Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDScorpio Outdoor Season 2021

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, при нас нещата вървят вече към цъфтеж на някой. Някой започват да се стречват и имат интензивен растеж. Тази седмица ще монтираме и системата за поливане. Днес им беше 2-рата поливка за тази седмица, даваме им по 30-40 литра на корен през 2-3 дни. До сега действахме на ръка, все го оставяхме за днес или утре, но вече искат много вода. В началото, когато приготвях почвата си направих експеримент, две от дупките им сложих доста повече от Complete Organix, това са дупките на Critical Purple Kush и Chem Lem. В началото старта им беше по бавен заради многото храна, но до момента нямат нужда от допълнително хранене. Докато другите две дупки на двете Peyote в началото имаха по интензивен растеж, но вече започва да им липсва азота. Затова нещата трябва да са балансирани, нито в повече нито по малко. От следващото ходене, ще започна да им давам, по малко азот. Мисля да им дам малко пилешко, имам накиснато от преди повече от месец. Смятам да им го дам 1:10 разредено с вода.

Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez02.jpg
Peyote Zkittlez03.jpg
Peyote Zkittlez04.jpg
Peyote Forum
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum02.jpg
Peyote Forum03.jpg
Peyote Forum04.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush02.jpg
Critical Purple Kush03.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem02.jpg
Chem Lem03.jpg
Chem Lem04.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Green Crack Auto02.jpg
Alaskan Purple Auto
Alaskan Purple Auto.jpg
Alaskan Purple Auto02.jpg
all.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, ето и градинката със заека. Отново съм извадил късмет и всички по опасни бурии ме пропуснаха отново. Растенията тук са в сравнително слаба почва и ми изглеждат малко гладни. Дадох им по 100 грама на корен Bad Guano и полях с течния тор за вегетация, Kalong Grow, Микробния препарат и ги пръснах ги с Ним Азал.

Blue Ice OG
Blue ICE og.jpg
Blue ICE og2.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush.jpg
Bubba Kush2.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Vetrushka написа: 21 Юли 2021, 23:07 Здравейте колеги, ето и градинката със заека. Отново съм извадил късмет и всички по опасни бурии ме пропуснаха отново. Растенията тук са в сравнително слаба почва и ми изглеждат малко гладни. Дадох им по 100 грама на корен Bad Guano и полях с течния тор за вегетация, Kalong Grow, Микробния препарат и ги пръснах ги с Ним Азал.
Какво Гуано използваш 100г ми се струва малко на растение.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Дупките са много малки тук, около 20 литра, първоначално съм сложил по 200 грама дупка това https://guanokalong.nl/portfolio-item/g ... oggle-id-3. Миналата седмица им давах Fish Mix течен тор на био бизз.

Това е линка към Guanoto, нарочно давам директни линкове, към производителя, защото по нашите сайтове пишат и глупости.
https://guanokalong.nl/portfolio-item/g ... oggle-id-4

Почвата е тази от последните ми два индора и е само органично, обогатявана.
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Vetrushka написа: 22 Юли 2021, 01:08 Дупките са много малки тук, около 20 литра, първоначално съм сложил по 200 грама дупка това https://guanokalong.nl/portfolio-item/g ... oggle-id-3. Миналата седмица им давах Fish Mix течен тор на био бизз.

Това е линка към Guanoto, нарочно давам директни линкове, към производителя, защото по нашите сайтове пишат и глупости.
https://guanokalong.nl/portfolio-item/g ... oggle-id-4

Почвата е тази от последните ми два индора и е само органично, обогатявана.
"Почвата е тази от последните ми два индора и е само органично, обогатявана." - Не мисля че е останало много в нея след бране. Била е подходяща за малки растения но е минало доста време вече.

От тези двете неща първото ми харесва много повече и аз лично бих използвал основно него дори без допълнителни течни торове. От описанието не знам защо не ми изглежда толкова силно колкото го описва производителя + твоите растения са сравнително гладни.

Това което аз бих направил е да се концентрира вниманието на първият продук да разбереш колко време му трябва да стане достъпен за растенията и за колко време ще има в почвата преди да ториш отново. Тук имаш няколко варианта - накиснат във вода ( не го предпочитам), заровен леко в горният слой на почвата под мулч или смесен с допълнително (малко чкч) и заровен в горният слой на почвата. Последният вариан с чкч ще помогне за по-добро разграждане и ще има по-дълготраен ефек.

