Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Задържана Пратка

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1441 times
Been thanked: 832 times

Преди два месеца моята пратка се забави доста,след като отидох да си я взема ми казаха че са я проверявали но не си личеше да са пипали нещо така че ако съм на теб ще си я взема ;)
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

BuTaMuH написа: 27 Фев 2021, 21:34 Преди два месеца моята пратка се забави доста,след като отидох да си я взема ми казаха че са я проверявали но не си личеше да са пипали нещо така че ако съм на теб ще си я взема ;)
Моята пратка не е стелт. Семките вътре са с оригиналните опаковки.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

В най-лошият случай са ти взели семената, няма от какво да те е шубе
asd123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Апр 2021, 13:02

Колега какво се случи с пратката ти ? Имам абсолютно същия проблем. Пратката ми е задържана вече трета седмица.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1873 times

asd123 написа: 04 Апр 2021, 13:22 Колега какво се случи с пратката ти ? Имам абсолютно същия проблем. Пратката ми е задържана вече трета седмица.
Какво значи "задържа" Имаш ли SMS или някакво известие, че подлежи на митническа проверка? От къде е поръчката?
asd123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Апр 2021, 13:02

Пратката е от Барнийс Фарм. Поръчката е направена на 03/03/21. Получих само имейл с товарителница от холандска куриерска компания (KDZ) . От техния тракинг видях че пратката е пристигнала в България на 8ми. От тогава съм писал 2 имейла към Барнийс и един към KDZ(куриерската фирма). От Барнийс не получих никакъв отговор,но KDZ ми отговориха, че пратката ми е задържана на митница и ми предоставиха номера на българската товарителница и телефона на UPS. Проследих си пратката в техния сайт и видях,че последните записи по движението на пратката са, цитирам : “ Пакетът Ви е забавен от митницата или друга правителствена агенция”. До момента никой не ме е потърсил за каквото и да е,но и пратката ми си стои там вече над 3 седмици.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

Обади им се, защото ще я върнат или потурчат. Поне да кажаткво искат и защо я държат. Аз чаках два компа сума ти време, уж ми ги освобождаваха и тн, накрая изведнъж пишеше че съм заявила връщане?! И отидох да се разправям. Но при мен бяха от извън ЕС.... UPS няма нищо да ти направят, на тях звънни да ти обяснят или най добре до главния им офис. Но вероятно ще трябва да кажеш какво си поръчал☺️
asd123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Апр 2021, 13:02

WDScorpio написа: 04 Апр 2021, 15:38
asd123 написа: 04 Апр 2021, 13:22 Колега какво се случи с пратката ти ? Имам абсолютно същия проблем. Пратката ми е задържана вече трета седмица.
Какво значи "задържа" Имаш ли SMS или някакво известие, че подлежи на митническа проверка? От къде е поръчката?

Поръчката е от Барнийс. Изпратиха ми само имейл с товарителница за проследяване от холандска куриерска фирма (KDZ). На 8ми Март пратката беше в България. След като не ми беше доставена в близките две седмици реших да пиша на Барнийс и на куриерската фирма за информация по пратката. Барнийс не отговориха на имейлите ми, но пък решиха да ми изпратят втора пратка 😂 , а от куриерската фирма ми отговориха, че пратката е задържана на митницата и ми дадоха номера на UPS и товарителницата за България. След като проследих с българската товарителница видях, че пратката е в София от 8ми и в описанието на движението на пратката е записано,цитирам: “Пакетът Ви е забавен от митницата или друга правителствена агенция”.
asd123
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 7
Регистриран на: 04 Апр 2021, 13:02

Inna написа: 05 Апр 2021, 09:33 Обади им се, защото ще я върнат или потурчат. Поне да кажаткво искат и защо я държат. Аз чаках два компа сума ти време, уж ми ги освобождаваха и тн, накрая изведнъж пишеше че съм заявила връщане?! И отидох да се разправям. Но при мен бяха от извън ЕС.... UPS няма нищо да ти направят, на тях звънни да ти обяснят или най добре до главния им офис. Но вероятно ще трябва да кажеш какво си поръчал☺️

Това и ще направя, но само не мога да си обесня защо пратката изобщо е на митница, след като идва от Холандия и са само 2 семки на обща стойност 20€
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

Странно, до 30 евро нито мито нито нищо няма и са от ЕС?! Поръчвайте си нещо друго, тениска и тн стелт за да не се налага да обяснявате че са семена. Но ти ще държиш на това, че са сувенири и точка, да си ти ги дадат. Носят късмет, за спомен са, ще си ги нося на врата, фак ю хахаМоже би и това че са от Холандия ги кара да ги проверяват и тн и аз не знам, но гледам да не поеъчвам точно семки директно от там и да са скрити в друго, дори да струва още.
Публикувай отговор