Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Публикувай отговор
Семена марихуана
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

admin написа: 05 Апр 2019, 14:02Арт ...
От къде ги намираш тези мадами да си взема и аз 2-3? :twisted:
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Цяла Шабла подсмърча, никой не е болен! :snort:
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Аре и тука да го има, че да знам, че всички са го видяли и прочели.
Свобода за Конопа
Свобода за Конопа
🍀🍀🍀ВАЖНО‼️‼️‼️

Понеже протестът наближава, да кажем някои основни неща:

1) Протест ще има! При всички положения ще има. Ако ще ураганни ветрове, природни бедствия и силите на НАТО да нахлуят в тълпата, пак ще има протест!

2) Този път няма да има речи, разправии, разходки, подиум, огнегълтачи, певци, забавления. Няма лидер, организатор, водач. Има само хора, на които им е писнало от сегашния терор. Навярно ще се съгласите, че проблемът ни не е недостатъчно многото забавления. На 420 ще пушим в името на нещо много по-важно - СВОБОДАТА ✊✊✊

3) Програмата е проста - събираме се всички в 4 следобед. Не по-рано, не по-късно. Пускаме си "Legalize it" и палим в 4:20! Не в 4:10, не в 4:25, а точно в 4:20 - всички, заедно, като един. Пофим, повикваме малко и се разотиваме в 4:45.
Като ефект целим нещо такова:

4) Носите си не повече от една слимара! Ако някой бъде заловен с това количество, особено в София, по всяка вероятност ще се отърве само с глоба. По този начин си връзвате гащите, че дори най-лошото да се случи - да бъдете арестувани, няма да е особена драма.

5) Няма да бъдете арестувани! Няма смисъл да се притеснявате за това. МВР изобщо не искат такъв род конфронтация с нас пред камерите. Както миналата година на 20.04 никой не беше арестуван, така и тази очакваме да е спокойно.

6) За да избегнете проблеми - идвате към паметника на Цар Освободител (коня) и стоите с останалата тълпа. Никой няма да посмее да влезе в тълпата за една цигара!

7) Ако все пак много ви е шубе да си донесете едната слимара, участвайте като си свиете тютюн, чубрица, джоджен или каквото вие си искате и го запалете в 4:20

8) Ще се постараем да осигурим присъствие и на адвокати ако стане нещо, но няма да стане нищо. Споко...

8) Ще има афтър! Подробности ще разберете на място

9) Едничкото ни искане е повече да не попадат хора по затвори и арести заради трева... или казано с една дума - декриминализация! Простичко и ясно.

10) Хайде и още едно - По-смислени наредби за тестване на шофьори, защото случващото е лудница

10) Много е важно да каните приятели и да ги доведете на събитието. Дори да не пушат, нека просто подкрепят това, че вие го правите, харесва ви и не мислят, че сте престъпници!

🍀✊🍀СВОБОДА ЗА КОНОПА!✊🍀✊

Свобода за Конопа>>>Връзка към събитието във facebook
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Да ви помоля, които от вас влиза и във фермата да пише за събитието там. Трябва много да се пише и възможно повече шум да се вдигне за да го видят много хора. За да имаме резултат и ефект на събитието ни трябват възможно повече хора. Така, че елате и канете хора. Най-малкото което можете да направите е да пишете във фермата за събитиетто Свобода за Конопа ( Голямото Напушване) за да го видят възможно повече хора. От изключителна важност е да сме много. Нека покажем колко сме много и колко сме сплотени. Нека покажем, че искаме промяна. Свобода за Конопа. Конопа Лекува! Свобода за Природата!

#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

ЗДР! Намерих във викивата едни китайски цфлки за 8 лв лумените са 7800, но това, което ме притеснява, е че келвинажа е 8000, аз имам у нас една 5500 лумена, 6400к проблем ще бъде ако ги ползвам двете едновременно? Имах още една такава 6400к, но изгоря, и гледам вече не се продават такива, а догодина я лед прожектор, я мх!!!
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 12 Апр 2019, 14:35 ЗДР! Намерих във викивата едни китайски цфлки за 8 лв лумените са 7800, но това, което ме притеснява, е че келвинажа е 8000, аз имам у нас една 5500 лумена, 6400к проблем ще бъде ако ги ползвам двете едновременно? Имах още една такава 6400к, но изгоря, и гледам вече не се продават такива, а догодина я лед прожектор, я мх!!!
Видях е тази викиват за 8.90 която ми казваш, но мойте ги купих за същите пари с перфектният спектър, но от друг сайт (някакъв за ел. оборудване и не беше от популярните, като викиват). Като им видях цените си купих и за вегетация и за цъфтеж по няколко бройки.
В него сайт лампи и нещата бяха с 10%-20% по-ниски цени от на викиват.

