Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Inna написа: 14 Апр 2022, 09:58 Миене и след като изсъхнат-пръскане, може и с нийма. Сапунената вода не знам(аз вместо сапун съм ползвала люта чушка, чесън и някви такива отвари, поне са безвредни, може да редува нийма с нещо подобно ако нямаш специално) , по добре нийма.... А не успя ли все пак да установиш вредителя с точност, малки движещи точици отдолу на листата или друго? Аз трипс не съм имала, така че не ми е много ясен.....
Изкъпах ги окастрих ги пръснах с вода и сапун но не бях изчакал да изсъхнат от водата. Ще направя това с чушки и чесън . След 5 дни ще пръсна и с нийма пак .нямам друго но в момента имам възможност да купя каквото и да е само че не съм сигур3н какво да избера.малко по късно ще пусна 2 3 продукта да кажете ако имате мнение . За сега нищо не съм открил имаше един път една буба с прозрачни крила. Убих я и после видях че била от полезните които се хранили с въшки . Влизали са няколко мухи от черните друго не се сещам и не съм намирал наистина но щетите са явни по 70 80 %от растенията в бокса. Вчрра ми се видя едно като тия чврвейчета които са трипсите но вече може и да си набивам филма . Не знам и аз звучи смешно ама не мога и аз да определя какво се случва ама са или спайдъри или трипсита .
:roll:
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Нещо за тия отвари?
Прикачени файлове
total.png
tec.png
:roll:
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

В какво мога да си сложа билката и да я заровя , което няма да се повреди с времето ?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Кутия от натурален сок....тетра..пак...може и една в друга...няколко
Fuckthesystem
Градинар
Градинар
Мнения: 43
Регистриран на: 01 Авг 2020, 14:37
Has thanked: 53 times
Been thanked: 26 times

Здравейте и от мен и аз експериментално на 27-ми февруари пуснах 1 автоматче в 2 литра саксия е така за тръпката за спорта както се казва та тва автоматче преживя доста тъпи работи като липса на светлина студ не толкова защото си го държах вътре и ме очуди как за 2 седмизи успя да израсте толкова много в 2 литра саксия :D та преди 1 седмица започна да цъфти и гледам че големите листа правят доста сянка на малките нали няма да е проблем на такъв ранен етап да махна 4-5 листа просто наистина съм доста учуден как това нещо порастна толкова бързо при положение че първите му 2 седмици не растеше и нормално то нямаше светлина сега е 1-ва седмица цъфтеж и вече мерише доста добре за жалост не мога да кача снимки защото преди 1 седмица някой пич ми удари 2 комютъра телевизор и лаптоп в 1 час :) звънях на тия в интернета смениха се данните за сега няма проблем после в историята на телевизора видях някви сайтове за крипто явно е искал да си се върже ако може да изкара нещо :D просто в момента ме е страх да имам такива неща на телефова че този маняк всичко което свържех към интернет в нас след 5 мин беше хакнато на уинодсите никакъв досътп до C;l и уиндоус администратор TrustedInstaller искаше ми някви ключове крипота и му казах че няма да се получи да ме рекетира да се спасява :D а за растението си мисля че няма проблем да махна 4-5 листа нали сорта е Lemon Pie-Fast Buds и честно казано сега ме е яд като видях какъв потенциал има че точно него пуснах имам още две лимончета и мисля към 20-ти май да ги пусна защото наистина мисля че по това което виждам ако роди 15-20г ще съм доволен това цвете но на 1-ва седмица вади страхотен мирис и почва да образува кристали а все пак расте в неблагобриятни условия.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Хубаво е на снимка да се види, за да се каже. Принципно може, но ако е измъчен и да се скубе отгоре на това не знам.... Подбери хубава почва и по големи саксийка и слънчице за другите.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Хора , вече почнаха да се виждат бубите . Трипсита са .Много малки бели пълзящи като червейчета но бързи. Вчера ги пръснах с 1 литър вода като добавих 3 мл Нийм азал. Днес проблема пак е на лице. Не умират .Моля дайте съвет какво да купя за да се справя с тях . Бях пуснал и 1 калинка вътре ,но и тя не помогна. Окастрих ги вече много и ако не се справя скоро с проблема ще се наложи да ги изхвърля .Моля ви помагайте .
:roll:
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Ако искаш пробвай с тежка химия.....не препоръчвам......но все пак......нуреле....Ха Ха ужасно нещо!?!?
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

Май не се произвежда вече но подобни има бол!!!!
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Mezzazine написа: 18 Апр 2022, 20:21 Ако искаш пробвай с тежка химия.....не препоръчвам......но все пак......нуреле....Ха Ха ужасно нещо!?!?
Сега забърках една бутилка 1 литър вода с 1 глава чесън . Утре ще пробвам с него Инчето ме посъветва а и на други места го четох ако не се махнат ми се иска и да купя някаква химия да е нещо по обикновенно не съм много запознат не съм се борил до сега с никакви инстекти освен с едни гъсеници , но там беше в цъфтеж и просто убивах наред всекидневно. Тук обаче с тези Тютюниеви трипсите не знам как да действам пробвах сапун с вода , нийм и за сега нищо.Ще видим чесъна дали ще помогне и ако не ще питам просто в шопа за нещо щадящо понеже съм чел тук доста лоши неща за някой продукти като сега нямам никакъв спомен понеже и не ми се е налагало досега и не ми се взима нещо което ще ми убие всички полезни неща в почвата освен тия гадини .Затова питам първо тук иначе ще трябва да се доверя на търговец.
:roll:
Публикувай отговор