Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сезон 2021 външно отглеждане на автоматик

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

senakmz написа: 18 Май 2021, 00:45 направо ми идва да ревна 🤣🤣🤣
Ами ти и без това трябва да копаеш дупки да ги заравяш тия саксии с почва, така че може да ги изкопаеш и да сипеш почвата в тях без саксии.... Но хайде, дойде юни😄За подготовка, градини и садене си има определено време, виж по село кога почват градините, някои неща оправят и от есента.Изпуснеш ли времето дошло е лятото.....
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Нема да рИвееееееееш, а звънни на "сити кеш". А после и на дилъра, като нещеш да чететеш...
completely mad
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Не знам как да ви цитирам и тримата,но най-вероятно ще го прочетете :) Първо до Ина-вървя в крак с времето и за сега всичко е наред.Аз не гледам от хората на село и техните градини и земи,аз си имам земи и примерите вече съм ги взел и заложил в земята .
Shevica- изречението ми беше напълно в кръга на шегата,ако не разбираш и нямаш чувство за хумор-това е твой проблем.
CrazyTrain-чета и се образовам постоянно.За другата част от коментара ти изобщо няма и да коментирам.

В общ отговор ще кажа,че имам следният проблем пред мен и се надявах,че тук от толкова умни глави все някой ще ми каже плюсове и минуси-обективно.Това е проблем който ме мъчи от месец,а може и повече насам.Не мога да открия някъде някой да е коментирал с факти и да не е субективен,а напълно обективен към въпросът който ме гложди.Смятам,че това е форум,както всеки друг и тук можем да се шегуваме,но когато става въпрос за нещо сериозно,то ние да сме сериозни.

Лека вечер на всички :)
🍀
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Човече, не искам да те унижавам, но ти, с въпросите си сам си го причиняваш. Няма как да сме сериозни към такива въпроси, на които и синът ми /12г./ знае отговора, а също знае, че е срамно да се пита за елементарни неща, защото вместо отговор ще получи подигравки. Най-добре /според мене/ да дадеш оферта на лични на някой знаещ да ти отгледа реколтата. Иначе рискуваш да влезеш в затвора за неколко дръгела..

пс: Чети и между редовете, не приемай всичко буквално.
completely mad
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Нека да не се заяждаме. Ще изредя пак заради теб накратко какви съвети бяха дадени от всички тук, ето есенцията:саксиите да не ги напича, да ги засадиш директно в земята, да сложиш мулч, върху тях или върху земята около тях за да не ги напича, да побързаш и да ги посещаваш често, защото започват жеги скоро, а те ще са малки. Това е, което може да се каже общо взето.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Crazy Train написа: 19 Май 2021, 09:44 Човече, не искам да те унижавам, но ти, с въпросите си сам си го причиняваш. Няма как да сме сериозни към такива въпроси, на които и синът ми /12г./ знае отговора, а също знае, че е срамно да се пита за елементарни неща, защото вместо отговор ще получи подигравки. Най-добре /според мене/ да дадеш оферта на лични на някой знаещ да ти отгледа реколтата. Иначе рискуваш да влезеш в затвора за неколко дръгела..

пс: Чети и между редовете, не приемай всичко буквално.

Ти как разбра аз на колко съм?Може и със сина ти да сме в един клас :) . За мен не е срамно човек да попита,срамно е ответната страна да се подиграе на въпросът-това говори единствено за интелектуалното ниво на подигравашите се : ) .

П.с винаги чета между редовете,но не и когато някой се “подиграва” на друг.Май забрави,че и ти си бил “млад и зелен” в тази сфера.И ти си задавал глупави въпроси за някой,но съм почти убеден,че този някой не се е подиграл с теб,а най-търпеливо ти е отговорил на малоумният въпрос. :)
🍀
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

Продължаваш да рИвеш. :D
completely mad
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Crazy Train написа: 20 Май 2021, 01:06 Продължаваш да рИвеш. :D

Ето един урок от 12 годишен-Като няма какво да кажеш по-добре замълчи ;)
🍀
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Хора здравейте. Вече е юни месец и пожелавам всички да имаме добри реколти тази година. Тъй като аз отворих тази тема за автоматик навън за да събера колкото може повече информация от опита който имате тук вече засадих растенията. А те са Peyote Zkittlez и не са автоматик посадени са от семка 15 април и после ги изкарах в земята около 20 май.
Торя ги с Байкал ЕМ1 през 2 седмици като поливам и пръскам, но мисля когато дойде време за цъфтежа да ги почна с Bud Ignitor. Тъй като на торта за цъфтеж пише да се полива с нея 2 седмици преди цъфтеж може ли да ми подскажете горе долу кога е това според вас. Аз мисля че трябва да започна да ги торя с Bud Ignitor средата на юли. Понеже и аз съм все още млад и зелен ще се радвам на препоръки от опитните градинари.
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3190
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7121 times
Been thanked: 4750 times

Това, че показват пол не значи непременно че цъфтят. Фем ли са? Все пак огледай за мъжкар. Някъде края на юли цъфват, различно. Преди да цъфнат изведнъж започват страшно да избухват на размер, по това също се познава. От тогава може да вкараш и цъфтежни примерно.
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”