Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
grustman
Градинар
Градинар
Мнения: 887
Регистриран на: 24 Апр 2021, 14:11
Has thanked: 444 times
Been thanked: 1411 times

Inna написа: 01 Май 2023, 14:03
grustman написа: 01 Май 2023, 08:55
HULKKUSH написа: 30 Апр 2023, 18:14 Някой ходил ли е и знае ли дали този магазин на вилабафо реално съществува на адреса в Гърция?
Разбира се !
Не ми се вреше с колата в града да го търся, иначе ми мина през акъла и на мен да се запозная лично. Ти от там ли взе директно?
Ходил съм до там и съм го разглеждал магазина е на ниво и съм много доволен една не тръгнала семка нямам от тях . От сиидсмена коя тръгне коя не
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

grustman написа: 02 Май 2023, 00:23
Inna написа: 01 Май 2023, 14:03
grustman написа: 01 Май 2023, 08:55

Разбира се !
Не ми се вреше с колата в града да го търся, иначе ми мина през акъла и на мен да се запозная лично. Ти от там ли взе директно?
Ходил съм до там и съм го разглеждал магазина е на ниво и съм много доволен една не тръгнала семка нямам от тях . От сиидсмена коя тръгне коя не
Супер
И са в оригинални опаковки нали ?
TheJohnny
Мнения: 1
Регистриран на: 02 Май 2023, 19:25

Ще споделя малко опит за ентусиастите, търсещи бюджетни решения. Новак във форума, но не и в отглеждането (Cannabonsai ми е хоби над 5 години, а Микологията - почти 20).
Освен вече обсъжданите обичайни заподозрян като seedsman, мога да препоръчам:
1. Growbarato /The Green Brand/ (Испански) - Добро качество, нормални цени, безпроблемна и бърза доставка.
2. Villabafo (Гръцки) - Добро качество, леко завишени цени, но с чести промоции, компенсират. Бърза доставка за €5, безплатна над €50.
3. Linda-seeds (Испански) - Добро качество, много ниски цени ( €1.50 за Auto NL, Auto Fat Blueberry... ), Бърза доставка за €4, €6.
Дано информацията е била полезна.
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Охооо. TheJohnny, Микологията :) Добре дошъл ;)
Не знам. Аз от сийдсмен си взех 5 на rqs, подарък 5 на rqs, и още толкова бонус на сийдсмен и безплатна доставка :)
Не се оплаквам.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 654
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 964 times
Been thanked: 1551 times

Dzvero написа: 07 Май 2023, 07:32 Не че нещо ама от Сийдсмен последния път ги чаках 2 седмици докато пристигнат... а иначе от друг сайт са ми пристигали за 3 дни !!! Според мен " ZAMNESIA " ми изглежда като един доста надежден сайт към момента. Успех!!
Че замнезия възстановили ли са си доставката към бг, до скоро даже не можеше да се влезе в сайта без VPN.
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Когато не приемат поръчки от БГ аз лично го смятам за дискриминиращо и назадничаво и в общи линии това са "западните" банки. Може би това, че България е членка на ЕС, както и всяка друга страна не са го забелязали?!Парите ни също важат струва ми се. 😆Предпочитам да си пазарувам каквото и да е от източна Европа. Нарочно. Последно чаках нещо от тъпата Холандия, което седя там около месец по различните им пощи, услугата им поща е гола вода.Дори имам чувството, че нарочно неглижираха, дали защото е за БГ, но хайде да не твърдя. а от Китай получих за седмица, при това ми писаха цена, каквато се уговорим, за да не плащам реално мито.Кирайците са супер, ЕС може да ходи и да се застреля. 😁Така че Холандия може като цяло да върви на майната си, макар и повечето семки да са холандски и Дъч пешън да са ми топ любими.И други има някои такива тъпаци, които отказват по 200 евро от България?! 😝Вече е рядкост, но още има малоумни. 🤷
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Dzvero написа: 10 Май 2023, 06:00
Inna написа: 08 Май 2023, 10:33 И други има някои такива тъпаци, които отказват по 200 евро от България?! 😝Вече е рядкост, но още има малоумни. 🤷
Инка тук изобщо не си права....

Щом да ти откажат парите значи не става и най-вероятно имат проблем с доставките до нашата дестинация както вече споменах.

Никой няма да ги чака сумати време да им ги задържат, после да си ги търсят суматио време и накрая да им ги върнат обратно на собствени разноски....

отделно, че тук пазара е малък и не си заслужава за 200 евра да се занимават с глупости всеки път

Успех!!
Аз пък смятам, че съм права и мен лично ме обижда страна в ЕС да не ноже да изпрати до друга страна... в ЕС. Щом някои могат, значи всички трябва да могат, няма оправдание.Аз лично съм получавала семки от прияъели от Америка, лесно и точно, стига човек да си направи труда да види как става. И от Белгия. Балканите били малък пазар?! Не били за 200 евро, брей, ми няма да им ги дам и готово. 😆🤷И сякаш не сме в едно и също ЕС с Холандия(примерно, там нарочно ми мотаха едно нещо във всичките си пощи, докато от Китай получих за седмица, да не говорим, че китаеца обяви цена, каквато да ме устройва, за да не плашам тук на сульо и пульо още, явно ги бива повече) ?! 😆Та, няма легални пречки (освен такива, каквито има и за Франция и др, в малко страни е абсолютно разрешена продажбата на семена) една стока да бъде изпращана от и в ЕС, просто няма. От Англия щом ги изпращат, какво остава за вътре в съюза. И трябва да си много некадърен дистрибутор, за да не умееш да вземеш парите от всякъде и да доставиш стоката. Ако изрично си упоменал други континенти, че нямаш възможност, това е друга работа, но от ЕС в ЕС да ми се туткаш месец, ми начи не ставаш и друг ще ми го свърши.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 448
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 442 times
Been thanked: 566 times

що така аз на греенхаус......поръчвам .....KDZexpress.......е доставчика много са точни и бързи.......но смятам че си права и мен ме обижда тва отношение......имам познат българин но с турски имена......при него се проблеми.......бавят ги ...връщат ги....винаги са стари семената.
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

Здравейте! Я дайте мнение за Seedstockers breeders, Blimburn breeders,Advanced seeds .Някой гледал ли е техни сортове и доволни ли сте ?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 654
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 964 times
Been thanked: 1551 times

HULKKUSH написа: 26 Май 2023, 07:20 Здравейте! Я дайте мнение за Seedstockers breeders, Blimburn breeders,Advanced seeds .Някой гледал ли е техни сортове и доволни ли сте ?
На сегашния ми гроу имам zombie death fuck на блимбърн, като цяло нищо особено. Не бих си го купил, но другите сортове може да им са по-яки.
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”