Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Мнения, ревюта и впечатления от сайтове за семена.

Обслужване, обратна връзка, бързина на реакция при проблем, качество на семената, време за доставка и други.


Темата се отнася конкретно за "сайтове", който продават семена, а не бриидъра/производителя на семена.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

Royal Queen Seeds е сред най-бързо развиващите се компании за семена на канабис в Европа. Специалност на клиентското отношение към Royal Queen е възможността за дискретно опаковане, когато правите поръчка в техния магазин. Дискретността е важна в много европейски страни - и предпазливостта на Royal Queen Seeds, следователно, добър показател, че те наистина се грижат за своите клиенти.

*Обслужване - 6
*Обратна връзка - 6
*Бързина на реакция при проблем - 6
*Качество на семената - 6
*Време за доставка - 5
Временно не доставя за България
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Да упоменем, че някои си предлагат само техните собствени сортове, те са брийдърите, докато има и такива общи банки, които са само дистрибутори на много различни брийдъри.Това дава по-богат избор, тъй като можете да си вземете от едно място семена на различни компании. Сийдсмен постепенно са създали и техни собствени сортове,но предлагат на всички други компании. Докато Барнис да речем си предлагат техни, както и Грийхаус, Дъч пешън, Роял куин, Нирвана и тн в техните сайтове.
Та повечето от тези, които са брийдъри и предлагат само техни сортове не достаеят за жалост до България, повече си продават около тях си локално. И много не се стараят с доставката или да проучат местни закони и тн. Така че внимателно четете в сайтовете докъде и как достаеят, всички подробности, преди да платите!

И винаги избирайте стелт заради безопасност, макар че принципно аз като давам 15 евро за семка предпочитам да е в оригинална опаковка за да съм сигурна, че грешка няма. Но пък в оригиналните опаковки и без стелт е най вероятно да ги спрат. Ако фирмата предлага предмети, в които да ги скрие, тениска, дори да е нещо скъпо бих ги поръчала с него.....
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

SeedsMafia или MafiaSeeds - Сайта продава семена от Румъния с доставка до България и възможност за наложен платеж, което е измамно примамливо за повечето начинаещи и хода без достъп до банкови плащания. Проблемът се крие в това, че семената, които продават са без ясен произход и са тип гаражно производство. Получавали сме многократни сигнали за лошото качество на семената и за разлика в описанието с реалният продукт.
Поръчката от този сайт е на ваша отговорност.
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Здравейре! Наскоро реших да поръчам малко семки, избрах познат за мен сайт-RQS и сортовете , които исках, но впоследствие разбрах, че не доставят до Бг. Бихте ли могли да ми предложите сайт, който да приема криптовалути и да е г/д сигурна доставката, четох мнения за seedsman и barneysfarm, нещо ме дърпа от тях и предпочитам друга банка за семеа, по-улеснена като rqs. Mafiaseeds, доколкото знам са под всякаква критика и не ми се иска да стигам до там, ще съм благодарен да чуя мненията на по-запознатите и техните предложения, Благодаря предварително
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Sawyer17 написа: 12 Апр 2021, 15:15 Здравейре! Наскоро реших да поръчам малко семки, избрах познат за мен сайт-RQS и сортовете , които исках, но впоследствие разбрах, че не доставят до Бг. Бихте ли могли да ми предложите сайт, който да приема криптовалути и да е г/д сигурна доставката, четох мнения за seedsman и barneysfarm, нещо ме дърпа от тях и предпочитам друга банка за семеа, по-улеснена като rqs. Mafiaseeds, доколкото знам са под всякаква критика и не ми се иска да стигам до там, ще съм благодарен да чуя мненията на по-запознатите и техните предложения, Благодаря предварително
От както се занимавам с отглеждане 99% от всички покупки са ми от Seedsman, те имат възможност за пазаруване с криптовалута, а и бонуси дават, когато е платено по този начин.
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Аз съм поръчвал два пъти от seed-city.com .Точни са и без проблемни.Също предлагат плащане с криптовалута.До 10 дни пристигат.Доволен съм от тях и също бих си поръчал пак.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 654
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 964 times
Been thanked: 1551 times

kalastirka написа: 12 Апр 2021, 16:36 Аз съм поръчвал два пъти от seed-city.com .Точни са и без проблемни.Също предлагат плащане с криптовалута.До 10 дни пристигат.Доволен съм от тях и също бих си поръчал пак.
Този сайт винаги ми е бил съмнителен заради самия си имидж :lol: ,но щом казваш,че всичко е точно трябва да се пробва.Хареса ми това ,че имат повече от една Stealth опция. :)
Keep on growing :stone:
Аватар
Sawyer17
Градинар
Градинар
Мнения: 29
Регистриран на: 09 Ное 2019, 12:39
Has thanked: 3 times
Been thanked: 12 times

Май през seedsman ще го бъда, имат 15% намаление за плащане с btc, което ме устройва и допълнително дават 3 семки безплатно. А колко време г/д е нужно , за да пристигнат?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

И аз съм взимала отСийд сити и бях доволна, но след Брекзит не съм... А те са в Англия, поръчвах други неща от там и голям зор видях с митници и ЕОРИта, ДДС доплатих.. . Не знам как е сега от Англия да се купуват семена,дали е удачно вече, някой ако е взимал скоро нека сподели.....
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”