Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Vetrushka & WDScorpio Outdoor Season 2021

Публикувай отговор
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Мен и мъничето много ме кефи❤️👏
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Здравейте колеги, в предвид обстановката на вън и поне 10 дневните валежи от които минаха вече няколко дни реших да прибера и Chem Lem и малкия Critical Purple Kush.
Двете Peyote се представят изключително добре на дъжда. Нямат абсолютно никакви поражения. Peyote Forum е почти готов, него ще оставя за следващата седмица. Има известен риск от много ниски температури в средата на месеца. Около 0 градуса и дори малко под 0-та. Ще преценя до тогава, дали няма да паднат и двете. Днес им дадох доста по голяма доза от Микробтима протект, ще видим как ще са след седмица.

Peyote Zkittlez
Peyote Zkittlez.jpg
Peyote Zkittlez2.jpg
Peyote Zkittlez3.jpg
Peyote Forum
Peyote Forum.jpg
Peyote Forum2.jpg
Peyote Forum3.jpg
Peyote Forum4.jpg
Chem Lem
Chem Lem.jpg
Chem Lem2.jpg
Chem Lem3.jpg
Critical Purple Kush
Critical Purple Kush.jpg
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравей, наложи ми се да прибера реколтата валенки дъжд и беше мокра.. овесих я на простора вътре, дали ще има проблем че я брах докато валеше.. много се извинявам за спама..
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Goshkata1997 написа: 09 Окт 2021, 22:22 Здравей, наложи ми се да прибера реколтата валенки дъжд и беше мокра.. овесих я на простора вътре, дали ще има проблем че я брах докато валеше.. много се извинявам за спама..
Няма проблем, при мен също днес не е греело слънце :passj: Ако са на проветриво място, да могат да изсъхнат всичко ще е наред.
Minkat
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Окт 2021, 00:33
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Здравейте много хубави китки имате понеже не виждам снимки как сушите тази година пак ли процедирате навън с простор в гората няма ли да се прецакат сега като вали толкова дни подред може ли малко повече информация за сушенето навън поздрави
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Minkat написа: 14 Окт 2021, 00:37 Здравейте много хубави китки имате понеже не виждам снимки как сушите тази година пак ли процедирате навън с простор в гората няма ли да се прецакат сега като вали толкова дни подред може ли малко повече информация за сушенето навън поздрави
Здравей, Criticala e в гората, защото е обран когато беше сухо и не е бил мокър при рязането. Chem Lem се суши вътре, заради мокрите глави при прибирането. А другите са си все още в градината :)
Minkat
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 14 Окт 2021, 00:33
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Vetrushka написа: 14 Окт 2021, 09:01
Minkat написа: 14 Окт 2021, 00:37 Здравейте много хубави китки имате понеже не виждам снимки как сушите тази година пак ли процедирате навън с простор в гората няма ли да се прецакат сега като вали толкова дни подред може ли малко повече информация за сушенето навън поздрави
Здравей, Criticala e в гората, защото е обран когато беше сухо и не е бил мокър при рязането. Chem Lem се суши вътре, заради мокрите глави при прибирането. А другите са си все още в градината :)
Влажността на въздуха е много висока в момента температурите много ниска как ги опазвате да не мухлясват? На много проветриво място или как по точно има ли тънкости при сушенето навън? Мисля че ще бъде интересно и ползотворно и на другите колеги от форума. Успех!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Растенията са под импровизиран навес (найлон и зелена мрежа за дегизиране) и са между дървета на метър от земята. Държали сме в такива условия повече от месец без да имат проблеми. Обаче ако тръгне мухъл си ги прибираме на топло. Затова Chem Lem го прибрах директно вътре, предполагам така ще стане и с Peyote Forum.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Сушенето навън в гората е отврат, пълен отврат!!😒Но като няма къде, поне да е под навес и с максимално махнати листа и раздалечени макс едно от друго, може би на клонки нарязани, да не е в гъст храсталак, а да има макс проветрение около тях. Няма ли сигурно навесче да не ги мокри роса и дъжд ще се скапят моментално. Тия браните мокри просто не знам как се оправяте с тях, ужас е да ги е валяло преди/по време на Брането! Направо в такъв случай е вентилатора направо в тях бих пуснала и радиатор лек в стаята. В началото поне да се махнат капчиците, пък после......
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

Когато прибрах Chem Lema, тежеше 11 кг, от него изпадна поне 4 литра вода на пода на бокса, когато го провиснах. Вчера дори го и пробвах, много доволен останах, след, като не успях да изпуша една цяла 120-ка за вечерта. Като че ли по малко миришат, растенията, когато са мокри.
Аз мога да ги прибера всички в нас, но тука много бързо съхнат и затова ги оставям първо за 1-2 седмици там и после още толкова вътре.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”