Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
GCC
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2023, 13:41

Няма за какво да се обиждам и сърдя! Ясно ми е положението и не упреквам никого.
Нелепо е 10 часа след изпиването на литър ракия, да седна зад волана и да не съм в престъпление, и след също толкова време да съм изпушил една цигара и да ме вкарат в затвора.
Колкото до отделянето на внимание за ченгетата, мисля че е напълно безсмислено.
Хабене на нерви и време.
Аватар
Bathory
Градинар
Градинар
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Ное 2022, 23:27
Has thanked: 535 times
Been thanked: 384 times

GCC написа: 29 Дек 2023, 21:38 Няма за какво да се обиждам и сърдя! Ясно ми е положението и не упреквам никого.
Нелепо е 10 часа след изпиването на литър ракия, да седна зад волана и да не съм в престъпление, и след също толкова време да съм изпушил една цигара и да ме вкарат в затвора.
Колкото до отделянето на внимание за ченгетата, мисля че е напълно безсмислено.
Хабене на нерви и време.
И мен това много ме дразни. След кило ракия на другия ден може и да ти се размине на дрегера, но определено няма да си в кондиция, докато след среща с Мара най много да си добре наспан и отпочинал. И да,докато трафика и разпространението в мащаби се покровителства и контролира от най различни институции, тези като нас с три стръка завряни в палатка до спалнята, в кенефа или един бог знае къде ще сме единствената и удобна изкупителна жертва. И това в нашата мила родина скоро няма да се промени, защото който би имал силата да го направи вече е ял от по голямата баница.
А относно въпроса ти, в дарк-нета има магазини колкото искаш. Друг е въпроса дали ти се рискува, а и разходката там не е за препоръчване за неподготвени потребители.
GCC
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2023, 13:41

Bathory, благодаря за отговора, но не е опция за мен. Най-вече, че не търся марихуана за да се напуша. Идеята ми беше за сайтове, като замнезия и кана хелф. Попадал съм на такива, канадски ако не ме лъже паметта, но няма как да поръчам от там предвид митото и това, че пратките им не са дискретни.
Иначе простотията е тотална, като стане въпрос за нашите закони, все пак идиоти ги измислят и прилагат! Проблема е най-вече в глобите/наказанията, които са символични, дори и човек да убиеш на пътя, след няколко години си на свобода.
Никой не го интересува за човечеството, единствено е важно да има приходи.
Лятото идва, ще се измили нещо. 🙂
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Някой имал ли е опит с Divine Seeds, ако не друго гледам имат доста гръмки имена https://divineseeds.net/
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

здравейте банда ;) баш ми е драго отново да се включа отново и да обменяме информация . Искам да попитам какво стана с villa bufo защо няма експресна доставка с Еконт и коя от опциите да избера за да ви пусна поръчка ,малко тъп въпрос но Иннка ми е свикана ;) и благодарение на нея имам добри резултати миналата година успех и без гъсеници
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Здравей, радвам се за това! 👍👏Но за Вила бафо ние не отговаряме,още не работим с тях, просто като теб чат пат поръчваме от там.... 🤷Не съм влизала скоро да гледам.Имай предвид, че тук и не можем много да влизаме в подробности кой с какво и как доставя. Така че ще трябва ти да си разучиш.Но ако работят не може някак да не доставят, може би просто искат предварително да си платил, а не наложен платеж...
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

Godzila написа: 12 Мар 2024, 16:59 здравейте банда ;) баш ми е драго отново да се включа отново и да обменяме информация . Искам да попитам какво стана с villa bufo защо няма експресна доставка с Еконт и коя от опциите да избера за да ви пусна поръчка ,малко тъп въпрос но Иннка ми е свикана ;) и благодарение на нея имам добри резултати миналата година успех и без гъсеници
Колко по-екпресно бе, колега? :) Няколко дена ако са ти много просто не знам, и тука говорим за поръчка от чужбина. Мене от България накои неща ми пристигат по-бавно. Ако ти се бърза , палиш колата , отиваш в Гърция във физическия им магазин и готово. За някои неща просто се чака.
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Inna написа: 20 Мар 2023, 10:46 Мен ми ги докараха безплатно с геники куриер с наложен платеж пробвах. Но са над 100 лева, ли колко беше, за да е безплатно. Но Амриканските им семки може би са старички и две не тръгнаха от 3.Така че внимавайте с Хумболд от там.


от генеки куриер в офис на Спиди ли отиват или как става?? или в генеки куриер офис нещо на схващам :(
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Godzila написа: 13 Мар 2024, 09:37
Inna написа: 20 Мар 2023, 10:46 Мен ми ги докараха безплатно с геники куриер с наложен платеж пробвах. Но са над 100 лева, ли колко беше, за да е безплатно. Но Амриканските им семки може би са старички и две не тръгнаха от 3.Така че внимавайте с Хумболд от там.


от генеки куриер в офис на Спиди ли отиват или как става?? или в генеки куриер офис нещо на схващам :(
Отговорила съм ти по-нагоре. Само с Геники съм ги получавала аз. Ще видиш как става като поръчаш. 🤷Ние не сме представители тук. Засега.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

не обсъждай подробности ....кое как къде......да не стане .....добър ден имаме заповед за обиск......и прасетата да се снимат ухилени с твоите растения!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”