Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Отглеждане в саксия на открито

Семена марихуана
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Здравейте! Мисля да пробвам за първа година и мисля че най-удачноят вариант за мен е да засея в саксия, след като порастна малко, ще го преместя в по-голяма саксия. Та въпросът ми е дали е добър вариант да отглеждам в саксия на открито. И какъв размер на саксии да използвам.
Моля помогнете!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

Как по точно "на открито"? При теб или по горите?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Edjo написа: 31 Мар 2021, 00:03 Здравейте! Мисля да пробвам за първа година и мисля че най-удачноят вариант за мен е да засея в саксия, след като порастна малко, ще го преместя в по-голяма саксия. Та въпросът ми е дали е добър вариант да отглеждам в саксия на открито. И какъв размер на саксии да използвам.
Моля помогнете!
Аз лично още като почвах да гледам го правех по следния начин.Имах си южна тераса,доста слънчева през по-голямата част от деня и контейнерите бяха 10-15-20 Л всеки път различно.Разбира се,че колкото по-голяма саксия,толкова по-голямо растение и съм имал доста сполучливи китки.Ако растението получава достатъчно директна светлина всеки ден там ,където ще го гледаш,тогава си е добър вариант.Разгледай повече инфо в форума относно хранене,поливане и гледане навън.
Keep on growing :stone:
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Inna написа: 31 Мар 2021, 13:41 Как по точно "на открито"? При теб или по горите?
Растенията ще близо до домът ми( на около километър), участъкът е лозе. Мисля че растенията ще са по добре ако са в саксия, а не директно в земята. Върху тях искам да сложа мрежа на дупки(от онези зелените), защото климатът при мен е доста топъл и не искам слънчвите лъчи да падат директно и да изгорят растенито.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7135 times
Been thanked: 4757 times

От една страна в саксии е по-добре , че може да се местят. Но така може и да ги откраднат☺️От друга страна саксиите много ще съхнат да имаш предвид и тях да засенчиш, особено ако са черни.И фа се поливат редовно. Може иначе. Да, ако е супер жега в най-топлите месеци може и на тях самите да им трябва шарена сянка щом ще са в саксия. Гледай и да не стърчат☺️
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Спрял съм се на два сорта, но не знам Пт къде да си поръчам семената. От къде ще се най-сполучливи, ще бъдат доставени, а и да бъде дискретно без да има риск?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Edjo написа: 31 Мар 2021, 16:21 Спрял съм се на два сорта, но не знам Пт къде да си поръчам семената. От къде ще се най-сполучливи, ще бъдат доставени, а и да бъде дискретно без да има риск?
Скролни нагоре с мишката няколко пъти ще видиш банер на сиидсман. :lol:
Keep on growing :stone:
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Spiral написа: 31 Мар 2021, 16:43
Edjo написа: 31 Мар 2021, 16:21 Спрял съм се на два сорта, но не знам Пт къде да си поръчам семената. От къде ще се най-сполучливи, ще бъдат доставени, а и да бъде дискретно без да има риск?
Скролни нагоре с мишката няколко пъти ще видиш банер на сиидсман. :lol:
Закъснях с поръчването. От seedsman най-вероятно ще дойдат чак след месец, което е доста късно. Какво да правя. Не ми се ще да поръчвам т мафията сякаш.
Edjo
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 9
Регистриран на: 30 Мар 2021, 23:57
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Sunmaster написа: 31 Мар 2021, 22:17
Edjo написа: 31 Мар 2021, 21:58
Spiral написа: 31 Мар 2021, 16:43

Скролни нагоре с мишката няколко пъти ще видиш банер на сиидсман. :lol:
Закъснях с поръчването. От seedsman най-вероятно ще дойдат чак след месец, което е доста късно. Какво да правя. Не ми се ще да поръчвам т мафията сякаш.
Registered на Seedsman идва за 5-10 раб. дни
Иначе знам един друг магазин от който на третия ден са тук, но сега няма да правя реклама... За мен Сийдсмен е добър магазин, но не и добър брийдър и това си е лично мое мнение. Освен това има и по-добри магазинчета, които са по-малки и имат по-малък асортимент, но..... семената са винаги свежи и в оригинални опаковки, като пристигат на 3тия ден от датата на поръчката. Успех!
Сигурен ли се идват до 10 работни дни?
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 671
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 973 times
Been thanked: 1567 times

Edjo написа: 31 Мар 2021, 21:58
Spiral написа: 31 Мар 2021, 16:43
Edjo написа: 31 Мар 2021, 16:21 Спрял съм се на два сорта, но не знам Пт къде да си поръчам семената. От къде ще се най-сполучливи, ще бъдат доставени, а и да бъде дискретно без да има риск?
Скролни нагоре с мишката няколко пъти ще видиш банер на сиидсман. :lol:
Закъснях с поръчването. От seedsman най-вероятно ще дойдат чак след месец, което е доста късно. Какво да правя. Не ми се ще да поръчвам т мафията сякаш.
Пич дори и да чакаш един месец какво?Това означава,че семките ще са при теб началото на май,щом ще гледаш аутдор какъв е проблема :lol:Изобщо не си закъснял .Поръчка от мафията е почти гарантиран FAIL,купи си семки от сигурен източник с добра генетика.
Keep on growing :stone:
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”