Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Съществуват ли български даркнет маркети?

Дайте ни вашите честни рецензии на продуктите, които сте използвали или сортове, които сте отглеждали с документация, за да я подкрепите!
Семена марихуана
mrbluesky
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Юни 2021, 00:18

Заинтерсован сам от тази тема. Има такива скрити магазини през TOR за повечето държави- щатитие, канада, повечето западни страни, но за повечето източни страни и особенно България няма публични... някои да е виждал?
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

На кратко - Да, има.

Доста е беден от към избор и се пазарува само на едро.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Ти имаш ли доверие на мошеници по дифоут? :)
chungus
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Сеп 2021, 14:25

Бях в един IRC чат с приятел и едни други, доиде някакъв и започна да ни спами с този линк: http://f7dvijlffe6iqc6qx5vl7ml4vfy7ng2t ... vlyd.onion. Погледнах го, не е чак толкова лошо, може и по-добре. Интересно ми е да видя какво ще стане щом сорс кода на уебсайта може да се изтегли. Според мен или ще започат да се появяват един тон такива уебсайтове или човека зад тоя уебсайт ще бъде хванат доста бързо.... да се надяваме че е номер 1.
Аватар
SugarLeaf
Градинар
Градинар
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2021, 20:13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

Само не разбирам защо ти е точно пък български маркет?! Ако човека отсреща не е измамник ще ти прати нещата и от Япония даже.
MixedGreens
Градинар
Градинар
Мнения: 254
Регистриран на: 12 Дек 2020, 17:26
Has thanked: 491 times
Been thanked: 235 times

Митница а/у, а честни хора има навсякъде, както и обратното. В по развитите страни има по малко нечестни хора пр. Исландия.
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Руска рулетка веднъж да ти пратят въпросната покупка и втори път да не цъфне куриера със сините .
:roll:
Аватар
SugarLeaf
Градинар
Градинар
Мнения: 39
Регистриран на: 10 Апр 2021, 20:13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 9 times

Повечето vendor-и са опитни и знаят как да опаковат, как да изпращат и т.н.

По-скоро ти се тревожи да не проследят теб като си я получаеаш и бум...
chungus
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Сеп 2021, 14:25

А според вас те как изпращат? С Български Пощи изглежса по-анонимно ако просто си го опаковаш и го пуснеш, ама със спиди/ еконт е по-бързо. А и за първи път се появява така че не мисля че полицията го следи много
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3201
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Значи мен ако ме питате тази тема ще я заключа, но нека колегите да преценят.......
Заключено

Обратно към “Продукти и сортове Марихуана - Ревюта”