Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

С риск да съм нахален

Публикувай отговор
Семена марихуана
Mtod88
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 18 Мар 2021, 13:44
Has thanked: 52 times
Been thanked: 99 times

Здравейте момчета, бих желал да благодаря на всички от вас които пишат и обясняват толкова компетентно във темите. Firstcitizen прекарах последната седмица да чета твоите коментари и теми. SofiaCannabis излушах твоите подкастове massive respect за вас и всички които искат да предадат зная. Бях писал тема преди седмица или малко повече, след като прочетох няколко , осъзнах безумието на въпроса си , а и на още няколко които имах 😃 8-) . Преди време също бях влизал да искам помощ и я получих, изкарах 4 гроа от които не бих казал,.че не съм доволен, но не съм :lol: Очевидно нещо не правя правилно и съм далеч от мисълта, че знам какво е. Количеството не задоволително, иначе като качество мое си е, каквото такова :) Условията които успях да създам с ограничен бюджет, за съжаление са: палатката 90х90х180 , лампа Led китайска 1000w лилавият спектър и имам още една на Mars Hydro ts600, вентилаторът ( качил съм снимки) работи на две степени 220/280 м3/h , в момента работи на първа степен. Обдухващ вентилатор след няколко месеца търсене и нашите ширини намерих какъвто исках. Преди седмица обрах каквото бях посадил, гледах автоматици защото мисля че дават реколта по-бързо. Бях сложил заедно с другите една феминизирана Bubba kush която топирах 2 пъти и съм я пуснал да цъфти на 18.03. Едно от листата е пожълтяло само половината ( качил съм снимка) Също така съм снимал моята Bubba защото я намирам за много красива.Поливам с Bio Bizz купил цялата серия, не на веднъж разбита се с времето обновявах. След четене , реших че трябва да си купя меласа, а и кокосов орех заради водата. Бих искал да заменя торовете но не съм сигурен с кои и как да ги използвам, не че Bio Bizz знам :D Въпросът ми е, има ли специфика при използването на био биз, следвам таблицата която са ми дали. Ще продължа да качвам снимки как върви този гроу, като също така ще.поръчам нови семки в края на месеца, защото бих желал да направя дневник, с ваша помощ се надявам да науча повече. Нямам против ако препоръчате сортове, предпочитам да бъдат авто. Надявам се с ваша помощ да разбера къде точно бъркам.
Прикачени файлове
20210325_171011.jpg
20210325_170955.jpg
20210325_171002.jpg
20210325_171209.jpg
20210325_171100.jpg
20210325_170949.jpg
20210325_170941.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Mtod88 написа: 25 Мар 2021, 17:48 като също така ще.поръчам нови семки в края на месеца, защото бих желал да направя дневник, с ваша помощ се надявам да науча повече. Нямам против ако препоръчате сортове, предпочитам да бъдат авто. Надявам се с ваша помощ да разбера къде точно бъркам.

Всички правят твоята грешка при избора на семена. Авто се отглеждат много по-трудно от фотопериод семена.
Вземи си фотопериод феминизирани и ако искаш да береш бързо сееш на 12/12 и стават по-бързо от автоцъфтящите.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Mtod88
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 18 Мар 2021, 13:44
Has thanked: 52 times
Been thanked: 99 times

Послушаха те, поръчах Blue Dream , Girl scout cookies, badazz og cheese. Също така поръчах complete organic на guanokalong. Дали е добре да го ползвам с торовете на био биз? За почвата все още се колебая дали да не опитам сам да си я забъркам или да купя готова, ще го помисля. За вегетацията ще ги оставя в една самоделна палатка за 2-3 седмици и после ще ги преместя в по-голяма и ще добавя още една лампа 600w. Много съм развълнуван за следващият гроу :lol:
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

Mtod88 написа: 26 Мар 2021, 20:03 Послушаха те, поръчах Blue Dream , Girl scout cookies, badazz og cheese. Също така поръчах complete organic на guanokalong. Дали е добре да го ползвам с торовете на био биз? За почвата все още се колебая дали да не опитам сам да си я забъркам или да купя готова, ще го помисля. За вегетацията ще ги оставя в една самоделна палатка за 2-3 седмици и после ще ги преместя в по-голяма и ще добавя още една лампа 600w. Много съм развълнуван за следващият гроу :lol:
с BD няма как да сбъркаш! Мани тоя биобъз,къпи си нещо читаво.
Mtod88
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 18 Мар 2021, 13:44
Has thanked: 52 times
Been thanked: 99 times

Отворен съм за преложения, просто съм малко не сигурен когато избирам нови продукти
Аватар
Focktor
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 366
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 15:13
Has thanked: 566 times
Been thanked: 320 times

GHE,ако имаш пари тия от банерите ;)
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Mtod88 написа: 26 Мар 2021, 20:03 Послушаха те, поръчах Blue Dream , Girl scout cookies, badazz og cheese. Също така поръчах complete organic на guanokalong. Дали е добре да го ползвам с торовете на био биз? За почвата все още се колебая дали да не опитам сам да си я забъркам или да купя готова, ще го помисля. За вегетацията ще ги оставя в една самоделна палатка за 2-3 седмици и после ще ги преместя в по-голяма и ще добавя още една лампа 600w. Много съм развълнуван за следващият гроу :lol:
Blue Dream - цъфти доста дълго няма да е от най-бързите.

За най-добри резултати - една палатка отглежда 1 вид.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Mtod88
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 18 Мар 2021, 13:44
Has thanked: 52 times
Been thanked: 99 times

Благодаря за бързите отговори, но разбира се аз не се спирам с въпросите хаха. Ако взема Bio organic grow/ bloom и понеже вече съм поръчал complete organic на guanokalong, могат ли да се съчетаят двете различни марки, ако не кои продукти е добре да купя.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

BioBizz не са лоши торове и не ти трябва друго щом вече ги имаш, може да се съчетават с Guanokalong но внимавай с дозите, за да не ги преториш.
Mtod88
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 18 Мар 2021, 13:44
Has thanked: 52 times
Been thanked: 99 times

Здравейте момчета, малко ъпдейт ьа моята bubba. Днес пристигна complete organic-a и сложих около 10-12 гр. , саксията е 11,5 L . Като добавих и още малко почва, че беше спихнала малко. Също така в 2л. вода полях с bio bloom1/2 от дозата посочена , bio heaven 2ml/L , alga a mic 2ml/L , acti vera 2ml/L , top max 2ml/L. Надявам се да се почувства добре , забавих поливането с 2 дни и беше малко оклюмала, но това е защото исках да присте новата добавка. pH на водата беше 6,65 , мислите ли че е високо. Азот не съм слагал допълнително защото си мисля,.че има достатъчно в пудрата.
Прикачени файлове
Хубавицата страда, дали да сложа и другата лампа 600W Led
Хубавицата страда, дали да сложа и другата лампа 600W Led
20210329_143653.jpg
20210329_143658.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Indoor - Домашно отглеждане”