Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

СПАМ

Всичко останало
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

AuToBaN написа: 09 Мар 2024, 15:23 Ако смеля 20гр трева и я сложа в буркан и добавя етилов алкохол 99% за 2-3 часа , след това прицеждам продукта и оставям буркана да се изпари алкохола от времето , какво ще получа като краен продукт и колко време ще ми отнеме за изпаряването, примерно когато е лятно време ???
Ще получиш масло. Правила съм го така. На мед. спирт преди това добавям по лъжица англ. сол, по съвет от тук, за да му поеме водата, защото има някакви % вода. После спирта се прецежда от англ сол и тогава се залива материала с него, желателно е всичко да е заледено и студено, така се отделяло по-хубаво. Прецеждаш и оставяш в удобен съд, може стъклена кутия с капак. Отгоре покриваш с хартия или нещо да не се цапа маслото и се изпарява сравнително бързичко(не на слънце нали) . Но аз бих изпекла малко стритите глави на сто градуса преди всичко това, за да се получи тази декарбоксинезнамкакво на съставките, защото тя се получава при загряване, а като изпариш така няма загряване. Но пак си остава маслото накрая и то е хубаво.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 540 times
Been thanked: 384 times

AuToBaN написа: 09 Мар 2024, 15:23 Ако смеля 20гр трева и я сложа в буркан и добавя етилов алкохол 99% за 2-3 часа , след това прицеждам продукта и оставям буркана да се изпари алкохола от времето , какво ще получа като краен продукт и колко време ще ми отнеме за изпаряването, примерно когато е лятно време ???
Ако се чудиш дали става за пушене с електронна цигара, не не става. Пробвал съм по този начин, след това го разтварям в PG, но е едно такова гъсто и тъмно и доста неприятно за изпаряване.
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 896
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 446 times
Been thanked: 1418 times

Аз съм разтварял … но в специална течност която е упомената в раздела ел цигари
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

grustman написа: 12 Мар 2024, 06:48 Аз съм разтварял … но в специална течност която е упомената в раздела ел цигари
Може ли да ме светнеш за направата и за съставката, че не намирам статията в търсачката , какви са тънкостите при направата , че при мене много плява и трим остава а РСО-то лепне да си е*е.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Това масло, което ще се получи така обикновено не е за пушене, а си е РСО, доста тъмно става, дори като го правя бързо. Но аз си го мажа отвътре(не отвън, защото дими навън) на листчето и свивам коз и става яко, като хашиш. 😆Но цапа много, не е като росин златисто и чисто. А за ядене не се взима чисто, а се меси със зехтин/конопено олио или кокосово масло за по - лесно абсорбиране в организма. На ел. цигара аз не съм пробвала да го разтварям и тн, но пак бих предпочела росин, вместо него....
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

Inna написа: 12 Мар 2024, 11:32 Това масло, което ще се получи така обикновено не е за пушене, а си е РСО, доста тъмно става, дори като го правя бързо. Но аз си го мажа отвътре(не отвън, защото дими навън) на листчето и свивам коз и става яко, като хашиш. 😆Но цапа много, не е като росин златисто и чисто. А за ядене не се взима чисто, а се меси със зехтин/конопено олио или кокосово масло за по - лесно абсорбиране в организма. На ел. цигара аз не съм пробвала да го разтварям и тн, но пак бих предпочела росин, вместо него....
Да зная, че не е за пушене, просто правил съм не веднъж и дваж РСО и то лепнене то не знам какво , та предпочитам да си го го направя на течност за цигари има ли начин - растителен глицерин + трим + плява филтровам го и пей сърце :)
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 377
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 192 times
Been thanked: 349 times

New написа: 18 Мар 2024, 16:09 Относно осветлението. Четох различни мнения. Как е по добре да се направи, когато искам да ги вкарам в цъфтеж. От 18 часа директно да направя осветлението на 12 часа или от 18 часа постепенно да намалям времето на осветлението с по 30мин на ден докато станат 12 часа
Не, че няма хора , които да го правят това с постепенното намаляване на часовете , но по моите скромни наблюдения съществена разлика нЕма.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

Основната разлика е стоят повече време в растеж, защото не са разбрали че трябва да започват да цъфтят.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 580 times

Понеже въпросната тема вече е заключена,ще го кажа тук - това ''на 18 ще бъда самостоятелен'' ме спука от смех...
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

добър ден колеги :) има ли тема за топинг-фиминг ,че Неш не откривам
Публикувай отговор