Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDScorpio Outdoor Season 2021

Публикувай отговор
Семена марихуана
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

senakmz написа: 17 Юни 2021, 20:29 Пръскате ли по растенията с айкън ? или само около него по дивотията
Тази година единствената химия която съм ползвал е при изваждането на растенията и съм поръсил с Агриметал, това е стария Вениш за борба с охлювите. На всяко ходене пръскам с Ним Азал и растенията и близката растителност, това е горе долу през 5-7 дни. С друго не е пръскано тази година и на двете места.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, градината беше подмината от най - големите бурии и проблеми и всичко изглежда много добре с някой изключения. Peyote Zkittlez този път нещо се опитало да го рови, но поне не е направило беля, а и растението е вързано.
Забелязвам много странен проблем на почти всички растения имат някакви страни дупки, по стар растеж. Това го има само на топираните растения и само на топираните върхове. В началото си мислех, да не е ядено, но не съм сигурен. Critical Purple Kush за сега има признаци на живот, ще видим какво ще стане с него.
Автоматите, които изкарах миналото ходене, вече са се стречнали и цъфнали, общо взето на 11 дни от както ги изкарах и толкова са били на лампа. Както обикновено автомат на вън аз не мога да отгледам, който да изглежда нормално :D, направо се чудя защо ги пускам за да се нервирам после. Всички растения дадох Микробтима Протект 2 мл. литър и пръсках с Ним Азал.

Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez2.jpg
Peyote Forum
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum2.jpg
Peyote Forum3.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Critical Purple Kush2.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
Green Crack Auto2.jpg
Alaskan Purple Auto
Alaskan Purple Auto.jpg
Alaskan Purple Auto2.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3495 times
Been thanked: 4731 times

Vetrushka написа: 22 Юни 2021, 00:16 Здравейте колеги, градината беше подмината от най - големите бурии и проблеми и всичко изглежда много добре с някой изключения. Peyote Zkittlez този път нещо се опитало да го рови, но поне не е направило беля, а и растението е вързано.
Забелязвам много странен проблем на почти всички растения имат някакви страни дупки, по стар растеж. Това го има само на топираните растения и само на топираните върхове. В началото си мислех, да не е ядено, но не съм сигурен. Critical Purple Kush за сега има признаци на живот, ще видим какво ще стане с него.
Автоматите, които изкарах миналото ходене, вече са се стречнали и цъфнали, общо взето на 11 дни от както ги изкарах и толкова са били на лампа. Както обикновено автомат на вън аз не мога да отгледам, който да изглежда нормално :D, направо се чудя защо ги пускам за да се нервирам после. Всички растения дадох Микробтима Протект 2 мл. литър и пръсках с Ним Азал.
Виж при мен какво ги яде и има много подобно изглеждащи дупки. Не бих се притеснявал от по-едрите нападатели.
Прикачени файлове
PXL_20210531_211923400.jpg
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
FikiStoraro
Градинар
Градинар
Мнения: 678
Регистриран на: 19 Мар 2019, 15:44
Has thanked: 865 times
Been thanked: 963 times

Vetrushka написа: 22 Юни 2021, 00:16 Както обикновено автомат на вън аз не мога да отгледам, който да изглежда нормално :D, направо се чудя защо ги пускам за да се нервирам после.
Ако твоите автоматици, не са нормални се чудя на другите какви трябва да са:D Аз лично в близкото бъдеще не възнамерявам да гледам автоматици, не са моя тип растения....
Когато на готин пич му е кофти, това е блус. Когато на готин пич му е готино, това е реге. Когато на кофти пич му е готино, това е чалга.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Моите имат абсолютно същите дупки като на Ветрушка,напръсках ги с Oleat Bio,дано се оправят и спре вредителя.Колкото разтвор ми остана го напръсках по земята и околните растителности.Ако разбереш точно какво ги яде и решението,сподели тук,следя темата.
🍀
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

При мен имаше някакви гадинки приличащи малко на цикада, обаче с кафява глава, както и едни малки скакалци съмнявам се в тия две гадинки. Гадинката от снимката на @Sofia Cannabis някой знае ли как се казва. Следващото ходене ще имам повече свободно време и ще разгледам по добре, последния път ходех привечер и бързах, че се стъмваше.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Някои от тях са вредителят, а някои са полезния хищник и аз все още не ги различавам много добре. При мен имаше проблем с листни въшки и не можах да пръскам кой знае с какво, защото всеки ден беше порой. Но накрая дойдоха едни странни същества(и не за пръв път става така) , по едри с оранжево и черно и сега няма листни въшки почти. Също намирах калинки, те са ясни че са хубави, и някак си, за щастие на моя мързел хаха, се наредиха нещата по естествен път. Ще снимам тези, които смятам, че изядоха въшката, листа не ядат доколкото виждам. За да ги знаем да не ги трепем. Хубаво е да наблюдаваме и снимаме всяка гадинка и какво евентуално причинява или дали е полезна. Може една такава тема с буби, в случай че нямаме.....
Това на София кана прилича на щипалките по плодовете? Те прецакваха ли ги, явно не са полезни?
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, днес ходих да поливам на 2-рото място, че вече си стана топло изведнъж. За последната седмица съм много доволен от растежа на първите изкарани. Blue Ice Og е станал сигурно троен, но той е изкаран и първи. Днес изкарах и там един автомат Green Crack Auto. Тук обаче реших да го изкарам много малък и е бил в голяма саксия за размера си. Това го направих с идеята да не му огранича корена в саксията и директно да е на вън на по - широко. Мисля, че като е саксия 1-2 литра и стане на 14 дни, докато е под лампата вече е запълнил с корени и корена обикаля саксията и смятам, че това го бави. До сега не съм изкарвал толкова малко растение на вън, за капак забравих и гранулите за охлюви, добре, че е топло и ги няма сега. Пръснах всичко с Ним Азал, полях с препарата с полезните гъби и ги привързах.
Забелязвам, че когато растенията излизат на вън има един период от около 2-3 седмици в който им трябва време да се адаптират към новата среда. След това започва вече същинската вегетация.


Blue Ice OG
Blue Ice OG.jpg
Blue Ice OG2.jpg
Blue Ice OG3.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Bubba Kush
Bubba Kush.jpg
Bubba Kush2.jpg
Bubba Kush3.jpg
Green Crack Auto
Green Crack Auto.jpg
all.jpg
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Съжалявам,че ти спамя в темата.По-горе си качил снимка на Peyote Forum,на една от снимките има дупчици,както казах и аз ги имам.Реши ли проблема с тях и как? Пръсках с Олеа био,но не е решен проблема :/
🍀
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1263
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

senakmz написа: 25 Юни 2021, 07:24 Съжалявам,че ти спамя в темата.По-горе си качил снимка на Peyote Forum,на една от снимките има дупчици,както казах и аз ги имам.Реши ли проблема с тях и как? Пръсках с Олеа био,но не е решен проблема :/
Тези дупчици няма да се оправят, важното е новия растеж да е ок. Не мога да кажа как са в момента, защото не ходя толкова често, един път на 10-на дни.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”