Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отностно почвата

Семена марихуана
Theultragrower
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Апр 2021, 23:26
Has thanked: 2 times

:toke:Здравейте приятели! Имам следният въпрос.
Мога ли да използвам течна тор на (biobizz outdoor complect) за да обогатя почвата и да не ми се налага да купувам почвен микс. Като цяло това е изчел съм доста дневници на колеги но никъде не намерих тази информация ще бъда много благодарен ако някой помогне.:weed5:
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Фиш микса го дават за обогатяване на стари почви . също така него го препоръчват за навънка заради миризмата която не е нищо особенно . влизаш в нета и четеш братле няма нищо сложно пишеш си дадения продукт прочиташ кво има за кога и къде става и си ти щом си наясно с другите неща .
:roll:
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Theultragrower написа: 02 Апр 2021, 23:36 :toke:Здравейте приятели! Имам следният въпрос.
Мога ли да използвам течна тор на (biobizz outdoor complect) за да обогатя почвата и да не ми се налага да купувам почвен микс. Като цяло това е изчел съм доста дневници на колеги но никъде не намерих тази информация ще бъда много благодарен ако някой помогне.:weed5:
Не си намерил инфо, защото никой не го използва....
Не ти трябва почвен микс, а ти трябват добавки, които да сложиш в почвата, за да я подобриш, като кокос, пилешка или оборска тор, ЧКЧ, пясък и торф - това са се неща дето са безбожно евтини и ще ти направят почвата по-добра от купена. За първите месеци от растежа може да се добави guanokalong complete organics.
Theultragrower
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Апр 2021, 23:26
Has thanked: 2 times

Благодаря ви много!
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”