Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Имам въпрос към по-опитните - има ли смисъл да си купувам Kalong BLOOM? Гледам му съдържанието, то меласа и калий:/. За да им давам калий съм си направил 4-5 туби тор от бананови кори. Относно меласата имам 6-7 литра фуражна меласа и половин бурканче блекстрап меласа, мисля да си купя 2-3 бурканчета блекстрап меласа и така. Мисълта ми е при наличието, което имам на толкова домашни и купешки торове, как да ги разходвам рационално тези двайсетина лева?
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 21 Юни 2020, 08:46 Имам въпрос към по-опитните - има ли смисъл да си купувам Kalong BLOOM? Гледам му съдържанието, то меласа и калий:/. За да им давам калий съм си направил 4-5 туби тор от бананови кори. Относно меласата имам 6-7 литра фуражна меласа и половин бурканче блекстрап меласа, мисля да си купя 2-3 бурканчета блекстрап меласа и така. Мисълта ми е при наличието, което имам на толкова домашни и купешки торове, как да ги разходвам рационално тези двайсетина лева?
Няма смисъл да купуваш Kalong Bloom.

За какво да ги изразходваш рационално тези двайсетина лева? За хубава българска крафт бира. 🍻
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Josep92 написа: 21 Юни 2020, 08:46 Имам въпрос към по-опитните - има ли смисъл да си купувам Kalong BLOOM? Гледам му съдържанието, то меласа и калий:/. За да им давам калий съм си направил 4-5 туби тор от бананови кори. Относно меласата имам 6-7 литра фуражна меласа и половин бурканче блекстрап меласа, мисля да си купя 2-3 бурканчета блекстрап меласа и така. Мисълта ми е при наличието, което имам на толкова домашни и купешки торове, как да ги разходвам рационално тези двайсетина лева?
Стига купува:DНе прекалявай навън с тая меласа.Пепелта е същои за калий,може да им поръсиш скоро преди цъфтежа.Но да не вземеш да купиш от мадагаскар,че това е голям смях пари за пепел хаха
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 21 Юни 2020, 11:52
Josep92 написа: 21 Юни 2020, 08:46
Стига купува:DНе прекалявай навън с тая меласа.Пепелта е същои за калий,може да им поръсиш скоро преди цъфтежа.Но да не вземеш да купиш от мадагаскар,че това е голям смях пари за пепел хаха
Аз меласа ще си купя и за лична консумация :) . Говорех за блума на на калонг, не за палмовата им пепел, тя никога не ме е блазнила, нито пък рибеното им брашно и тем подобни - отивам до ловно-рибарския магазин и ей ти на рибено брашно! :) Като цяло бях чувал, че е хубаво бат гуаното на калонг да се комбинира с течния им гроу и блуум. За цъфтежа съм си приготвил от тяхното бат гуано, сст, бананова кора, чкч и коприва, Б52, тор от коноп,водорасли , най-много да пръсна 1-2 пъти с байкала и така....... Мисълта ми беше освен кокосови орехи и някое- друго бурканче меласа, нещо друго ще ми трябва ли освен това, което съм изброил?
Последно промяна от FikiStoraro на 21 Юни 2020, 19:39, променено общо 1 път.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Не,дори и то не ти трябва всичкото,но хайде ,кефи се:DПочти нищо не ти трябва ,извън това,което вече си сложил в дупките,но понеже така пък не е толкова интересно прави си експерименти и си ги редувай:)Най-важното нещо е редовното и обилно поливане с вода.
Аватар
Zafor19
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 356
Регистриран на: 19 Окт 2019, 09:53
Has thanked: 1241 times
Been thanked: 859 times

