Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Всяко нещо си има край.Хубаво ще е да се пренесе каквото е останало като полезна информация в гръсти. И на мен ми липсваше тхц фармър, ама някак си свикнах да живея без него.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Дали са ми изтрили темите, те всички бяха на бг....... Карай, цялото информация аз го имам в главата си:)ТХЦто го ползвам само за чужденци, но имат хубави профили на потребителите. Тя бг секцията без това умря постепенно.......
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Затварят всичките секции с другите езици, не е само нашата.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Vetrushka написа: 30 Юли 2020, 12:25 Затварят всичките секции с другите езици, не е само нашата.
Да така е, пак казвам, че ще е хубаво да се събере каквото читаво е останало от бг секцията в тхц фармер- дневници, статии и т.н. и да се качи в гръсти, за да не отиде зян, за да ни е максимално полезна бг секцията през последните дни от нейното съществуване. Обръщам се с тази молба към най-главните във форума, понеже аз от компютри не разбирам.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Josep92 написа: 30 Юли 2020, 14:10
Vetrushka написа: 30 Юли 2020, 12:25 Затварят всичките секции с другите езици, не е само нашата.
Да така е, пак казвам, че ще е хубаво да се събере каквото читаво е останало от бг секцията в тхц фармер- дневници, статии и т.н. и да се качи в гръсти, за да не отиде зян, за да ни е максимално полезна бг секцията през последните дни от нейното съществуване. Обръщам се с тази молба към най-главните във форума, понеже аз от компютри не разбирам.
Най-ценната информация е преместена още преди повече от година
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

WDScorpio написа: 30 Юли 2020, 16:52
Josep92 написа: 30 Юли 2020, 14:10
Vetrushka написа: 30 Юли 2020, 12:25 Затварят всичките секции с другите езици, не е само нашата.
Да така е, пак казвам, че ще е хубаво да се събере каквото читаво е останало от бг секцията в тхц фармер- дневници, статии и т.н. и да се качи в гръсти, за да не отиде зян, за да ни е максимално полезна бг секцията през последните дни от нейното съществуване. Обръщам се с тази молба към най-главните във форума, понеже аз от компютри не разбирам.
Най-ценната информация е преместена още преди повече от година
Вие си знаете, аз видях много яки дневници от времето на Ripp, най-последните страници на секцията.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 30 Юли 2020, 14:10
Vetrushka написа: 30 Юли 2020, 12:25 Затварят всичките секции с другите езици, не е само нашата.
Да така е, пак казвам, че ще е хубаво да се събере каквото читаво е останало от бг секцията в тхц фармер- дневници, статии и т.н. и да се качи в гръсти, за да не отиде зян, за да ни е максимално полезна бг секцията през последните дни от нейното съществуване. Обръщам се с тази молба към най-главните във форума, понеже аз от компютри не разбирам.
Прехвърнето на информация отнема време. Просто копи и пейст, теглене и качване но не е толкова бързо, като прехвърлянето от единият крачол в другият крачол. :D
Главни няма, всички са равни.
Времето ми е запълнено с по-важни и прериоритетни неща.
Който има свободно време и желание, може спокойно да прехвърли от тхцфермата тук каквото иска, като теми и информация.
За теглене и качване, за копиране и поставяне не са нужни гениални компютърни умения, но са необходими време, нерви и желание. :roll:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

under construction
Прикачени файлове
IMG_20200731_150028.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
АУЕ БЛАТНОЙ
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 531
Регистриран на: 08 Май 2019, 14:42
Has thanked: 383 times
Been thanked: 781 times

Пичуйй, колко време може да издържат цветята без поливка?

Като се има в предвид, че има перлит, мулч. Цветята правят сянка също хаха
Когато правиш повече от колкото ти плащат, след време ще ти плащат повече от колкото си направил!
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Счупих ме го тва главе..... :joint:
Прикачени файлове
15965148503576514266884536727197.jpg
Публикувай отговор