Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDScorpio Outdoor Season 2021

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Vetrushka написа: 05 Дек 2021, 17:21 Здравейте колеги, време е да обобщя дневника за тази година.
Вече всичко е тримнато и прибрано в стъклени буркани. Аз гледам винаги да ги съхранявам по този начин, някак ми е най удобно, ползвам такива от 1 литър.
Мога да кажа, че този път растенията се представят доста различно, като вкусови качества и ефект и най - хубавото е, че до сега съм намерил точно 3 семки! Няма никакво опрашване, това не било никога до сега. Тази година тръгнаха по - късно да цъфтят и предполагам е затова
Critical Purple Kush е по скоро хибрит сатива/индика, като индиката взима превес. Много стабилен сорт на SeedsMan, гледаме го 4-та година и винаги ефекта си е същия от него.

Chem Lem е типична индика, изобщо не е подходящ за през деня, особено ако имаш работа, просто всичко те заковава на дивана, но пък вечер за след работа, преди сън е перфектен!

Двете Peyote , имат повече Сатива ефект, особено Zkittlez-а. Когато прекаля с него, направо си усещам пулса в ушите, но някак не губиш концентрация в това което вършиш. Peyote Forum е горе долу същата работа, обаче там Индиката си се усеща повече.

Тази година, съм записвал всички разходи, които съм имал в градината. За препарати, храни, разни аксесоари, като мрежи, колчета са похарчени 840 лв. Ходено е точно 30 пъти до мястото, като в тази бройка е и началната подготовка още от Март месец, разходите за път и амортизация са 210лв. Или общо около 1050 лв за всичко!

Сега да стигнем и до най - интересната част. Въпреки, че двете Peyote бяха най - големи и изглеждаха с най - плътни глави, първенеца е Critical Purple Kush с 460 грама. Най - слабо от към мухъл се представи Chem Lem, изхвърлих около 1/4 от растението, накрая остана 260 грама.

Critical Purple Kush 460 g.
Chem Lem 260 g.
Peyote Forum 430 g.
Peyote Zkittlez 440 g.
Critical Purple Kush (клонинг) 130 g.
Green Crack Auto 80 g.
Alaskan Purple Auto 50 g.

Общо: 1850 грама.

Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg

Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg

Peyote Forum
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum2.jpg
Peyote Forum3.jpg
Peyote Forum4.jpg
Peyote Forum5.jpg

Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez2.jpg
Peyote Zkittlez3.jpg

all.jpg
Благодаря ви за полезния дневник с подробно описана информация и снимки.
Godzila
Градинар
Градинар
Мнения: 47
Регистриран на: 15 Фев 2023, 23:24
Has thanked: 87 times
Been thanked: 20 times

Vetrushka написа: 03 Май 2021, 17:45 Това растение е клонинг не е от семка. Листата не са махани, просто не са се показали. След, като има малко нов растеж, веднага го топирам и няма как да пораснат.
Здравей колега мн доволно се получило цветето ,гледах снимки в дневника - бруталния !!! моля те дай ми съвет за топирането ,че все не успявам да направя хубав храст ,едни такива никакви стават ...ако можеш отдели няколко минутки и драсни основните неща за топирането за да се постигне този или приблизителен резултат . ако има някъде описани съжалявам не съм го открила момента ,мн ще съм благодарен и не само аз предполагам . успех и благодаря за отделеното време предварително . Просто останах втрещен след като видях крайния резултат . чакам с нетърпение .
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”