Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Kozzy
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 11 Яну 2022, 14:27

BuTaMuH написа: 14 Яну 2022, 12:08
Kozzy написа: 14 Яну 2022, 09:54
Vetrushka написа: 12 Апр 2021, 15:29

От както се занимавам с отглеждане 99% от всички покупки са ми от Seedsman, те имат възможност за пазаруване с криптовалута, а и бонуси дават, когато е платено по този начин.
Здравейте,
Искам да си поръчам семена от Seedsman. Въпроса ми е после как се праща да България и до адреса.
Ползват ли български спедитор.

Благодаря предварително.
Направи си регистрация в seedsman там ще си посочиш адреса...хубаво е като правиш поръчка да предвиждаш и застраховка...мисля че беше 8евро но ако не дойдат семената ще ти ги пратят повторно...относно спидитора е български 3 пъти съм поръчвал и 3-те пъти с различен спидитор идват.
Много Благодаря.
PeterGriffin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 20 Фев 2022, 19:01
Has thanked: 1 time

Пичове при поръчка от seedsman не мога да намеря България като страна за доставяне цъкам на
"If you do not see your country listed, click here to update your location" посочвам България и ме връща обратно в кошницата цъкам на "continue to checkout" и пак не излиза България.

Благодаря за помоща
Tufa
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 02 Апр 2022, 05:30

PeterGriffin написа: 01 Апр 2022, 18:52 Пичове при поръчка от seedsman не мога да намеря България като страна за доставяне цъкам на
"If you do not see your country listed, click here to update your location" посочвам България и ме връща обратно в кошницата цъкам на "continue to checkout" и пак не излиза България.

Благодаря за помоща
Здрасти, аз съм със същият проблем, писаха да поръчам към друга държава и да пиша някъде в друго поле, че е за БГ?!
PeterGriffin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 20 Фев 2022, 19:01
Has thanked: 1 time

Моля някой компетентен ако знае да отговори, че времето върви а трябва да се поръчва. Благодаря
Outdoor
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 8
Регистриран на: 27 Мар 2022, 23:34
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

PeterGriffin villabafo гръцки сайт доста положителни отзиви има аз поръчах от там като тази година ще ми е за сефте и се работи лесно със сайта
PeterGriffin
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 20 Фев 2022, 19:01
Has thanked: 1 time

Outdoor написа: 05 Апр 2022, 14:51 PeterGriffin villabafo гръцки сайт доста положителни отзиви има аз поръчах от там като тази година ще ми е за сефте и се работи лесно със сайта
Благодаря но се оправих с сийдсмен. ✌
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Аз съм един от многото доволни клиенти от Seedsman.С обикновена поръчка пристигнаха за 13 -14 дни.Благодаря,беше ми първа поръчка от тях.
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

Здравейте добри хора в най-информативният форум за весело градинарство.
Не искам да излиза като хейт, но защо е толкова счупен сайта на тези хорица от Сийдсмен.
1. Защо не прилага безплатна доставка над 80 ЕУР , както е посочено в условията.
2. Що за простотия е да прилагат ВАТ в поръчка, изпратена от ЕУ склад /Испания/ към друга ЕУ държава - България, и по-скоро защо ВАТ-, не е изобразен на самата продуктова страница.
3. Страшно бъгава навигация, сменяща езика на български по 100 пъти, след изрично задаване на английски. Количката също е супер бъгава, вади без да пита подаръци, не иска да добавя нови артикули, и т.н.

Пробвано е от мобилно устройство и от десктоп. Тъкмо си харесах няколко сорта от 30% акцията на Garden of Green, и направо ме отказаха.

Как се справяте с целият този бъгав ужас ? Само за информация, аз поддържам онлайн платформи за пазаруване, така че , не е като да не знам какво правя. Просто сайта им е отвратителен.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Ние поддържаме този сайт, не техния. 🙂🤷До сега нямаха проблеми хората, сега започнаха да имат, някакви обновления ли са правили не знам аз лично. Тук колегите им пишат за всеки забелязан от нас и от потребители бъг и проблем. Пиши им и ти на тях може да те послушат, може да дадеш някъде ревю, знаеш как става....
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

Ъпдейт:
Понеже не намерих опция за корекция на поста, добавям ъпдейт тук отдолу.
ВАТ-а се оказа, просто визуално изобразяване. Включен си е в цената, но без значение от сумата в количката, винаги даваше сума на доставка от 10ти а евро.
За капак на всичко, след като зададох държава България, системата ми премахна второто фрийби - 3х ФЕМ бяла вдовица.
Разбирам, че са имали някакъв ъпдейт, който явно омазва нещата, но толкова неадекватен чек-аут процес, аз лично не си спомням от доста време.
В крайна сметка пуснах поръчката, мина си с Виза, вдигнах им ТТ и ще ги видим, колко са customer friendly. За съжаление, сайтът им към момента в чек-аут/карт частта, определено не е.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”