Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

HULKKUSH написа: 01 Юни 2023, 21:48
grustman написа: 01 Юни 2023, 21:33Barney
Как беше Jack Herrer като качество и сила тхц ?
🤙
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1438 times
Been thanked: 832 times

Peggy Zina написа: 01 Юни 2023, 15:10
Mezzazine написа: 01 Юни 2023, 05:52 ох тия са ебахххти позьорите .....не се занимавай грам и лъжат за процентите .......на тхц...то.!!!не са толково силни въобще тези сортове.....гледах FUTURE#1 нищо особенно!!!! това е мое лично мнение ....все пак!!! имах една амнезия беше в пъти по силна!
Благодаря за включването ! Бихте ли ми придложили някой маниашки брийдър читав със сортове над 30 тхц.....
Братле щом искаш да гледаш в една точка,или с едната ръка да държиш възглавницата с другата цигарата и като си опънеш лягаш. Прлбвай All gas og за мен това до момента е най силната мара която съм пушил.
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Inna написа: 10 Май 2023, 17:06
Dzvero написа: 10 Май 2023, 06:00
Inna написа: 08 Май 2023, 10:33 И други има някои такива тъпаци, които отказват по 200 евро от България?! 😝Вече е рядкост, но още има малоумни. 🤷
Инка тук изобщо не си права....

Щом да ти откажат парите значи не става и най-вероятно имат проблем с доставките до нашата дестинация както вече споменах.

Никой няма да ги чака сумати време да им ги задържат, после да си ги търсят суматио време и накрая да им ги върнат обратно на собствени разноски....

отделно, че тук пазара е малък и не си заслужава за 200 евра да се занимават с глупости всеки път

Успех!!
Аз пък смятам, че съм права и мен лично ме обижда страна в ЕС да не ноже да изпрати до друга страна... в ЕС. Щом някои могат, значи всички трябва да могат, няма оправдание.Аз лично съм получавала семки от прияъели от Америка, лесно и точно, стига човек да си направи труда да види как става. И от Белгия. Балканите били малък пазар?! Не били за 200 евро, брей, ми няма да им ги дам и готово. 😆🤷И сякаш не сме в едно и също ЕС с Холандия(примерно, там нарочно ми мотаха едно нещо във всичките си пощи, докато от Китай получих за седмица, да не говорим, че китаеца обяви цена, каквато да ме устройва, за да не плашам тук на сульо и пульо още, явно ги бива повече) ?! 😆Та, няма легални пречки (освен такива, каквито има и за Франция и др, в малко страни е абсолютно разрешена продажбата на семена) една стока да бъде изпращана от и в ЕС, просто няма. От Англия щом ги изпращат, какво остава за вътре в съюза. И трябва да си много некадърен дистрибутор, за да не умееш да вземеш парите от всякъде и да доставиш стоката. Ако изрично си упоменал други континенти, че нямаш възможност, това е друга работа, но от ЕС в ЕС да ми се туткаш месец, ми начи не ставаш и друг ще ми го свърши.
Е това много ме дразни и мене :x , до скоро Барни пращаха до бг, сега не може та не може или не искат, знам ли. Сякаш сме под някакво ембарго и международна изолация, и други брийдъри и банки почнаха така, още малко да им се моля да ми вземат парите, е аман! Един търговец трябва да си уважава клиентите независимо дали му правят 20 или 2000 евро оборот, независимо дали са на 10 или на 10 000 км от него. Ей така мислех, че само у нас го има това като се охранят някои компании и бизнесмени, започват да неглижират по-дребните клиенти..... Но да отправя критика и към българските гроушопове, няма да казвам име искам да им е обеца на ухото за всички, гледам в единия продават панели марсхидро, и си викам, о тъкмо да си поръчам от бг с наложен платеж а у, да не се занимавам да изпращам пари по Китай и т.н. Значи от китай като си поръчвах първата лампа, при все че бяха времена на ограничения, ковид а у ми дойде пред вратата за 6 дена, от бг гроушопа ми пристигна за 20 дена, излагация и си викам да подкрепя родното.....ЦЦЦЦЦ Да бях отишъл до Китай, пеш да си я взема. :) Така, че хора приемам вашите репорти за банки от източния блок, тая гръцката какви са ви впечатленията, пресни ли са семената шанят ли с нещо и така.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

ааа бе хора.......аз от гриинхауса си поръчвам .....нямам грижи......никви но до 100 е .......след тва мита ли кво .....и става сложно!!!!!и бавно . И аз смятам че ИННА е права.....ама на 120 %!!!!!!!!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Peggy Zina написа: 01 Юни 2023, 15:10
Mezzazine написа: 01 Юни 2023, 05:52 ох тия са ебахххти позьорите .....не се занимавай грам и лъжат за процентите .......на тхц...то.!!!не са толково силни въобще тези сортове.....гледах FUTURE#1 нищо особенно!!!! това е мое лично мнение ....все пак!!! имах една амнезия беше в пъти по силна!
Благодаря за включването ! Бихте ли ми придложили някой маниашки брийдър читав със сортове над 30 тхц.....
Ако намериш нещо на Dark Horse Genetics, гледал съм Chem Lem и това може би е един от най - силните сортове, които са ми попадали.
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 579 times

Понеже все пак се реших и аз да пробвам тия Villa bafo,искам да питам : може ли наложеният платеж да се плати в лева или задължително трябва да е в евро ?
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Don Marijuan написа: 21 Сеп 2023, 22:30 Понеже все пак се реших и аз да пробвам тия Villa bafo,искам да питам : може ли наложеният платеж да се плати в лева или задължително трябва да е в евро ?
Може в лева, аз така го платих.
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 579 times

Еее , ми супер тогава , благодаря !
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 579 times

Villa bafo - петък поръчах , вторник получих - за бързина наистина нямат конкуренция . Семената , пише на опаковката , са запечатани преди три години ... хмм . Аaa , и за 60 евро сметка - 1 семка бонус !?!
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 579 times

Като проверих сега , оказа се , че тая единствена бонус семка е от сорт , чийто 3 seeds pack струва 69 euro !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”