Аз на моите домати в 80 литра саксии им дадох 1кг+ на саксия (препоръчана доза от производител е 450г) и са супер, НО в продукта няма водно разтворими елементи което означава че ще трябва всичко да се разгради от бактериите.

В основната градина с растенията не използваме почти нищо, всичко се слага предварително + местната почва е сравнително подходяща. Затова ти давам пример с доматите.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

При мен в основната градина дупките са ми по големи, там съм ползвал същия продукт, като съм добавил оборска тор и ЧКЧ още Март месец. Там дупките са между 180-140 литра. На по широките, имат по един чувал оборска тор, чкч и близо 8 кг от Complete Organix. Разделил съм най - голямата им опаковка 22 кг на 4-те, като 16 за първите две. На предното ходене, тези които бяха по заредени все още нямат нужда от храна, а по слабичките съм ги хранил на предното ми ходене, по същата схема, като при малките. Аз изкарах растенията началото на Май и досега се справят много добре, без допълнителна храна. Complete Organix го ползвам за първа година и все още не съм сигурен как работи, но съм доволен на този етап.
Тук при малките може да има и друг проблем, трябва да им сложа мулч, пак идват жеги, а дупките за 2 дни и съхнат. Нямам физическата възможност да пътувам по 100 км всеки ден да ги поливам. Когато беше влажния период изглеждаха доста по свежи, миналата седмица, но с покачването на температурите съхнат прекалено бързо. Смятам, че това зависи и от самия почвен микс, а той е основно торф, не е като на другото място и задържа по малко влага.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте отново, този път от основната градина. Последната седмица, седмица и тук дадох храна, Bad Guano и Kalong Grow. Двете Пейоти, са в по слаби дупки и при тях са леко пожълтели най - долните листа. На следващата поливка, ще им дам малко повече, определено не им е достатъчно. За тест направих с различна концентрация на торове с различна концентрация на различните дупки, за да знам до година, какво да очаквам и да мога да си наглася нещата оптимално.

Имам въпрос, растенията дали се влияят от спектъра IR 805nm ? Не можах да намеря информация. Това е спектъра с който снима камерата в нощен режим. За човешкото око е невидимо, но не съм сигурен растенията дали го виждат, така ще им разваля тъмния период? Ето как изглежда, нощната снимка. Тя не е от сега, от преди месец, датата е вярна. Камерата се активира, ако има буря :)
dd.jpg
Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez2.jpg
Peyote Zkittlez3.jpg
Peyote Forum
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum2.jpg
Peyote Forum3.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg
Critical Purple Kush3.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Green Crack Auto2.jpg
Alaskan Purple Auto
Alaskan Purple Auto.jpg
Alaskan Purple Auto2.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Със сигурност виждат 800nm.

Тук на Кана пише че самo far red (IR 780 nm - 1 mm) не контролира цъфтеж, но все пак трябва да го следиш и наблюдаваш.

"Far red light alone does not regulate flowering"

https://www.cannagardening.com/effect_l ... evelopment
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес изкарах още едно растение в основната градина, което по скоро за експеримент. Клонинг от Critical Purple Kush, взет Януари месец! До се га е бил в 1.5 литра саксия и му приготвих и на него една дупка от 50 литра. Почвата Bio Terra Pluse на Bio Canna. Да видим как ще се развие, като е почти Август месец.

5.jpg
6.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, определено растенията във 2-рата градина след храната изглеждат по добре. Днес им дадох отново, по 200 грама на дупка Complete Organix и по 500 грама ЧКЧ. Полях с полезните бактерии и ги пръснах отново с Ним Азал. Не съм сигурен дали съм показвал, но и тук имам един автомат Green Crack Auto. Сутрин много късно го огрява слънцето и това много пречи на растежа. Доста по дребен е от тези от другото място, а дупки, храна и вода са едни и същи. Него го храня с Био серията на Био Кана.

Blue Ice Og
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush.jpg
Bubba Kush2.jpg
Bubba Kush3.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”