещо ужасяващо. Никакъв боклук на които му викаха "Крокодил" (хапчетата с кодеин, бензин, червен фосфор и още един бог знае какво слагаха да го готвят), съсипваше живота на хората зажаднели за ефтина дрога.
Максималната продължителност на живота на потребителите беше около 2 години и умираха все едно са болни от проказа.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 897
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

А до тези който са поливали и поливат с АДВАНСЕТ предполагам първите седмици цепят грамажите на половина за да не се изпържат нали така тоест ако е 1мл 0,5мл защото ми се вижда висока дозата от седмица 1 да е по 1мл :D ? :passj:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

grustman написа: 13 Яну 2024, 11:55 А до тези който са поливали и поливат с АДВАНСЕТ предполагам първите седмици цепят грамажите на половина за да не се изпържат нали така тоест ако е 1мл 0,5мл защото ми се вижда висока дозата от седмица 1 да е по 1мл :D ? :passj:
Да, което е излишно е излишно. Те разбира се биха предпочели да ръгаш повече. На мен преди ми подаряваха безплатни стартер пакчета с Вуду джус, оувърдрайв, -б52(ли кво беше там) и биг бъд, хубавки и удобнички. Карала съм само с тях и добре бяха. Качествени торове са, за химийки и аз бих ги ползвала. Но понеже минах изцяло на био ползвам само вуду джуса, те имаха и други биота, пиранята май и още някви.... От първа седмица тор то направо няма нужда, ама айде на половина поне. 😂
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 382
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 194 times
Been thanked: 355 times

Inna написа: 13 Яну 2024, 12:09
grustman написа: 13 Яну 2024, 11:55 А до тези който са поливали и поливат с АДВАНСЕТ предполагам първите седмици цепят грамажите на половина за да не се изпържат нали така тоест ако е 1мл 0,5мл защото ми се вижда висока дозата от седмица 1 да е по 1мл :D ? :passj:
Да, което е излишно е излишно. Те разбира се биха предпочели да ръгаш повече. На мен преди ми подаряваха безплатни стартер пакчета с Вуду джус, оувърдрайв, -б52(ли кво беше там) и биг бъд, хубавки и удобнички. Карала съм само с тях и добре бяха. Качествени торове са, за химийки и аз бих ги ползвала. Но понеже минах изцяло на био ползвам само вуду джуса, те имаха и други биота, пиранята май и още някви.... От първа седмица тор то направо няма нужда, ама айде на половина поне. 😂
Мене ме кефят заради опаковките , особено B-52 с мацката с яките бомби :lol: Майтапът настрана, но да, видял съм ползи от нещата им , ама комерсът им на моменти ми идва в повече. Eй така по търговски -"Той продуктът е хубав, ама купете това и онова" :) Та съм си казал ако е органика да е органика, поставил съм си за цел 100% органика грол. използвам момента да те питам като човек, ползвал Better Organix , става ли да дабавя към почвата малко разтвор руут бетър и к-амино да я колонизират, ще ползвам почвата на пролет?
Публикувай отговор