Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Въпрос при цъфтеж

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Mtod88
Градинар
Градинар
Мнения: 65
Регистриран на: 18 Мар 2021, 13:44
Has thanked: 52 times
Been thanked: 99 times

Здравейте колеги, имам нужда от вашият съвет и понеже и преди сте помагали, реших да попитам. Вчера завърших пореден гроу, но този път не съм доволен от резултата, по-точно не съм доволен от размера на главите. Малко информация за сетъп-а. Гроубокс 90х90х180, иходящ вентилатор 340м3/h като на първа е степен е 180. Лампата е mars hydro ts600. Саксията е 11,5л. , използвам серията на biobizz bio grow,bloom, bio heaven, top max , alg a mic, acti vera. Та понеже в момента имам фемонизирана bubba kush 5та седмица вегетация топирана 2 пъти, ще я пускам да цъфти тази седмица и си мислех дали топ макс на био биз е достатъчен за да помогне на цвета да се налее и дали ако взема big bud and bud candy ще се комбинират добре с био биз. Искам да опитам друга марка торове тъй като моя опит е само с био биз. Температурата ми беше ниска около 18/19 градуса предполагам това оказва влияние. Та накратко дали топ макс на био биз е най-доброто решение или бих могъл да добавя още нещо на друга фирма? Благодаря предварително.
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Пробвай биоблуумбастик на ата ми!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”