Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Кога е незаконно едно растение?

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Здравейте,не мисля,че трябва да вдигам цяла тема,но ще я изтрия след като получа отговор.

1.Кога става незаконно растението? Чувал съм,че е чак тогава когато има глави по него.

2.Как стои въпросът и със семките?

2.1Ако ме спрат на рутинна проверка последвана от тараш и аз имам семки в мен,какво следва?
🍀
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

2.1Ако ме спрат на рутинна проверка последвана от тараш и аз имам семки в мен,какво следва?

Тараш и у вас, кола, вила, село...и 72часа в ареста докато "намерят" нещо.
completely mad
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Тараш и у вас, кола, вила, село...и 72часа в ареста докато "намерят" нещо....

При мен даже обраха дивачката в района и я струпаха пред вкъщи саксиите ми с бебетата които бях изкарал зад къщата на една поляна ги вкараха вкъщи извикаха някви цигани за свидетели че е мойта тая всичката тревата а дивачката си беше цяла купа обърнаха къщата буквално на опаки и не само мойта и на приятелите от групата пред вас се струпват 10 патрулки бусове криминална лаборатория качулки все едно си пабло ескобар след това чакаш 2 месеца на тръни резултати от лаборатория за съдържание на тхц след всичко това целия квартал те избягва и шушне зад гърбъти това е един от случаите ми аз имам много с мършите така и никога не ме осъдиха обаче колко репресия съм ял няма да ви кажа.....
4yk4y
Градинар
Градинар
Мнения: 186
Регистриран на: 07 Апр 2019, 18:51
Has thanked: 672 times
Been thanked: 473 times

Въпроса е че като ти изиграят тоя театър барабар с дивачката в района и циганите за свидетели които са тяхни подставени лица и докато чакаш експертизата си казваш колко им е да бутнат 5 гр качествена трева че е твоя.... те даже циганите идваха после като мее пуснаха да ми се извиняват че ги били заставили... те след тоя цирк наистина ме мислиха за Пабло и че едвали не ще им набия главите на кол...
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

1. С глави - без глави все е незаконно :)
Ако ТХЦ е под 0,2% (толкова май беше) пада в канала.

2.Семките не си мисли че всеки знае как изглеждат семки за коноп, приличат доста и на други семки , не ми се вярва да има проблем заради семена.
Знаят много добре! Не се заблуждавай.

3.Принципно тараш не се прави ей така на рутивна проверка , трябва да има причина - най-често е подаден сигнал или да си се набил в някой акция дето тарашат всяка кола дето спрат.
Тарашат при положителен тест, а вече и по подозрение. А ако имаш и крими досие тараша е задължителен.
completely mad
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1264
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1808 times
Been thanked: 3267 times

Crazy Train написа: 01 Апр 2021, 09:33 1. С глави - без глави все е незаконно :)
Ако ТХЦ е под 0,2% (толкова май беше) пада в канала.
И за под 0.2 ти трябва разрешително и семки, които са със сертификат.
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Vetrushka написа: 01 Апр 2021, 09:42
Crazy Train написа: 01 Апр 2021, 09:33 1. С глави - без глави все е незаконно :)
Ако ТХЦ е под 0,2% (толкова май беше) пада в канала.
И за под 0.2 ти трябва разрешително и семки, които са със сертификат.
Имах предвид, че обвинението няма да издържи в съда с под 0,2%, ако адвоката ти е в час. Това, разбира се не им пречи да те вкарат в следствения и докато "разследват" и внесат обвинителен акт живота ти заминал. Такова е. :evil:
completely mad
Публикувай отговор