Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сезон 2021 външно отглеждане на автоматик

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Здравейте тази година съм решил да отглеждам автоматик в градината. Искам да мнения по въпроса също и да ми препоръчате сортове които имат най висок добив. За сега съм се спряал на Zkittlez Auto Feminised Seeds, който го дават да има добив 800гр. на кв.м. за аутдор! Другите семки на които съм се спрял са Strawberry Cheesecake Auto Feminised Seeds, които ги дават за отглеждане навън да дават около 500-600гр. на растение. Някой гледал ли е нещо подобно на открито? Как е избора ми според вас? Ипоследния въпрос е тези автоматици когато е гледат на открито дали ще станат с много семки по тях? Тази година растенията които гледах стана с много семки когато си загъвам една цигара меря колко тежи преди да съм я изчистил от семките и след то и окло 35-40% от теглото е семе. Много ще съм благодарен за съвет за семена и метод за отглеждане!
Дано всеки има плдородна година!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

growcho написа: 18 Фев 2021, 15:13 Здравейте тази година съм решил да отглеждам автоматик в градината. Искам да мнения по въпроса също и да ми препоръчате сортове които имат най висок добив. За сега съм се спряал на Zkittlez Auto Feminised Seeds, който го дават да има добив 800гр. на кв.м. за аутдор! Другите семки на които съм се спрял са Strawberry Cheesecake Auto Feminised Seeds, които ги дават за отглеждане навън да дават около 500-600гр. на растение. Някой гледал ли е нещо подобно на открито? Как е избора ми според вас? Ипоследния въпрос е тези автоматици когато е гледат на открито дали ще станат с много семки по тях? Тази година растенията които гледах стана с много семки когато си загъвам една цигара меря колко тежи преди да съм я изчистил от семките и след то и окло 35-40% от теглото е семе. Много ще съм благодарен за съвет за семена и метод за отглеждане!
Дано всеки има плдородна година!
Здравей, ама тя рибата още в морето, а ти тигана си приготвил вече :D. Имаш ли някакъв опит с отглеждането на коноп до сега? Виждал ли си как изглежда растение, което е пуснало под 500 грама, ето това е на снимката. Високо е почти 2 метра и толкова широко, седмично е пило по 150 литра вода.
1067148_seedman-gorila-grow-2018.jpg
1067154_seedman-gorila-grow-2018.jpg
Сорта е Mama Mia на SeedsMan, изкарано Май месец, прибрано средата на октомври.
Сорта който си дал за пример Zkittlez Auto Feminised по информация от Seedsman, дава 800 грама от квадрат, не от корен. Никога не съм виждал автомат отгледан на вън и да пусне повече от 120 грама.

Zkittlez Auto Feminised Outdoor: 800 g/m2

Ето тези 3-те общо са малко над 1000 грама, недей да имаш такива очаквания, после да не си разочарован.
1067183_seedman-gorila-grow-2018.jpg
Споделяй, какво мислиш да правиш и ще помагаме с каквото можем. Аз мога да ти дам само насока да разгледаш сортовете автомати на Мephisto Genetics. Лично не съм гледал от тях, но по информация, техните са едни от най - читавите.
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Да гледал съм това лято бях взел от Seedsman Dutch dragon и стана това. Някои растения станаха рехави пожълтяха други по хубави дръпнахме ги средата на октомври. Сега ще се опитам да кача снимки да видиш. Но тази година съм решил автоматик защото искам по рано да ги махна от градинаата. Ако меже да ми преоръчаш нещо добро дори и да не е автомат. И за това че стнаха с много семки има ли решение да предотвратя това този сезон. Автоматите дали се опрашват така?
И пиша от сега защото искам да съм подготвен този сезон!
20200514_082654.jpg

Ето качвам снимки какво отгледах това лято и не останах много доволен главно заради това, че имат адски много семки
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
8.jpg
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3485 times
Been thanked: 4731 times

growcho написа: 18 Фев 2021, 15:13 Здравейте тази година съм решил да отглеждам автоматик в градината. Искам да мнения по въпроса също и да ми препоръчате сортове които имат най висок добив. За сега съм се спряал на Zkittlez Auto Feminised Seeds, който го дават да има добив 800гр. на кв.м. за аутдор! Другите семки на които съм се спрял са Strawberry Cheesecake Auto Feminised Seeds, които ги дават за отглеждане навън да дават около 500-600гр. на растение. Някой гледал ли е нещо подобно на открито? Как е избора ми според вас? Ипоследния въпрос е тези автоматици когато е гледат на открито дали ще станат с много семки по тях? Тази година растенията които гледах стана с много семки когато си загъвам една цигара меря колко тежи преди да съм я изчистил от семките и след то и окло 35-40% от теглото е семе. Много ще съм благодарен за съвет за семена и метод за отглеждане!
Дано всеки има плдородна година!
С Auto Feminised Seeds и опита който имаш може да очакваш добив от 8-80г на растение.

