Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDScorpio Outdoor Season 2021

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Vetrushka написа: 25 Юни 2021, 08:40
senakmz написа: 25 Юни 2021, 07:24 Съжалявам,че ти спамя в темата.По-горе си качил снимка на Peyote Forum,на една от снимките има дупчици,както казах и аз ги имам.Реши ли проблема с тях и как? Пръсках с Олеа био,но не е решен проблема :/
Тези дупчици няма да се оправят, важното е новия растеж да е ок. Не мога да кажа как са в момента, защото не ходя толкова често, един път на 10-на дни.
Това в изяденото от щипалката след известно време. Това което наблюдавам при нас е че ядът само много крехки листа в орънжерията и веднага след като са изкарани отвън. След седмица навън лисатата са станали груби и дебели от слънцето и не ги закачат повече. С растежа на самото листо се увеличава и размера на дупките.
Прикачени файлове
PXL_20210625_190734725.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Sofia Cannabis написа: 26 Юни 2021, 07:20
Vetrushka написа: 25 Юни 2021, 08:40
senakmz написа: 25 Юни 2021, 07:24 Съжалявам,че ти спамя в темата.По-горе си качил снимка на Peyote Forum,на една от снимките има дупчици,както казах и аз ги имам.Реши ли проблема с тях и как? Пръсках с Олеа био,но не е решен проблема :/
Тези дупчици няма да се оправят, важното е новия растеж да е ок. Не мога да кажа как са в момента, защото не ходя толкова често, един път на 10-на дни.
Това в изяденото от щипалката след известно време. Това което наблюдавам при нас е че ядът само много крехки листа в орънжерията и веднага след като са изкарани отвън. След седмица навън лисатата са станали груби и дебели от слънцето и не ги закачат повече. С растежа на самото листо се увеличава и размера на дупките.
Да наистина листата са почти същите при нас. На следващото ходене ще се огледам за подобни гадинки. Не съм знаел, че щипалката прави такива неща. Някаква борба с тях, аз пръскам с Ним Азал на всяко ходене, но ако трябва ще добавя и нещо друго?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Vetrushka написа: 27 Юни 2021, 02:17
Sofia Cannabis написа: 26 Юни 2021, 07:20
Vetrushka написа: 25 Юни 2021, 08:40

Тези дупчици няма да се оправят, важното е новия растеж да е ок. Не мога да кажа как са в момента, защото не ходя толкова често, един път на 10-на дни.
Това в изяденото от щипалката след известно време. Това което наблюдавам при нас е че ядът само много крехки листа в орънжерията и веднага след като са изкарани отвън. След седмица навън лисатата са станали груби и дебели от слънцето и не ги закачат повече. С растежа на самото листо се увеличава и размера на дупките.
Да наистина листата са почти същите при нас. На следващото ходене ще се огледам за подобни гадинки. Не съм знаел, че щипалката прави такива неща. Някаква борба с тях, аз пръскам с Ним Азал на всяко ходене, но ако трябва ще добавя и нещо друго?
И аз бях много изненадан и затова ги снимах. Нищо не сме правили ние дори с Неем не сме пръскали, като станаха по-дебели листата от слънцето спрях да ги виждам и няма ново ядено.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес се разходих да полея градинката, защото все още не е пусната автоматичната система. За последните 7 дни растенията имат прогрес. Peyote Zkittlez е станал двоен, а Peyote Forum е дръпнал с над 30 см. Critical Purple Kush изкарва странни нови листа, но определено се бори за живот! Миналата седмица, обидих автоматите, че нищо не става от тях и сега ме зарадваха с хубав растеж. Да не кажа, че Green Crack Auto има и доста потенциал вече в него, годни метър за 32-33 дни.
Фотопериодните, бяха само на водичка днес, а на автоматите дадох Bio flores и Bio Boost на Bio Canna. Всички ги напръсках с Ним Азал.
На първите снимки растенията без да махам нищо от тях, а на последната снимка си личи, как ги изчистих от най- долните листа и разклонения. Ще има още доста чистене напред във времето. Много е важно растението да не се опира никъде, било трева, някой храст или друго. Така по лесно може да се зарази с различни неприятели. Хубаво е да се ползва ножица, скалпел или нещо друго остро. Когато се къса на ръка, по някога се откъсват цели фини "косъмчета" от растението, а това си е вид рана, много лесно може да се атакува от всякакви гадости, дори да Ви изглежда безобидно !


Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez2.jpg
Peyote Zkittlez3.jpg
Peyote Zkittlez4.jpg
Peyote Zkittlez5.jpg
Peyote Forum
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum2.jpg
Peyote Forum3.jpg
Peyote Forum4.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Chem Lem4.jpg
Chem Lem5.jpg

Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Green Crack Auto2.jpg
Green Crack Auto3.jpg
Alaskan Purple Auto
Alaskan Purple Auto.jpg
Alaskan Purple Auto2.jpg
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте отново, ъп и от второто ми място. Тук растенията са в много малки дупки и в тия жеги им трябва по често поливане. Тук поливам три пъти през седмицата, днес им дадох само вода на всички. Паяците пак се завърнаха, явно когато е по сухо и няма валежи налазват жестоко и пускат паяжини между лъчите на растенията. От това страда само новия растеж, но когато се разпери листото къса паяжината и се отваря нормално. Най много го налазват Chem Lem-a, на него видях и един огромен зелен скакалец, има го в снимките :) На едното растение имаше 2-3 много странни петна, прилича малко на изгоряло масло. Това просто няма от къде да дойде освен от горе. Ама какъв ли е шанса от някой самолет или друг летателен апарат да падне нещо и да уцели точно растението. :stone:

Blue Ice Og
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Blue Ice Og3.jpg
Blue Ice Og4.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush.jpg
Bubba Kush2.jpg
Bubba Kush3.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Скакалец
skakalec.jpg
Масло ?!?!?
oil.jpg
oil2.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Това с маслото при мен имаше подобно от дървета мислех или от някакъв бъзак...... Като черни капки тук там. Мисля, че нещо растително пада отгоре или от близо някъде. Иначе при мен това не им пречеше, листата не се повреждаха от него.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

и аз съм виждал черни капки,но при мен всякаш си капнал меласа,чоже би ако беше изсъхнало щеше да стане същото,но беше прясно и го изчистих
🍀
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, ето и седмичния ЪП на основната градина.
Растенията вече имат нужда от доста вода и затова ходим горе долу през три дни да поливаме. Даваме им около 40 литра на корен. Днес им беше време за Микробния препарат, като на автоматите дадох и от торовете Bio Canna към същия разтвор. Critical Purple Kush все още изкарва листа с по 3 лъча, прилича на растение, което е върнато във вегетация от цъфтеж. Обаче по размер, вече настига другите. Peyote Forum много започна да расте на височина, вече гони 1.5 и реших да му топирам всички върхове, да го забавя малко. Оставил съм му само страничните, без топиране, ако могат да се изравнят.


Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez2.jpg
Peyote Zkittlez3.jpg
Peyote Forum
Peyote Forum0.jpg
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum2.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg

Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Green Crack Auto2.jpg
Alaskan Purple Auto
Alaskan Purple Auto.jpg
Alaskan Purple Auto2.jpg
all.jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Много са якички, а такива аутота биха ме задоволили напълно като размер!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, ето ЪП и от 2-рото място. Тук растенията са в много малки дупки и топлото време определено, не им се отразява по най - добрия начин. Много бързо им изсъхват дупките, за да са наред, трябва всеки ден да се полива, а това просто няма как да стане! Поливането става на ръка с вода от река, но е много кофти за носене. Стръмен и обрасъл път с коприва и какви ли не още тръни. Следващия път, ще им измисля някакъв мулч, колкото може да се пази влагата. Не съм преценил добре слънцето и сега получават директна светлина, след 9 часа сутрин, до към 17:00, а тепърва, ще става и по зле с падането на слънцето и идването на есента. Дадох на всички растения Fish Mix на Bio Bizz, имам останал и да не се развали, няма къде да го ползвам и ги пръснах с Ним Азал. Предната поливка им бях дал от микробния препарат, против фунги.

Blue Ice Og
Blue Ice Og.jpg
Blue Ice Og2.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush.jpg
Bubba Kush2.jpg
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”