Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Аз ви го казах и преди и пак ще ви го кажа (като Ще ви помоля този път да не ми триете мнението) А тo е, че ако искате наистина да промените нещо към по-добро и да сте наистина полезни на обществото ( а не само да учите Децата как се отглежда трева и да им продавате семки) трябва да се организират шествия и протести както от стария форум на движение промена организираха такива всяка година и хората излизаха на улицата не се криеха като мишки. Ето това е нещо наистина полезно за обществото, а не само за децата и за собствениците на форума, които изглежда искат да си напълнят джоба от тях като им продават семки и лампи, а то даже не е легално отглеждането в България смятай за какво става въпрос
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

kingpin написа: 24 Юни 2020, 21:19 Ето това е нещо наистина полезно за обществото, а не само за децата и за собствениците на форума, които изглежда искат да си напълнят джоба от тях като им продават семки и лампи, а то даже не е легално отглеждането в България смятай за какво става въпрос
Преди няколко месеца получих семки от форума абсолютно безплатно, даже и доставката те я платиха. Безплатно знаеш ли какво означава!? Като не ти харесва тук не влизай!
Прикачени файлове
foto_no_exif_(11)[1].jpg
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

А ти знаеш ли че аз също им предложих да им дам семки безплатно за да ги включат към наградите в конкурса и то няколко пъти им предлагах но никой не ми обърна внимание мненията не се одобряваха или се триеха както винаги.... BTW Това вече наистина е за последно лека вечер
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1871 times

kingpin написа: 24 Юни 2020, 21:19 Аз ви го казах и преди и пак ще ви го кажа (като Ще ви помоля този път да не ми триете мнението) А тo е, че ако искате наистина да промените нещо към по-добро и да сте наистина полезни на обществото ( а не само да учите Децата как се отглежда трева и да им продавате семки) трябва да се организират шествия и протести както от стария форум на движение промена организираха такива всяка година и хората излизаха на улицата не се криеха като мишки. Ето това е нещо наистина полезно за обществото, а не само за децата и за собствениците на форума, които изглежда искат да си напълнят джоба от тях като им продават семки и лампи, а то даже не е легално отглеждането в България смятай за какво става въпрос

1-во Искам да ми представиш едно (1) доказателство (или косвена улика), че продаваме или сме продавали (лампи, семки и торове)
- Ние не печелим пари и нямаме планове да печелим пари от нашите потребители.
2-ро Движение Промена и Liberty420 си имат собствени принципи и начини да изразяват себе си.
- Стария форум не съществува точно заради лекета, като теб
- ти колко пъти ходи на протест?
3-то Нашата цел е (заявяваме я публично)
-първо да научим хората да отглеждат канабис
-второ да научим хората да се лекуват с канабис
4-то Ще те оставя да си чешеш езика, за да видят хората, що за стока си.
- Ще върна и изтритите ти постове.
Аватар
kingpin
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 21 Яну 2020, 20:21
Has thanked: 31 times
Been thanked: 54 times

Искам само още нещо да ви кажа;

Защо изобщо трябва да говорим за семки и бонбони, а не за легализация /декриминализацият, което Според мен е много по-важно от тъпите семки. Един бг футболен отбор също раздава кренвирши да викаш за тях на стадиона и се бият в гърдите че са патриоти с двама българи в отбора.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 920
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1871 times

@kingpin получава БАН за нарушаване на следните точки от правилата

4. Флейминг/Тролване: Флейм са постове с намерението да обиждат или провокират. Публикуващи, които говорят непрестанно или надъхано за някаква относително безинтересна тема или с явно нелепо поведение ще бъдат отстранявани. Многократни публикации насочени враждебно към определен човек или група от хора или техните вярвания, ще бъдат причина за отстраняване. Всеки, който постоянно тролва, който редовно публикува спорове, флеймове или лични нападки без друга причина, освен да обиди някой или прекъсва дискусия, ще бъде отстраняван. Троловете се разпознават по това, че нямат реален интерс към обсъжданата тематика – те просто искат да въвлекат в провокация.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Аз не се крия ве kingpin ела да са видим да ми го помагаш аааааа....да пробия и да та опъна аааааааа
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Скънк.... :roll: :roll:
Прикачени файлове
15931966766192739071427699196882.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Малко смях да става, какво ли не бях чел за прикритие, ама това просто избива рибата. Естествено и моя отговор е подобен на въпроса :D
Clipboard01.jpg
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Само на мен ли като се опитвам да вляза в сайта сутринта ми излиза грешка 526?
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Публикувай отговор