Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Мнения - Сайтове за семена

Цялата важна информация на едно място
Публикувай отговор
Семена марихуана
CannaMommy
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2024, 12:20

Здравейте,
Новак съм в отглеждането. Искам да си закупя семена от гърците, но бих искала да помоля някой да ми обясни защо има сортове с еднакво име на различни цени? По скъпите на по голям процент Тхц ли отговарят или зависи от брийдъра или производителя, банката.. Например има Gorilla за 18 евро - 3 семки и Gorilla за 78 евро - 3 семки.
Моля помогнете да се ориентирам в този казус и да си поръчам.
Благодаря!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7122 times
Been thanked: 4750 times

CannaMommy написа: 12 Апр 2024, 12:25 Здравейте,
Новак съм в отглеждането. Искам да си закупя семена от гърците, но бих искала да помоля някой да ми обясни защо има сортове с еднакво име на различни цени? По скъпите на по голям процент Тхц ли отговарят или зависи от брийдъра или производителя, банката.. Например има Gorilla за 18 евро - 3 семки и Gorilla за 78 евро - 3 семки.
Моля помогнете да се ориентирам в този казус и да си поръчам.
Благодаря!
Да, заради брийдъра, защото вероятно е по-квалитетен. Не че евтните семки не са яки, но един и същ сорт ако е аз бих избрала на по-квалитетните ако ми е за индор или хубав аутдор. Обаче ако искаш повечко семки така да имаш за проба, по горите и тн, тогава може да не се хвърляш пък на най-скъпите.... Ти прецени за къде са, как ще ги гледаш. Иначе сигурно и другите не са лоши. Едва ли ще станат пръчки, но по принцип си взимам от старите брийдъри, дето се знаят какво ще излезе.
Публикувай отговор

Обратно към “Индекс на Важните Теми”