Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Явно щото имаше някакъв спамер с линкове
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Достъпа беше ограничен за всички потребители не е бил носечен към определен акоунт, имаше технически порблем който беше разрешен.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

YouTube е активен ще видя какво старо пазя и като имаме време ще направим нови podcasts.

www.youtube.com/@SofiaCanna
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Евала
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Купих си почвичка. Това е много добра оферта от Growshop bg, който рекламираме тук. 20 лева е и качествена почва, другия път ще взема и цъфтежната им да пробвам. 👌👍Дадоха ми тестерчета няколко, понеже споменах, че съм от тук.😊Човекът каза, че има намаление за сайта, но на тая почва какво да ми намаляват повече, аз сама не съм искала. Ако отидете да купувате повечко неща обаче може да споменете гръстито и ще получите някаква отстъпка. 😁
Прикачени файлове
Някакви за коренчета и ензимки, ще ги използвам
Някакви за коренчета и ензимки, ще ги използвам
Лайт микс, нямаше никакви мушици последния път
Лайт микс, нямаше никакви мушици последния път
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 16 Фев 2024, 11:12 Купих си почвичка. Това е много добра оферта от Growshop bg, който рекламираме тук. 20 лева е и качествена почва, другия път ще взема и цъфтежната им да пробвам. 👌👍Дадоха ми тестерчета няколко, понеже споменах, че съм от тук.😊Човекът каза, че има намаление за сайта, но на тая почва какво да ми намаляват повече, аз сама не съм искала. Ако отидете да купувате повечко неща обаче може да споменете гръстито и ще получите някаква отстъпка. 😁
Ще се пробва живот и здраве я ми кажете за тази https://mr-bricolage.bg/universalna-pochva-l/p/951956 Бепланто гръцка - как е спрямо едни биобиз и канна, ако трябва да се добави нещо не ме бърка било то ин или аутдор.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Peggy Zina написа: 21 Фев 2024, 23:44
Inna написа: 16 Фев 2024, 11:12 Купих си почвичка. Това е много добра оферта от Growshop bg, който рекламираме тук. 20 лева е и качествена почва, другия път ще взема и цъфтежната им да пробвам. 👌👍Дадоха ми тестерчета няколко, понеже споменах, че съм от тук.😊Човекът каза, че има намаление за сайта, но на тая почва какво да ми намаляват повече, аз сама не съм искала. Ако отидете да купувате повечко неща обаче може да споменете гръстито и ще получите някаква отстъпка. 😁
Ще се пробва живот и здраве я ми кажете за тази https://mr-bricolage.bg/universalna-pochva-l/p/951956 Бепланто гръцка - как е спрямо едни биобиз и канна, ако трябва да се добави нещо не ме бърка било то ин или аутдор.
Аз съм си взимала много пъти различни от Бриколаж и Баухаус, стават си някои от тях. Тази конкретно не съм, но разни, на които пише микс за рози са хубави, розите имат подобни изисквания. Сигурно и тази ще става. Обърни отзад да видиш пх,нпк ако е добавяно, защото им добавят на повечето някви евтини, минерални торове. От там ще прецениш ти какво да им добавиш и дали, но обикновено перлита е по малко... Е, сега за удобство взимам си специализирани почви без да се занимавам да добавям нещо и да ти кажа не са особено по-скъпи. Иначе има едни огромни пакети чист торф Клас и тн, с които може ти да си направиш микс и да му добавиш домашни неща и си върши работа....
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

:hookah:
Прикачени файлове
IMG_0177.jpeg
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 371
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

От 10ина години кажи речи циркулира тази градска легенда вярна или е дело на майстор на късия разказ :D То вярно има автомобилни фарове за по 10-20хилки ама чак пък толкова? https://www.instagram.com/reel/C4GMJ-CI ... F0Yg%3D%3D
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

Ако смеля 20гр трева и я сложа в буркан и добавя етилов алкохол 99% за 2-3 часа , след това прицеждам продукта и оставям буркана да се изпари алкохола от времето , какво ще получа като краен продукт и колко време ще ми отнеме за изпаряването, примерно когато е лятно време ???
Публикувай отговор