Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сезон 2021 външно отглеждане на автоматик

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
10 Растения се гледат доста трудно и изискват доста време и ресурси (почва, торове, поливане, препарати за защита от вредители)
Съветът ми към теб е да заложиш на макс 4 растения и другата година да добавиш още. Отгледани прилично, можеш да очакваш по 150-250г на растение. Всичко написано в тези сайтове за тези 600-800г се постига с много дълга вегетация (вече трябваше да са засадени) и ги изкарваш средата/края на април и ако имаш някакъв див късмет, ще изкараш 600-700г.
Торовете на Gualnokalong са най-добрият избор цена/качество. Задължително се копае дупка поне 20 литра и не се използват саксии! Вода по 25-100л седмично.
Автоматик outdoor е загуба на време, пари и ресурси! В най-добрият случай, ще изкараш 50-60г на корен.
Peyote е най-новото и най-доброто от seedsman хората са много доволни от него, а и аз съм виждал много добри резултати с него.
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

WDScorpio написа: 26 Фев 2021, 21:49
growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
10 Растения се гледат доста трудно и изискват доста време и ресурси (почва, торове, поливане, препарати за защита от вредители)
Съветът ми към теб е да заложиш на макс 4 растения и другата година да добавиш още. Отгледани прилично, можеш да очакваш по 150-250г на растение. Всичко написано в тези сайтове за тези 600-800г се постига с много дълга вегетация (вече трябваше да са засадени) и ги изкарваш средата/края на април и ако имаш някакъв див късмет, ще изкараш 600-700г.
Торовете на Gualnokalong са най-добрият избор цена/качество. Задължително се копае дупка поне 20 литра и не се използват саксии! Вода по 25-100л седмично.
Автоматик outdoor е загуба на време, пари и ресурси! В най-добрият случай, ще изкараш 50-60г на корен.
Peyote е най-новото и най-доброто от seedsman хората са много доволни от него, а и аз съм виждал много добри резултати с него.
Много благодаря за съвета ще ми е от голяма полза. Но все пак искам 10 цветя! Тази година бяха 6 и някои пожълтяха, почнаха да гният главите, а другите си стояха супер. Още в началото забелязах че имат лисни въшки и така нищо не направих! С какво препоръчвате да ги пръскам против вредители? От тези цветя искарах около 1500-2000гр. с адски много семки.

Имам въпрос относно автоматика! Мисля да напрявя това с дупките! Мисля да е засаден в градина и да му направя парник щом не става за открито за парник добре ли е? И като го садя на какво разстояние да са едно от друго? Автоматиците със същите торове ли се торят?
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
Доста от опитните градинира ти написаха конкретни указания какво е добре са се прави и какво не е добре. Ти си повтаряш за тези автоматици и чакаш някой да те окуражи да ги отглеждаш.

Разгледай дневниците на градинарите които ти дадоха съвети и ще разбереш защо ти препоръчват тези неща.

От миналата реколта като махнеш семките си изкарал по-малко от 100г на растение.

Най-големият ти приоритет не е отглеждането и какво ще отглеждаш - автоматици или не, а намирането на дивите растения които са близо до теб. Като махнеш тези които са най-близо ще намалиш опрашването значително. - Един от другите колеги тук имаше подобен проблем и се оказа че дивите растения са на по-малко от 100 метра от неговата градина и не е имало други диви в близост. Колкото са по-далеч толкова по-малко семена ще имаш.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Аватар
braZdi
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 19
Регистриран на: 21 Дек 2018, 00:03
Has thanked: 11 times
Been thanked: 26 times

growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
Въпроса не е дали някой ще ти издаде тайните си ;) всеки може да ти го сервира здъвкано и изплюто, но не си ли изцапаш ръцете няма да разбереш как става работата, няма магическа формула, ако това търсиш.
За вредители аз ползвам Cordalene и съм доста доволен, с химикали нито торя нито пръскам, гледай био препарати има из гроушоповете. След 2-3та седмица цъфтеж пръскам и Bacillus Subtilis през 2 седмици, тоя бацил се храни с мухъла и ако тръгне въобще, лесно се овладява с по често пръскане. :toke:
Yogotti
Градинар
Градинар
Мнения: 25
Регистриран на: 21 Фев 2021, 13:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 12 times

През 2014 гледах сорта BigDomina който е ауто, беше аматьорска работа в смисъл почва микс купен от баумакс,след покълване в торфени кофички, гледах ги на джама,май месец ги изкарах навън единствената тор която ползвах беше ЧКЧ, след като ги изкарах навън пръсках две седмици с Ортус листно.Резултата от 6те беше 870гр.Сорта е доста устойчив на климат и почва както и на вредители. Препоръчвам този сорт ако се направи хубав разсад със лампа тор, и др глезотийки може да даде приличен добив също така стават около метър с доста разклонения
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

WDScorpio написа: 26 Фев 2021, 21:49
growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
Задължително се копае дупка поне 20 литра и не се използват саксии!
Защо?
🍀
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

senakmz написа: 17 Май 2021, 19:36
WDScorpio написа: 26 Фев 2021, 21:49
growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
Задължително се копае дупка поне 20 литра и не се използват саксии!
Защо?
Саксия само ако ти е при теб, под ръка на двора. Иначе в храсталака за какво.....Тя ще пресъхне докато идеш другата седмица примерно. Не че не може, но трябва наш план да си направим.
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 919
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1869 times

senakmz написа: 17 Май 2021, 19:36
WDScorpio написа: 26 Фев 2021, 21:49
growcho написа: 26 Фев 2021, 21:21 Ясно разбирам че сам трябва да установя всичко по метода проба грешка. Никой не издава нещо по конкретно.
Задължително се копае дупка поне 20 литра и не се използват саксии!
Защо?
1-ви Ограничаваш корените;
2-ро Намаляваш възможността на растението да извлича влага и храна;
3-то Когато слънцето напече тази саксия вътре става пещ, а ако е в почвата, ще държи корените на хладно през лято и топло през есента;
4-ти Премахва възможността за преполиване и задушаване на корените;
5-то 20 литра, защото е оптимален размер за малко до средно растение.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

WDScorpio написа: 17 Май 2021, 22:15
senakmz написа: 17 Май 2021, 19:36
WDScorpio написа: 26 Фев 2021, 21:49
Задължително се копае дупка поне 20 литра и не се използват саксии!
Защо?
1-ви Ограничаваш корените;
2-ро Намаляваш възможността на растението да извлича влага и храна;
3-то Когато слънцето напече тази саксия вътре става пещ, а ако е в почвата, ще държи корените на хладно през лято и топло през есента;
4-ти Премахва възможността за преполиване и задушаване на корените;
5-то 20 литра, защото е оптимален размер за малко до средно растение.
с тови ти изречение,разруши целият ми план за тази година,като се вземе на предвид,че виждам имаш познанията и съответно бих те послушал.
Взел съм вече 25литрови саксии :/ Ще са ми в земята
🍀
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

направо ми идва да ревна 🤣🤣🤣
🍀
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”