Това което показва много добри и постоянни резултати в различните климатични райони на България е Strawberry Banana Grape Feminised Seeds from Seedsman.

Много хора са го отглеждали тук във форума може да видиш снимки и резултати.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Това е добре което сте ми написали само че не знам защо не ми публикуват предния пост качил съм и снимки на това което излезе това лято. Пиша в този сайт защото искам съвети и насоки какво по точно да засадя. Насочил съм се към автоматика защото го дават бързо да е готово, а мисля да си го гледам в градината и не искам да става много видимо!
Сега ще се оптам да намеря тази тема за този сорт автоматик който ми каза. Гледам че в сайта дава добив на растение до 600гр което е добре!
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

growcho написа: 18 Фев 2021, 20:33 Това е добре което сте ми написали само че не знам защо не ми публикуват предния пост качил съм и снимки на това което излезе това лято.
Здравей събрал съм ти последните няколко мнения в един пост, затова не бяха одобрени, сега съм ги подредил в предния ти пост.
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Здравейте снимките, които качих са за да изкажете мнение по моя въпрос. Искам тази година да е по добро. Моля за насоки какви семки да купя.
Vetrushka на снимките на твоите цветя изглеждат супер. Какъв сорт са? И понеже виждам че са отглеждани на открито имаха ли много семки?
Отново искам да кажа имаше адски много семена! На твоите снмки виждам че цветята имат някаква мрежа върху тях! За какво е там?
Освен редовното поливане какви торове използваш? Другото което искам да питам това клонинги ли са понеже стеблото им тръгва като храст, а така съм видал да става от клонинг?
По горе един колега ми е препоръчал Strawberry Banana Grape Feminised Seeds. Видях го в сайта и ми хареса цената на семената и мисля да поръчам!
Искам да искарам по хубава продукция тази година и ще съм благодарен на всякаква информация. Надявам се по опитните да споделят опита си!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3195
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7126 times
Been thanked: 4750 times

Ако пак гледаш там пак ще има много семки, защото някъде там имате дивак. Аутота ще се опрашат дори още повече, защото точно съвпадат с нашите бързи диваци мъжки. Може да им направиш парник като тръгнат да цъфтят или да бъдат в саксии и при започеане на цъфтежа да ги прикриеш някак, прибереш....
Прашеца много хвърчи и опрашва доста надалеч, но ако са на по закътано или в парник може да е по-малко.......Също да, не се веят много нагоре върхове......
Но иначе яко си ги отгледал някои! Ако пък знаеш къде е дивака и не е цяла гора може да идеш пролетта, той избива рано, и да го махнеш поне в близост да няма.
Аватар
Vetrushka
Ветрушка
Ветрушка
Мнения: 1262
Регистриран на: 10 Дек 2018, 16:11
Has thanked: 1807 times
Been thanked: 3263 times

growcho написа: 19 Фев 2021, 10:18 Vetrushka на снимките на твоите цветя изглеждат супер. Какъв сорт са? И понеже виждам че са отглеждани на открито имаха ли много семки?
Сортовете са Mama Mia (seedsman), LSD (Barny) и Afgan Kush x Skunk (world of seeds), от ляво на дясно. При мен семки няма, защото ги гледам в балкана на 1000 метра надморско равнище и около мен няма див коноп, който да ги опраши. Както Ина те е посъветвала, заложи на фотопериодни, те цъфтят по късно и по малко ще са опрашени.
Тази година, ако гледам на вън ще заложа на Peyote Zkittlez, Peyote Forum, Strawberry Banana Grape, Critical Purpple kush и The white Og. Като последните две са ми клонинги от текущия Indoor, ако успея да ги запазя до април, да ги вегетирам, а ако не ще пусна същите сортове но от семка.
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Vetrushka Другото което искам да те питам е като гледам цветята ти храсти само с глави подстригваш ли ги по време на растежа? Защото аз така направих с двете последни, които откъснах подстригах ги и ги оставих още около седмица две и тогава ги откъснах.Още нещо сушенето!
Всичките цветя съм ги вадил от корен и така ги суша обърнати надолу с върха! Затова какво ще кажете?
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”