Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Първи любителски гроу

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Inna написа: 15 Мар 2022, 17:47 АЕрирам=обогатявам с въздух🙂И се оплаква моля ви се, че били твърде дебели главите😆👍👏Супер, браво!!!! А защо не сипеш просто, за 24 часа е готова?
Сърдечно се извинявам за грешката 🥺 нямаше
да се оплаквам, но те бяха на косъм да счупят стеблата.
По две колчета съм им на бил (внимателно да не повредят корен четата) и съм ги превързал иначе лошо 🥴

Иначе току що приключих с промивка та 😴 и в този ред на мисли искам да ви попитам - колко е нормалният РРМ на рън оф-а??

Видях едни цифри и се уплаших.

Първото което изтече беше 5800 РРМ и с по 10л. вода с почистващ агент смъкнах до 1200 РРМ.
Ще има още една промивка, но ще изчакам да изсъхнат хубаво.

Честно не очаквах такива глави 🤐 предвид последният ми гроу който беше абсолютно кайшки.

Благодаря Ви хора от сърце за съветите и помощта.

Нямам търпение да видя какво ще излезе от цялата работа. Супер полезен за мен гроу от към знания и информация!!!
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Трета промивка...
.... от 6000 ррм смъкнах е на 350 ррм при вода с която промивам с ррм 250.
В събота ще жънем 😋
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

Така...
първо се извинявам за отсъствието, но...

Всичко е обрано и е в буркани 😋 и на далеч от вкъщи 😃

Трите "White widow" пуснаха общо 490 гр. като
големите глави не съм ги "разбивал" и има
клечки така да се каже. Доста потентен материал
излезна.

Като мине лятото мисля да направя още един гроу, че трудно ще регулира температурата в жегите.

Усмихнат ден на всички и много сладки облаци 😘
Прикачени файлове
PSX_20220416_135332.jpg
Аватар
iKAR
Градинар
Градинар
Мнения: 407
Регистриран на: 17 Фев 2021, 11:00
Has thanked: 653 times
Been thanked: 913 times

Ееееекстра реколта, с кеф да си я консумираш! А това долу вдясно до Динавапа кондензатора ли му е, или някъв друг пиниз? Стъклото и то ли е за него или е към някой от електронните вейпове? Поръчах си и аз Dynavap М-ка 2021 и то с някакъв mini bubbler дето си е направен да си влиза директно в него чашката на вейпа и съм развълнуван. Майтито по-яко ли е от Dynavap-а по твое мнение? Мене яко ме зариби Dynavap схемата, че е изцяло механична и няма електроники по нея и го поръчах без да се колебая хич. Сори за отклонението и поздравления още веднъж за добрите резултати!
Аватар
aleksiev.momchil
Градинар
Градинар
Мнения: 124
Регистриран на: 21 Фев 2021, 11:37
Has thanked: 66 times
Been thanked: 148 times

iKAR написа: 16 Апр 2022, 15:31 Ееееекстра реколта, с кеф да си я консумираш! А това долу вдясно до Динавапа кондензатора ли му е, или някъв друг пиниз? Стъклото и то ли е за него или е към някой от електронните вейпове? Поръчах си и аз Dynavap М-ка 2021 и то с някакъв mini bubbler дето си е направен да си влиза директно в него чашката на вейпа и съм развълнуван. Майтито по-яко ли е от Dynavap-а по твое мнение? Мене яко ме зариби Dynavap схемата, че е изцяло механична и няма електроники по нея и го поръчах без да се колебая хич. Сори за отклонението и поздравления още веднъж за добрите резултати!
Стъклото си е за самостоятелно пушене. Иначе- да
DNVP е другото.
Влюбен съм в него. За мен лично няма по добър начин да се изсмуче билката без да се ползва електроника.

Трудно е да го сравня с Mайти...
... и двете дават супер "експириенс" но някак по по различен начин. Майти рида по-осезаемо, докато с DNVP някак по-плавно се случват нещата.

НоОо...няма такъв кеф. Само не забравяй
"RESPECT THE CLYCK"!!!!
Нагряваш докато щракне и изпаряваш докато не чуеш повторното щракване и после пак Нагряваш. Вземи си и една хубава запалка тип горелка. Прибавя и качествен материал и и и и......
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”