Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 894
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Mezzazine написа: 20 Яну 2024, 10:14 Попадал съм дори на фалшив биобиз........гроу .....слагам както обикновенно 2 до 3 мл на литър.......всичко прежълтя.....викам малийй.....пък то фалшиво.....от до целият стартер пак!!!!!беше 2017 или 2018.
Страшна работа
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

Inna написа: 16 Яну 2024, 15:58
Peggy Zina написа: 16 Яну 2024, 15:47
grustman написа: 16 Яну 2024, 15:18 и от кой сайт си пазарувал и си доволен и не е менте /
Гледах го моя , въртях го а у, да кажем ,че е стара партида. Пазарувам от Гроушоп, Ърбан Ботаникс и Гроушоп Мания, лошо да чукна на дърво не съм видял, но винаги ходя да пазаря от физически магазин. Не вярвам да почнат да си серат на имената , предвид неголемия пазар, спрямо една Германия, Холандия примерно. И силно се надявам този тренд да не е стигнал до България. Някой по-напред с материала да изрази мнение. Но както е тръгнало ще взема да се върна към домашните торове и добавки купени ДИРЕКТНО от производител. Така мисля , че е най-сигурно. Покрай тази инфлация много от купешките торове ги позлатиха - Ризотоника примерно вече е 70-90 лева литъра, според магазина, силно се съмнявам някои да не са почнали да удрят в качеството и количеството , за да запазят цената същата - shrinkflation.
Всъщност някъде гледах как самите Адвансет се оплакваха от именно български ментета. Те също работят с бг учени(мисля че бг учени имат общо и с вуду джуса и някои от биотата им), тук са искали да имат производство, но заради това се отказали, защото много ментета им направили май. Мисля, че и някои гроушопове са ги продавали, но не знам кои и дали нарочно. Май това беше отдавна и ги бяха изтеглили тогава, но не съм сигурна..... Ще потърся къде съм го чела това, май тук някъде.....
В този ред на мисли, щях да питам някой да е пазарувал от румънски гроушопове, щото гледам по-голямо разнообразие и по-сносни цени.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

Kostadin написа: 18 Яну 2024, 16:45 Някой наскоро взимал ли си е семена от seedsmafia и дали качеството се е подобрило?
Пак да потретя - ако си на зор с доставката , поръчай си ОРИГИНАЛНИ семки от villabafo, идват за същото време като тези от сийдсмафията. Villabafo си е официален дистрибутор на много от уважаваните брийдъри, сам се убеди виж в сайта на брийдърите. Да ще ти излезе 10-20 лева по-скъпо, НО ще си заслужава. Но ако си тръгнал да правиш 10-20 лева икономия от семки не зная защо въобще си тръгнал да отглеждаш собствена марихуана...
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

New написа: 03 Фев 2024, 12:00 Здравей. Място има,не е проблем. Аз точно за това исках да пусна нова тема, за да може някой,който разбира да ми обесни всичко от начало до край. Имам някакво понятое над нещата, но до сега не съм гледал, и предпочитам да получа адекватно мнение от хора,които разбират. Тук четох доста, и определено има професионалисти в тази сфера. Ако не ти е проблем и ти се пише, може и тук да ми обвсниш всичко от начало до край. Като информация, с какво разполагам: семената са critical kush от barnyfarms, лампите са последен модел LED (спектърна) овлажнител за въздух, хидрометър и таймер, саксий имам по 10литра имам и по 50литра. Помещението е изчистено перфектно и затъмнено, за да не влиза светлина. Торове имам НПК, амониева силитра, вкоренител, препарат за листа и препарат за цъфтеж. На теория знам доста неща, но на практира нищо 😀 ще ти бъда много благодарен
Тая амониева селитра те съветвам да я изхвърлиш освен ако няма да правиш бомби с нея :) Има достатъчно рецепти за домашни органични торове за без пари.Силно НЕ ти препоръчвам химия за начинаещ. Какво си чел не знам , щом пак искаш информация наготово смляна, дай да я видим тази лампа каква е що е . Прочети този раздел и тези теми от до
viewforum.php?f=9
viewtopic.php?f=22&t=1154
viewtopic.php?t=5
Средната ми е последния дневник, на твое място бих гледал като за начало на един квадратен метър да усетя и да преценя как ми идва работата. Аз гледам на 0.36 кв м , ако искаш да постигнеш резултати като моите , умножи моята работа по 2-3 пъти. От саксия 50 л няма смисъл освен ако не ги вегетираш няколко месеца...
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

Sofia Cannabis написа: 22 Окт 2023, 20:27 Ако имаш правилната силика, започваш да вижда промени след 1-2 поливания. Ако отглеждаш hydro това ще се види следващия или по-следващия ден. Ако си в почва и поливаш на няколко дни ще започнеш да забелязваш разлика след около седмица.

Стеблата стават много твърди и започват да не подлежат на огъване и директно започват да се прекършват ако правиш някакви процедури с преплитане в мрежа(примерно).

Има място в градината но не е за всички условия и градини. Най-лесния начин на употреба е да престой 24 часа във водата преди да се използва за поливане. Ако поливаш органична градина забъркваш и поливаш на следващия ден. Ако поливаш hydro забъркваш и добавяш всичко останали торове на следващия ден.