Mezzazine написа: 21 Юни 2020, 07:47 През годините научих десетки хора как да засадят,как да разпускат семка,как да торят.....и мен ме научиха на доста нови неща.....но мисълта ми беше не е за всеки това ,някой влязоха в затвора....други решиха да изпробват по тежки неща.....приемаха си почти живота..... малко трябва да си пораснал поне на акъл ако не на години преди да се занимаваш с това.
Много кофти е това, много се уплаших. Направо ми се бръкна... незнам къде...
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Inna написа: 21 Юни 2020, 16:25 Не,дори и то не ти трябва всичкото,но хайде ,кефи се:DПочти нищо не ти трябва ,извън това,което вече си сложил в дупките,но понеже така пък не е толкова интересно прави си експерименти и си ги редувай:)Най-важното нещо е редовното и обилно поливане с вода.
Вчера в моя град валя на поразия, чувам, че имало и порой в близост до градината ми , май идната седмица само ще нося вода, без да поливам..... Като цяло при нас го дават да вали до четвъртък - петък, притесняват ме само автоматиците, това време ще им се отрази кофти.......
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Josep92 написа: 21 Юни 2020, 16:37
Inna написа: 21 Юни 2020, 16:25 Не,дори и то не ти трябва всичкото,но хайде ,кефи се:DПочти нищо не ти трябва ,извън това,което вече си сложил в дупките,но понеже така пък не е толкова интересно прави си експерименти и си ги редувай:)Най-важното нещо е редовното и обилно поливане с вода.
Вчера в моя град валя на поразия, чувам, че имало и порой в близост до градината ми , май идната седмица само ще нося вода, без да поливам..... Като цяло при нас го дават да вали до четвъртък - петък, притесняват ме само автоматиците, това време ще им се отрази кофти.......
Да,тоа не елошо да си оставиш вода за по-гадни времена предварително:)Ами аутотата ако не са много напреднали в цъфтежа нищо няма д аим има,но иначе мого лесно мухлясват главите им в напреднал цъфтеж,аз съм ги намирала изгнили,но бяха доста напред в цъфтежа......
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Днес на 21.06 честваме Международният ден на йога.
Йога означава “Съюз, Единение, Връзка” с Космоса и Вселената. Индивидуалното Съзнание се свързва с колективното Съзнание.
Благодарение на силата на Кундалини това единение се осъществява спонтанно, без усилие, нужно е единствено чистото желание това да се случи.
Единението със Силата, която ни е създала, поддържа и ни развива ни дава вътрешен баланс и мир, а и хармония с останалите.
Днес, когато Земята е все още скована под непознатата заплаха на вируса, да се обърнем към себе си и да потърсим всичко, от което се нуждаем вътре.
Защото то е там. Защото болката и удоволствието се случват само вътре във вас, както и радостта и нещастието се случват вътре във вас, както и самата светлина и тъмнина се случват вътре във вас. Всичко е вътре в нас и за това трябва да се обърнем на вътре към себе си.
Йога е просъществувала 15 000 години заради нейната ефикасност. Просъществувала е просто поради ефективността си, защото действа.
Намасте
🙏
https://www.youtube.com/watch?v=awB3Fi2xQsY

Как да Медитирам? Как се Медитира? Медитация за успех, релакс, фокус, душевен мир, радост и енергия :D
viewtopic.php?f=8&t=361
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

WDScorpio написа: 17 Юни 2020, 09:35
Haha написа: 17 Юни 2020, 00:19 Доста сте зле в това форумче само дървени философи на които не им омръзна да отговарят по 100 пъти на въпроси от рода на Защо се издължават стъблата и така нататък Да не говорим че повечето дневници се от рода на първи опит първи дневник и така нататък и така нататък много зле поне 20 години назад от другите форуми на английски и ще ви помоля да не ми триете мнението понеже И аз имам право на такова,
В една шибана държава, в която шибаните закони ни принуждават да се крием, като шибани мишки, развитието се забавя и докато в другите държави канабиса е легален от години ние изоставаме!
Тук сме с цел да ПОМАГАМЕ и да отговаряме по 100 пъти ако трябва, за да научим максимално много хора, как да отглеждат канабис!

Ai zaminavaj u hangliiskite si forumi!

Get the fuck out!
Държавата ли пак е виновна? А вие какво правите по цял ден, освен да се криете като мишки зад измислените си псевдоними и да учите децата как се отглежда трева, докато си рекламирате тъпите семена, лампи и торове... Е, много полезно, няма що....

Вземете организирайте поне едно шествие-протест, както от стария форум на Движение "Промена" всяка година организираха шествия/протести.

Жалкари и смешници!!!
Публикувай отговор