Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Подпочвени води и Скално Аутдоор

Семена марихуана
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

Здравейте пичове, отново съм аз.. днес ходих в коритото на една тясна река която е пресъхнала но е влажна почвата с доста камъни. Пресъхналата река се намира между 2 огромни скали или планини които са доста дълги.. няма край.. ходих По бившата река която е в подножието посредата на двете скали.. намерих подпочвена вода в бившата река доста навътре която не беше много... разкопах с лопатата и изскочи още.. мисля там да е аутдора ми. Ще пусна една въжена стълба за скалата и ще слизам за вода и ще се катеря По стълбата 20-30 метра, където има поляна и грее слънце.. какво ще кажете.. иначе има доста влага там особено долу където е била рекичката е доста хладно.. поздрави !
Аватар
Piliminchi
Градинар
Градинар
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Яну 2021, 12:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

Goshkata1997 написа: 26 Фев 2021, 16:20 Здравейте пичове, отново съм аз.. днес ходих в коритото на една тясна река която е пресъхнала но е влажна почвата с доста камъни. Пресъхналата река се намира между 2 огромни скали или планини които са доста дълги.. няма край.. ходих По бившата река която е в подножието посредата на двете скали.. намерих подпочвена вода в бившата река доста навътре която не беше много... разкопах с лопатата и изскочи още.. мисля там да е аутдора ми. Ще пусна една въжена стълба за скалата и ще слизам за вода и ще се катеря По стълбата 20-30 метра, където има поляна и грее слънце.. какво ще кажете.. иначе има доста влага там особено долу където е била рекичката е доста хладно.. поздрави !
С колко литрови туби ще катериш скалата ?
Goshkata1997
Градинар
Градинар
Мнения: 307
Регистриран на: 26 Ное 2019, 15:35
Has thanked: 30 times
Been thanked: 139 times

20
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Лятото в България не е за подценяваме, може да е много сухо и горещо, което от своя страна вода до пресъхване на реки, езера и язовири. Не че искам да ти сецвам ентусиазма, но тази работа дето си я замислил няма да я бъде... Или си намери сигурен източник на вода или си направи градината на място до което можеш да носиш поне по 20л на растение седмично.
Давам ти това за пример - Там където гледам има река, която през пролетта е дълбока към 50-70см и широка на места до 4 метра, а при силни валежи дълбочината стига до над 3 метра, но доста рядко. За последните 5 години тази река пресъхва 2 пъти до такава степен, че не можеш да напълниш кофичка от кисело мляко с вода.
Публикувай отговор

Обратно към “Outdoor - Външно отглеждане”