Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане На Открито 2019 / Outdoor (Обща тема)

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Тук може да придобиете по-реална представа за размера на растенията.



Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
KRITIKAL-JAK
Градинар
Градинар
Мнения: 22
Регистриран на: 01 Апр 2019, 22:53
Has thanked: 9 times
Been thanked: 23 times

ако падне слана на растенията проблем ли е ???????
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

KRITIKAL-JAK написа: 24 Сеп 2019, 16:49 ако падне слана на растенията проблем ли е ???????
Слана следващите 10 дни няма да има, а можеш да видиш моя дневник там са след 2 слани.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Понеже това е най-голямата тема и мисля че най-много хора я разглеждат, искам да попитам какво мислите?
Знам че много хора не се включват и само четат тук, ще помоля колкото може повече хора да си добавят мнението.

Какво мислите ако направя Банка за Семена на Български език с българско обслужване?
Какви семена искате да има на този website ?

За безопасността на всички, семена ще се изпращат от Калифорния и няма да има хора които да се намират в България.
Какви методи за плащане ще предпочете да има ( Visa, Master Card, Bitcoin etc..) ?
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
wefelwel
Градинар
Градинар
Мнения: 93
Регистриран на: 17 Май 2019, 13:53
Has thanked: 75 times
Been thanked: 65 times

Sofia Cannabis написа: 24 Сеп 2019, 19:26 Понеже това е най-голямата тема и мисля че най-много хора я разглеждат, искам да попитам какво мислите?
Знам че много хора не се включват и само четат тук, ще помоля колкото може повече хора да си добавят мнението.

Какво мислите ако направя Банка за Семена на Български език с българско обслужване?
Какви семена искате да има на този website ?

За безопасността на всички, семена ще се изпращат от Калифорния и няма да има хора които да се намират в България.
Какви методи за плащане ще предпочете да има ( Visa, Master Card, Bitcoin etc..) ?
Звучи много добре..
Аз лично за догодина искам да си взема Afghani kush, Phantom og, Critical гледах тази година и ми хареса ще повторя и догодина, Amnesia също и евентуално White window, метода на плащане предпочинатам Visa.
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Sofia Cannabis написа: 24 Сеп 2019, 19:26 Понеже това е най-голямата тема и мисля че най-много хора я разглеждат, искам да попитам какво мислите?
Знам че много хора не се включват и само четат тук, ще помоля колкото може повече хора да си добавят мнението.

Какво мислите ако направя Банка за Семена на Български език с българско обслужване?
Какви семена искате да има на този website ?

За безопасността на всички, семена ще се изпращат от Калифорния и няма да има хора които да се намират в България.
Какви методи за плащане ще предпочете да има ( Visa, Master Card, Bitcoin etc..) ?
Евала! А бе гледам ти градината и си викам това не е от България, и май излязох прав. Както и да е я виж моите според теб колко им остава да ги прибирам ли вече, че ще почнат едни дъждове и ми е много притеснено?
20190920_160753.jpg
Прикачени файлове
20190920_160753.jpg
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Sofia Cannabis написа: 24 Сеп 2019, 19:26 Понеже това е най-голямата тема и мисля че най-много хора я разглеждат, искам да попитам какво мислите?
Знам че много хора не се включват и само четат тук, ще помоля колкото може повече хора да си добавят мнението.

Какво мислите ако направя Банка за Семена на Български език с българско обслужване?
Какви семена искате да има на този website ?

За безопасността на всички, семена ще се изпращат от Калифорния и няма да има хора които да се намират в България.
Какви методи за плащане ще предпочете да има ( Visa, Master Card, Bitcoin etc..) ?
Идеята ти е много яка и в интерес на истината си мислим за такова нещо от известно време. Българска банка с българско обслужаване би било супер и България се нужда спешно точно от това, защото общността е много по-голяма от колкото всички си мислим и за да се развие още повече това е необходимата крачка. Съвета ми е ако можеш семената да ги разпространява твой човек от Испания или от друга държава от Европа, която да е с толератност към конопеният бизнес със сувенирни семена. Просто от Калифорния семената ще пристигнат значително по-бавно и има разправия за стоки внесени извън европейския съюз ( в това число и САЩ ). Можеш да изпратиш голяма партида със семена на твой човек в Европа, които да изпраща по-бързо поръчките от Евроза за Европа. От Европа спокойно нещата пристигат за 3-5 дни. Просто понякога някой градинари не могат да чакат или са "забавили" нещо подготовката си и им трябват семена възможно най-бързо, аз самият съм имал такива случай в които не съм можел да чакам и съм изибирал най-бързият начин. Като това ще ти позволява винаги, ако някой клиент, които може да чака и има по-екзотично желание да му го изпълниш и изпратиш директно от Калифорния.

Аз лично бих се радвал да видя различни регулар и фем. кросове от САЩ. Има сортове, които съм искал да отглеждам и са се гледали предимно в САЩ, но повечето търговци в Европа не предлагат тези семена и брийдъри. Не съм искал да рискувам да търся нови места за пазаруване на семена, защото съм имал случай да не си получа семената и за това, като разбера, че едно място е коректно пазарувам само от там. Така, че при наличие на коректен български търговец, които да пази данните ми в анонимност и да задоволява сортовите ми желания бих пазарувал от него.

Силно бих се радвал ако се предлага Alien Genetics и много други подобни брийдъри на канабис семена .

Също така много бих се радвал ако същият български търговец ако продава семена за Кактуси и други екзотични медицинско ботанични видове.

За начин на плащане бих се радвал да има, като опции Visa, Master Card, Bitcoin, други крипто валути и TransferWise като опция.
Плащане с криптовалута би било яко ако има отстъпки или бонус безплатни семена.
Според мен от опция като банкови преводи няма смисъл, защото банките вземат много високи такси. Както и няма нужда от опцита за плащане на пари по плик по пощата, защото това е много рисков метод. Като човек на който му са се губили поручки по пощата не бих пратил нищо по нея.

Като цяло и доставената ми пратка не бих желал да минава през държавните пощи, а през частни логистични фирми.

Ако искаш може да синаправиш тема и да направиш подробно запитване в нея. Темата ти можем да я направим Глобална за да я видят повече хора, които да споделят мнението си .

Успех в начинанията :)
insatru999
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 24 Яну 2019, 23:25
Has thanked: 26 times
Been thanked: 54 times

Sofia Cannabis написа: 24 Сеп 2019, 00:24 Няколко снимки от външната градина.
Направил съм едно-две клипчета които ще кача на YouTube, ако някой има интерес може да ги гледа там по-късно днес.
Това с лилавите отенъци случайно да е Shaman?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3487 times
Been thanked: 4731 times

Maui Wowie
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Asda91
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 162
Регистриран на: 04 Юни 2019, 11:23
Has thanked: 96 times
Been thanked: 228 times

Добър вечер :)
И аз подкрепям идеята за българска сийд банка и смятам че би било много хубаво
Ето и малко упдейт
Няма гасеници вече след като напръсках
Още малко до беридба...около 1 2 седмици Може би :)
Хубава вечер
Прикачени файлове
IMG_20190925_195626.jpg
Screenshot_20190925-195601.jpg
Screenshot_20190925-195601.jpg
Screenshot_20190925-195542.jpg
Screenshot_20190925-195537.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”