Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
Badr
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Апр 2022, 21:11

kalastirka написа: 12 Апр 2021, 16:36 Аз съм поръчвал два пъти от seed-city.com .Точни са и без проблемни.Също предлагат плащане с криптовалута.До 10 дни пристигат.Доволен съм от тях и също бих си поръчал пак.
По какво идват до теб семейната?
Badr
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Апр 2022, 21:11

aleksiev.momchil написа: 29 Май 2021, 08:38 Поръчвах от Seedsmafia Iи две от семките не покълнаха. Свързах се с тях и ми изпратиха цялата поръчка на ново.
Растенията се развиват повече от добре и тазинсетмица ще берем 😋 за мен лично са Ок.
Кой ги доставя до теб семената, че ще ми е за пръв път да копуваме така по Интернет.
Badr
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 29 Апр 2022, 21:11

PeterGriffin написа: 05 Апр 2022, 19:31
Outdoor написа: 05 Апр 2022, 14:51 PeterGriffin villabafo гръцки сайт доста положителни отзиви има аз поръчах от там като тази година ще ми е за сефте и се работи лесно със сайта
Благодаря но се оправих с сийдсмен. ✌
Помогни братле
Кой ги доставя семената
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

Ами аз лично платих икономична такса и дойдоха в пощата.
ne4o
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 60
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 128 times
Been thanked: 122 times

Колеги, да ви питам : Има ли писана цена на поръчката, на плика на Сийдсман?
Защото нали всичко над 30 евро му търсят ДДС и почти винаги го отварят.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

ne4o написа: 13 Май 2022, 19:14 Колеги, да ви питам : Има ли писана цена на поръчката, на плика на Сийдсман?
Защото нали всичко над 30 евро му търсят ДДС и почти винаги го отварят.
Не, няма цена.
Никой няма право да ти отвори пратката! Пратка се отваря само в ситуация при която има съмнение за стойността на пратката и се прави митническо разследване и те викат на място, за да отвориш ти пратката. Такъв сценарии се разиграва в много редки ситуации. На мен ми се е случвало преди 6 7 години за пратка от Китай която беше мобилен телефон, а беше фактурирана като детска играчка за 8$.

Мисля че пратките идват вече от EU не от UK и не подлежат на митническо оформяне.
NewHobby
Градинар
Градинар
Мнения: 26
Регистриран на: 23 Сеп 2021, 21:33
Has thanked: 33 times
Been thanked: 14 times

ne4o написа: 13 Май 2022, 19:14 Колеги, да ви питам : Има ли писана цена на поръчката, на плика на Сийдсман?
Защото нали всичко над 30 евро му търсят ДДС и почти винаги го отварят.
Преди 20тина дни си дойде от Испания. Мисля главно оттам пращат към момента.
Аватар
BG Sun_Rise
Градинар
Градинар
Мнения: 181
Регистриран на: 13 Апр 2021, 11:15
Has thanked: 103 times
Been thanked: 352 times

Badr написа: 29 Апр 2022, 21:18
kalastirka написа: 12 Апр 2021, 16:36 Аз съм поръчвал два пъти от seed-city.com .Точни са и без проблемни.Също предлагат плащане с криптовалута.До 10 дни пристигат.Доволен съм от тях и също бих си поръчал пак.
По какво идват до теб семейната?
Идват по пощата аз лично ги чаках 40+ дни защото ми ги задържаха на митница
Искаш да пушиш качество - отгледай си го сам! :weed4:
https://instagram.com/growbgsun?utm_medium=copy_link
kalastirka
Ценител
Ценител
Мнения: 147
Регистриран на: 02 Яну 2019, 23:39
Has thanked: 336 times
Been thanked: 574 times

BG Sun_Rise написа: 15 Май 2022, 11:08
Badr написа: 29 Апр 2022, 21:18
kalastirka написа: 12 Апр 2021, 16:36 Аз съм поръчвал два пъти от seed-city.com .Точни са и без проблемни.Също предлагат плащане с криптовалута.До 10 дни пристигат.Доволен съм от тях и също бих си поръчал пак.
По какво идват до теб семейната?
Идват по пощата аз лично ги чаках 40+ дни защото ми ги задържаха на митница
При мен дойдоха със спиди от seed city,а от Seedsman по пощата понеже поръчка та ми беше най икономичната.Иначе би трябвало да ги вземеш от Еконт.
foreverfree88
Мнения: 1
Регистриран на: 16 Май 2022, 18:49

Спират се и се отварят пратки на митницта от Испания. Не знам дали са всички, но го правят. Моя пратка беше спряна на 12ти май, днес ми се обадиха и ми казаха да си търся пратката от министерство на земеделието. Преустановявам връзката си с Мария за известно време и ставам активист. Писна ми да ме третират като престъпник за това, че предпочитам Мария пред алкохол и цигари. Трявбва да се направи нещо по въпроса
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”