Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Задържана Пратка

Всичко останало
Семена марихуана
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Някой беше писал , че и на него не му отговаряли от барнис ама му изпратили нещата отново. Бих почакал още някой друг по възможност . Късмет !
:roll:
Аватар
mravkatrevoman
Градинар
Градинар
Мнения: 267
Регистриран на: 12 Окт 2020, 20:45
Has thanked: 641 times
Been thanked: 371 times

Някой друг ден ***
:roll:
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

То вече 2 месеца и нищо 😀😀
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

AuToBaN написа: 25 Апр 2021, 03:02 То вече 2 месеца и нищо 😀😀
Ескалирай търговците от който си купил семената, обади им се по телефона, разкажи им за случеят им и им кажи, че искаш да говориш с мениджъра им и че ще ги ескалираш по всички възможни начини. На търговците от сайта им кажи им, че си споделил на други градинари от Българската Канабис общност, за некоректният ти случей и че не е нормално да дадеш пари и да не си получиш пратката или компенсация, и че ако няма развитие по въпроса ти ще се постараеш да имат отлив на купувачи от България. Отстоявай си правата! Ако трябва им върти по телефона всеки ден.
mitko113
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Апр 2023, 01:43
Been thanked: 2 times

Здравейте, поръчах си семена от seed city, но вече 5 ден ми е задържана на митницата. Какъв е най-лошия сценарий в момента?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3191
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7123 times
Been thanked: 4750 times

mitko113 написа: 15 Апр 2023, 01:48 Здравейте, поръчах си семена от seed city, но вече 5 ден ми е задържана на митницата. Какъв е най-лошия сценарий в момента?
Имат ли стелт пакет? Защо си затруднявате живота да поръчвате от Англия, тя не е в ЕС и така ще стане.Полша, Чехия, има много по-добри оферти, но поне нека да е от ЕС.... Поискай си го, при кои е, в пощата или? Трябва да му платиш мито според цената, която сий сити за обявили, то ще ти кажат пощаджиите колко е. Фирмата диставчик ще ти каже как или питай в пощата, ако от там ти е съобщението.... Не вярвам нещо кой ьнае какво да стане, но е хубаво да си знаеш в какво са скрити евентуално.
Аватар
Spiral
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 658
Регистриран на: 11 Дек 2018, 22:58
Has thanked: 967 times
Been thanked: 1558 times

mitko113 написа: 15 Апр 2023, 01:48 Здравейте, поръчах си семена от seed city, но вече 5 ден ми е задържана на митницата. Какъв е най-лошия сценарий в момента?
По принцип това задържане не е казано, че е задължително в митницата, ако си го проверяваш по бг пост и там пише че е в customs, може да означава, че просто се чака някакъв документ, заради това, че идва от Англия. При мен беше така, пишеше че пратката е в митница, но беше реално в кашона в пощата, просто чакаха разрешение от митницата, че да ми го дадат. Пакета пристигна в града ми за 10 дена, а 2 седмици чаках въпросното разрешение, но на последната ми пратка станаха по-бързо нещата. Относно най-лошия вариант- смачкани семки, но това може да се случи ако си го поръчал стандартно без някакви стелт режими, въпреки че много колеги знам да поръчват от сиидмана примерно, без стелт и да няма проблем. Зависи и от коя държава идват, ако е от Холандия, разбира се че ще бъде проверено по-сериозно :lol: . Не се филмирай, ако до седмица не ги получиш, просто звънни на митница или поща и питай какво става, все пак очакваш пратка, в правото си си. :)
Keep on growing :stone:
mitko113
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 3
Регистриран на: 15 Апр 2023, 01:43
Been thanked: 2 times

Да пратката е със стелт, но цял ден се опитвам да се свържа с бг пощи. Евентуално ако ги намерят какъв е филма след това?
Публикувай отговор