Тази лампа, че ще стане ще стане (пак е по-добре от нищо), но аз не бих я ползвал. Особено, като за същите пари можеш да намериш перфектният спектър

Пазете си касовите бележки и кутиите на лампите.
Ползвай търсачката и ще намериш каквото ти трябва.

Като цяло избягвам да пазарувам от популярните сайтове в България, защото после се оказва, че съм си платил и за рекламата.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Julian Assange е арестуван.



FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

firstcitizen написа: 12 Апр 2019, 16:01
Josep92 написа: 12 Апр 2019, 14:35 ЗДР! Намерих във викивата едни китайски цфлки за 8 лв лумените са 7800, но това, което ме притеснява, е че келвинажа е 8000, аз имам у нас една 5500 лумена, 6400к проблем ще бъде ако ги ползвам двете едновременно? Имах още една такава 6400к, но изгоря, и гледам вече не се продават такива, а догодина я лед прожектор, я мх!!!
Видях е тази викиват за 8.90 която ми казваш, но мойте ги купих за същите пари с перфектният спектър, но от друг сайт (някакъв за ел. оборудване и не беше от популярните, като викиват). Като им видях цените си купих и за вегетация и за цъфтеж по няколко бройки.
В него сайт лампи и нещата бяха с 10%-20% по-ниски цени от на викиват.

Тази лампа, че ще стане ще стане (пак е по-добре от нищо), но аз не бих я ползвал. Особено, като за същите пари можеш да намериш перфектният спектър

Пазете си касовите бележки и кутиите на лампите.
Ползвай търсачката и ще намериш каквото ти трябва.

Като цяло избягвам да пазарувам от популярните сайтове в България, защото после се оказва, че съм си платил и за рекламата.
Я го кажи този уеб сайт.
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

firstcitizen написа: 12 Апр 2019, 19:25 Julian Assange е арестуван.



Жалко. Този човек ми отвори очите за много неща. Доказа ми, че свободата на словото е едно понятие без съдържание. Както е тръгнало демокрация кажи речи вече е синоним тоталитаризъм. Сега така ще му опазят човешките права, че жална му майка! Както се викаше : всички сме равни, но има и по равни !
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Josep92 написа: 12 Апр 2019, 23:22
firstcitizen написа: 12 Апр 2019, 16:01
Josep92 написа: 12 Апр 2019, 14:35 ЗДР! Намерих във викивата едни китайски цфлки за 8 лв лумените са 7800, но това, което ме притеснява, е че келвинажа е 8000, аз имам у нас една 5500 лумена, 6400к проблем ще бъде ако ги ползвам двете едновременно? Имах още една такава 6400к, но изгоря, и гледам вече не се продават такива, а догодина я лед прожектор, я мх!!!
Видях е тази викиват за 8.90 която ми казваш, но мойте ги купих за същите пари с перфектният спектър, но от друг сайт (някакъв за ел. оборудване и не беше от популярните, като викиват). Като им видях цените си купих и за вегетация и за цъфтеж по няколко бройки.
В него сайт лампи и нещата бяха с 10%-20% по-ниски цени от на викиват.

Тази лампа, че ще стане ще стане (пак е по-добре от нищо), но аз не бих я ползвал. Особено, като за същите пари можеш да намериш перфектният спектър

Пазете си касовите бележки и кутиите на лампите.
Ползвай търсачката и ще намериш каквото ти трябва.

Като цяло избягвам да пазарувам от популярните сайтове в България, защото после се оказва, че съм си платил и за рекламата.
Я го кажи този уеб сайт.
Не искам да обсъждам местата от където пазарувам, за това ще запазя търговците на ел. оборудване в тайна. Ползвай търсачката Ecosia и ще намериш каквото ти трябва.
Публикувай отговор