Престоява във вода за да се стабилизира рН на разтвора иначе повишава много рН.
Здрасти! Пиша ти тук , понеже махнаха личните съобщения и не мога да те издиря. Помня че имаше ютуб канал на бг канабис общността който който го изтриха. Много ютубъри си направиха канали в Спотифай щото там такива репресии няма , има ли го варианта всичкото съдържание от канала да се качи на един Спотифай канал на бг канабис общонстта ще е много полезно да имаме такъв канал. Един подкаст без картина не мисля че е голяма мъка.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Peggy Zina написа: 05 Фев 2024, 22:03
Sofia Cannabis написа: 22 Окт 2023, 20:27 Ако имаш правилната силика, започваш да вижда промени след 1-2 поливания. Ако отглеждаш hydro това ще се види следващия или по-следващия ден. Ако си в почва и поливаш на няколко дни ще започнеш да забелязваш разлика след около седмица.

Стеблата стават много твърди и започват да не подлежат на огъване и директно започват да се прекършват ако правиш някакви процедури с преплитане в мрежа(примерно).

Има място в градината но не е за всички условия и градини. Най-лесния начин на употреба е да престой 24 часа във водата преди да се използва за поливане. Ако поливаш органична градина забъркваш и поливаш на следващия ден. Ако поливаш hydro забъркваш и добавяш всичко останали торове на следващия ден.

Престоява във вода за да се стабилизира рН на разтвора иначе повишава много рН.
Здрасти! Пиша ти тук , понеже махнаха личните съобщения и не мога да те издиря. Помня че имаше ютуб канал на бг канабис общността който който го изтриха. Много ютубъри си направиха канали в Спотифай щото там такива репресии няма , има ли го варианта всичкото съдържание от канала да се качи на един Спотифай канал на бг канабис общонстта ще е много полезно да имаме такъв канал. Един подкаст без картина не мисля че е голяма мъка.
След няколко години ще се върна повече към правене на клипчета и раздовори някъде. Всички сме заети с малки деца и живот, и нямаме време за повече от писане.
Всеки може да пише когато има време, иначе всички трябва да се кординираме кога сме свободни + часовата разлика по-света и става много трудно в момента.

Ако съм пропуснал някой който иска отговор директно от мен да ме tag за да го видя и ще се вкюча. Следя повечето теми и всички получават отговор и не виждам нужда да се включвам и аз.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 894
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1414 times

Защо бях блокиран
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 661
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1560 times

grustman написа: 07 Фев 2024, 07:29 Защо бях блокиран
Никой не е блокирал лично теб, достъпа явно беше изцяло спрян за малко, най- вероятно ще се изясни скоро защо.
Keep on growing :stone:
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

grustman написа: 07 Фев 2024, 07:29 Защо бях блокиран
Не само ти. Предполагам беше само нахвърляне на спам, не нещо по-сериозно като хакерска атака.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 374
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 348 times

Sofia Cannabis написа: 07 Фев 2024, 01:07
Peggy Zina написа: 05 Фев 2024, 22:03
Sofia Cannabis написа: 22 Окт 2023, 20:27 Ако имаш правилната силика, започваш да вижда промени след 1-2 поливания. Ако отглеждаш hydro това ще се види следващия или по-следващия ден. Ако си в почва и поливаш на няколко дни ще започнеш да забелязваш разлика след около седмица.

Стеблата стават много твърди и започват да не подлежат на огъване и директно започват да се прекършват ако правиш някакви процедури с преплитане в мрежа(примерно).

Има място в градината но не е за всички условия и градини. Най-лесния начин на употреба е да престой 24 часа във водата преди да се използва за поливане. Ако поливаш органична градина забъркваш и поливаш на следващия ден. Ако поливаш hydro забъркваш и добавяш всичко останали торове на следващия ден.

Престоява във вода за да се стабилизира рН на разтвора иначе повишава много рН.
Здрасти! Пиша ти тук , понеже махнаха личните съобщения и не мога да те издиря. Помня че имаше ютуб канал на бг канабис общността който който го изтриха. Много ютубъри си направиха канали в Спотифай щото там такива репресии няма , има ли го варианта всичкото съдържание от канала да се качи на един Спотифай канал на бг канабис общонстта ще е много полезно да имаме такъв канал. Един подкаст без картина не мисля че е голяма мъка.
След няколко години ще се върна повече към правене на клипчета и раздовори някъде. Всички сме заети с малки деца и живот, и нямаме време за повече от писане.
Всеки може да пише когато има време, иначе всички трябва да се кординираме кога сме свободни + часовата разлика по-света и става много трудно в момента.

Ако съм пропуснал някой който иска отговор директно от мен да ме tag за да го видя и ще се вкюча. Следя повечето теми и всички получават отговор и не виждам нужда да се включвам и аз.
Аз не ви търся сметка, това са нормални човешки неща от живота , аз бих могъл да върша част от вашата работа , ей така да се предава част от работата на по-младите членове и .т.н.
Публикувай отговор