Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2019 / Outdoor (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
User
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 06 Фев 2019, 11:10
Has thanked: 23 times
Been thanked: 16 times

И аз да се включа :)
Избраното от мен място е пълно със драки който сега са високи около 1,5-1,8 лятото ще се вдигнат още но въпреки това искам да се подсигуря ако съвсем случайно ми стане над два метра как да го прикрия да не стърчи? Имаше един метод със клин и въже и да седи опънато от малко...?
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Просто яко го топирай.
Dreamlab
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2019, 18:40

Здравейте кога е най-добре да се изкарат на вън АВТО-ЦЪФТЯЩИ за максимален добив ?
Аватар
NinjaDuck
НинджаДък
НинджаДък
Мнения: 203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:07
Has thanked: 788 times
Been thanked: 838 times

Ами на теория периодът на цъфтеж да съвпадне с дните с най-продължително и силно слънце. Обаче за максимален добив и вегетацията да мине добре. След каквото видях при правилен старт аз бих ги бочнал семките малко преди 1ви юни и да гледам да ги пече максимално слънце.
Dreamlab
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 4
Регистриран на: 26 Мар 2019, 18:40

NinjaDuck написа: 31 Мар 2019, 15:16 Ами на теория периодът на цъфтеж да съвпадне с дните с най-продължително и силно слънце. Обаче за максимален добив и вегетацията да мине добре. След каквото видях при правилен старт аз бих ги бочнал семките малко преди 1ви юни и да гледам да ги пече максимално слънце.
И аз така си мислех 27-28 май ще е добре .
KRITIKAL-JAK
Градинар
Градинар
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Апр 2019, 22:53
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

Колеги здравей те искам да попита нещо.. ще използвам енергоспестяващи лампи студена светлина за растенията докато ги изкарам на вън обаче на каква височина да ги държа докато покълнат а и след това и задължително ли е да е тъмно в помещенито за да пусна лампите ако тези не стават предложете ми вие някакъв модел лампи
Royalgorilla
Градинар
Градинар
Мнения: 34
Регистриран на: 11 Дек 2018, 08:26
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

:stone: може да е малко рано но вече съм сложил едно fast black afghan на big seed bank, пък каквото стане ))) но за сега вече 5 ден навънка слънцето му се отразява доста добре
Royalgorilla
Градинар
Градинар
Мнения: 34
Регистриран на: 11 Дек 2018, 08:26
Has thanked: 2 times
Been thanked: 47 times

ето го и него
Прикачени файлове
Screenshot_20190403-161806_Gallery.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3210
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7150 times
Been thanked: 4764 times

Ехеее,то голямо бе:)А преди това къде беше?И аз съм наслагала от тия фаст еди какви си,ама са още дребосъци вътре:)Те май не са аутота,а само бързи,така че очаквай евентуално и леко объркване,но може да минеш и метър....Дано не тръгва да цъфва,а да си расте!
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

KRITIKAL-JAK написа: 03 Апр 2019, 12:33 Колеги здравей те искам да попита нещо.. ще използвам енергоспестяващи лампи студена светлина за растенията докато ги изкарам на вън обаче на каква височина да ги държа докато покълнат а и след това и задължително ли е да е тъмно в помещенито за да пусна лампите ако тези не стават предложете ми вие някакъв модел лампи
Зависи от твоето желание и финансови възможности. Търсиш енергоспестяващи крушка (CFL) със студена бяла светлина цвят 6400К. Колкото по-голяма, толкова по-добре. Ако ползваш малки крушки ще ти трябват повече бройки.
Най-добре са са >35 в (да са по-големи от 35 вата). Само обърни внимание, че тези големите cfl крушки примерно по 100 в крушки са с фасунга Е40, докато стандартните ламписа с фасунга Е27 . (стандартна фасунга за стандартните крушки за домашна употреба) Така, че ако вземаш от големте CFL-ки ще трябва да вземеш и от големите фасунги Е40.
Royalgorilla написа: 03 Апр 2019, 16:20 :stone: може да е малко рано но вече съм сложил едно fast black afghan на big seed bank, пък каквото стане ))) но за сега вече 5 ден навънка слънцето му се отразява доста добре
Интересен експеримент, браво! Ще е интересно какво ще се получи. Може и звяр да стане. Все пак съвета ми е да следиш прогнозата и ако има слани да го покриваш с найлон, колкото да не го "попари". Желая ти успех с експримента :)
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”