Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи любителски гроу

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

На 8 дена 🤓
Прикачени файлове
IMG_20210311_071015.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Хубаво е стимулатор за корени, едните са бактерии , другите-гъбите(микориза). Не са задължителни, но са хубави при пресаждане.... Ако имате наблизо някой да продава тор от червей(червен калифорнийски червей) той става за много неща, също е и коренов стимулатор, може да се разрежда във вод, може да се добавя в почвата..... .
Почвата е най важна по принцип засега.
Хубаво е да оставяш малко и да съхне, да не се мокри постоянно.
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Благодаря.
Днес посях и друготе две който покълнаха. Надявах се да покълне една, но те взеха, че покълнаха и двете. Четери броя ще ми дойдат множко, но не се знае колко ще оцелеят на спартански те за тях условия.
Този път ги забодох направо в големите саксии да видим разликата. Малко ми е терсене сега с водата, защото при малката саксиика като протече от долу и е готова, а тук...
Скоро мисля да присея Гристи (голямото), а Дристи към момента остава в боксионерата 😁
За сега само вода с PH 6-6.2 им наливам.
Мално се притеснявам, че тези големите саксии са по-високи, но мерих светлината с телефона и мисля, че няма да изгорят. Не пари на ръката. Само лекооооо се усеща топлина.
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Здравейте отново.
Гристи вече е пресят и вчера всичко беше супер, но днес ми се струва, че листенца та му са леко завити на горе. Има ли нещо такова или си вкарвам филми в главата. На 30 см е от CFL 250W....
....но нещо няколко дена не успявам да кача снимки 😥
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Ами как да ти кажем? 🤔Без снимка.... . По принцип, както и за клонирането аз гледам да направя нещата преди тъмния период и да ги оставя на тъмното след процедурата. Това помага за вкореняване и срещу стреса. Силна светлина след пресаждане или опит за вкореняване действа обратно, не им понася. Така че може ако ти се струва пидвитичко нещо да му намалиш, отдалечиш за известно време, ден, два светлината докато се свести. Може да му помогне и коренов стумулатор ако имаш някакъв. Но само и да не се полива постоянно. Трябва им и кислород и малко да потърсят корените влага, да не бъдат накиснати. Понякога, когато са били поливани скоро и пресаждам използвам влажна почва, но не поливам първия път с пресаждането ако не се налага.
Та нека видим една снимка.Защо не може да се качва, да не са големи?
Аз също сложих едно ауто ей тъй в малка саксийка, ето го🌚Ще го пресаждам и аз, нямаше как в голяма. Тази е към 1л. А и това поливане е ужасно в големите. Тъкмо тръгва.. .
Прикачени файлове
20210315_123752.jpg
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Разгеле успях със снимките 😁
Значи при присяването процедира по следният начин - няколко дни предварително нагласих саксията която е една платняна (уж такива биле по-добре) помях пръста обилно и я оставих. При присяването почвата беше влажна. Не съм го полива след това. Общо взето мисля, че ще се справи. Малко не знам е как да разчитам знаците му,но ще свикнем. Другите Гристита както и Дристи се справят добре към момента. Новите две ги засях директно в големите саксии.
Прикачени файлове
IMG_20210316_070001.jpg
IMG_20210316_065948.jpg
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Ето още една
Прикачени файлове
IMG_20210316_193737-01.jpeg
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

И да ви питам...
... добре ли се развива 🙄 утре прави две седмици.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 672
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 981 times
Been thanked: 1572 times

aleksiev.momchil написа: 16 Мар 2021, 19:55 И да ви питам...
... добре ли се развива 🙄 утре прави две седмици.
Да :roll:
Keep on growing :stone:
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3208
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7144 times
Been thanked: 4763 times

Ами то се вижда☺️👍Според теб как се развива, според мен добре😊
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”