Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Don Marijuan написа: 27 Сеп 2023, 00:09 Като проверих сега , оказа се , че тая единствена бонус семка е от сорт , чийто 3 seeds pack струва 69 euro !!!
Не са много по бонусите и вероятно имат някои старички, които пробутват. Коментирано е тук, пък и аз също съм го забелязала. Бързината им е основното предимство, да. И наложеният платеж за някои.Но не са зле, поне семките са им оригинални, почти всичко ми покълна без една супер скъпа от поръчаните. Аз на тези Сийд стокерс, които ги дават при тях нещо не съм им фенка, на мен от тях ми излезе пълна пръчка, която дори не хваща и повече тяхно не бих пробвала, макар че някои колеги пък са доволни......
Аватар
Don Marijuan
Градинар
Градинар
Мнения: 286
Регистриран на: 12 Фев 2020, 18:52
Has thanked: 10 times
Been thanked: 579 times

Въпросната бонус семка е Acai jelly ( Silent seeds ).
Аватар
Prototype046
Градинар
Градинар
Мнения: 128
Регистриран на: 14 Апр 2023, 00:00
Has thanked: 24 times
Been thanked: 143 times

И аз го имам acai jelly ,ако правите по-големи поръчки дават новите вече ,повечето бриидъри слагат лепенка с датата на пакетиране ,ghs,barney и други ,на seed stockers ,имам gelato 41 и miracle alien cookies auto seeds stockers x humboldt,
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

Един съвет
От вилабафо поръчвайте семки които ги нямат налични в момента, след заявка ще ви докарат само пресни на 99%
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

HULKKUSH написа: 04 Окт 2023, 00:19 Един съвет
От вилабафо поръчвайте семки които ги нямат налични в момента, след заявка ще ви докарат само пресни на 99%
Междудругото да, и аз го чух това, че можеш да си уговориш какви искаш, които не са налични. Обаче може малко да се забавят заради това.
HULKKUSH
Градинар
Градинар
Мнения: 54
Регистриран на: 03 Апр 2023, 18:09
Been thanked: 36 times

Ами то си пише горе долу седмица да ги имат налични ,за повече бройки идват в магазина бърза поръчка за два дни
Pupu123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 28 Ное 2023, 22:42

HULKKUSH написа: 06 Окт 2023, 18:56 Ами то си пише горе долу седмица да ги имат налични ,за повече бройки идват в магазина бърза поръчка за два дни
Привет да попитам освен сиийдсман друг сайт който доставя до българия може ли да споделите? Благодаря нов съм в начинанието
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Pupu123 написа: 28 Ное 2023, 22:45
HULKKUSH написа: 06 Окт 2023, 18:56 Ами то си пише горе долу седмица да ги имат налични ,за повече бройки идват в магазина бърза поръчка за два дни
Привет да попитам освен сиийдсман друг сайт който доставя до българия може ли да споделите? Благодаря нов съм в начинанието
villabafo Гърция, когато бързам поръчвам от там, може и с наложен платеж, стигат за 3,4 дни...
GCC
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 29 Дек 2023, 13:41

Здравейте.
Имам въпрос, на който очаквам да намеря отговора тук.
Интересува ме, има ли онлайн магазин за марихуана, както има за семена?
Предполагам въпроса ми не е странен и не съм единственият, който го интересува това.
В повечето сайтове, които намерих и съм поръ.
чвал, марихуаната е цбд/цбг и други подобни канабиноиди , което на мен не ми върши работа.
Имам проблем, с който успявам да се справям здравословно, без странични ефекти, но само с марихуана.
Разбирасе, бих си я отгледал, най-вече защото знам какво ми е необходимо, но съм от изгорелите и за момента не ми се рискува.
Ще се радвам на разбирателство и информация от ваша страна.
Хубав и усмихнат ден!
Peggy Zina
Градинар
Градинар
Мнения: 367
Регистриран на: 20 Дек 2022, 10:12
Has thanked: 191 times
Been thanked: 338 times

GCC написа: 29 Дек 2023, 14:43 Здравейте.
Имам въпрос, на който очаквам да намеря отговора тук.
Интересува ме, има ли онлайн магазин за марихуана, както има за семена?
Предполагам въпроса ми не е странен и не съм единственият, който го интересува това.
В повечето сайтове, които намерих и съм поръ.
чвал, марихуаната е цбд/цбг и други подобни канабиноиди , което на мен не ми върши работа.
Имам проблем, с който успявам да се справям здравословно, без странични ефекти, но само с марихуана.
Разбирасе, бих си я отгледал, най-вече защото знам какво ми е необходимо, но съм от изгорелите и за момента не ми се рискува.
Ще се радвам на разбирателство и информация от ваша страна.
Хубав и усмихнат ден!
Ще ти отговоря по модела на един потребител във форума, ще започна с кратък увод. Може да ти се сторя студен, гаден и т.н. сърди се на кокошкарите от МВР, дето дебнат из форума за "наркобарони" с фаска трева с "нарколаборатории" с по няколко растения.Не те знам потребител ли си , ченге ли си не ме и вълнува.
Та ще ти напиша 2 отговора, първият за потребителя в нужда, вторият- до комплексираната душица с пагон, бродеща из форума за хлапетии с трева.
Много искам да ти помогна, но с оглед на ситуацията в България, за да ти помогна трябва да си ми от кръвен брат/сестра , роднина и нагоре. Търсейки марихуана от съмнителни места и хора рискуваш отново да изгориш както се изрази. Такива сайтове има, но НЕ циркулират в България, а в държави, където законите са по-цивилизовани, и НЕ съществува възможност да ти я доставят от чужбина. Във форума имаш всичката необходима информация, за отглеждане, лечение и т.н.. Като не се издегустираш, хвалиш и т.н.. не виждам как ще те хванат.
Сега втория отговор - малко ли контейнери с кокаин и тирове с хероин през България, малко ли лаборатории бълват амфети, пико и т.н., че сте тръгнали да ми дебнете за няколко грама трева със стойност половин надник!? Не разбрахте ли вече, ч с тези си действия си печелите хейта на обществото, просто отворете някоя друга статия от ваша "геройска" акция със заловени я няколко грама трева, я няколко конопени насаждения и погледнете коментарите! Докато работите на принципа "да ударим чуждото, за да върви нашето ", хората ще ви мразят, как така си затвяряте очите за тоновете хероин, амфети и.н. , а за една цигарка с марихуана няма прошка? Толкова като търсиш марихуана питай си началниците, нали те си пият кафето с контингента, от къде на къде някакъв шанаджия ще ми отглежда няколко растения, айде бе! Така де замисли се зад колко престъпления седят твои колеги и началници!
P.S. Сезирам @Inna да наблюдава въпросният потребител за неправомерни действия! На останалите пожелавам весели празници!
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”