Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сезон 2021 външно отглеждане на автоматик

Перфектното място за публикуване на вашият дневник. Отглеждане на Марихуана, коноп, трева
Семена марихуана
growcho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 13
Регистриран на: 18 Фев 2021, 14:56
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times

Inna написа: 06 Юни 2021, 11:41 Това, че показват пол не значи непременно че цъфтят. Фем ли са? Все пак огледай за мъжкар. Някъде края на юли цъфват, различно. Преди да цъфнат изведнъж започват страшно да избухват на размер, по това също се познава. От тогава може да вкараш и цъфтежни примерно.
Да феминизирани са семките. А примерно този тор (https://growshop-mania.com/product/834/ ... ftezh.html), който съм решил да взема го дават да се дава 2 седмици преди да почнат демек почвам ги средата на юли. А дали мога да ги торя с това повече от 2 седмици, например докато не свърши препарата?
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3188
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7112 times
Been thanked: 4750 times

Аз не съм го ползвала този, но изглежда добре, червени водорасли..... Според мен до финала може да си се ползва, но почакай някой, който е запознат с него да сподели.
Аватар
Kykepa
Мнения: 1
Регистриран на: 13 Юни 2021, 10:56
Has thanked: 2 times

Здравейте искам да попитам кой е много ама много недоволен от този сезон и как започва климатично имам в предвид?
При мен са 6 Серверни сияния и 6 Бели вдовици..... Много лош климат тази година и се чудя ако са пуснати сега около 8-10 юни да очаквам ли проблеми през септември? Ветрове и дъждове през цял един Юни, самият Май си бе по-топъл. Има ли смисъл да се натиска положението или да се търси начин за Индор отглеждане някъде. Мого лошо лято дами и господа много лошо
:weed4: Злобата не ще ме откаже :stone:
Аватар
Sofia Cannabis
Градинар
Градинар
Мнения: 2307
Регистриран на: 04 Май 2019, 00:46
Has thanked: 3481 times
Been thanked: 4731 times

Kykepa написа: 13 Юни 2021, 11:20 Здравейте искам да попитам кой е много ама много недоволен от този сезон и как започва климатично имам в предвид?
При мен са 6 Серверни сияния и 6 Бели вдовици..... Много лош климат тази година и се чудя ако са пуснати сега около 8-10 юни да очаквам ли проблеми през септември? Ветрове и дъждове през цял един Юни, самият Май си бе по-топъл. Има ли смисъл да се натиска положението или да се търси начин за Индор отглеждане някъде. Мого лошо лято дами и господа много лошо

"Мого лошо лято дами и господа много лошо" - global warming

Слагай семената и не ги бави, едно от малките ни растения от миналата година беше изкарано средата на юли и даде 500г.
Най-добрата трева е домашно отгледаната трева.
www.youtube.com/@SofiaCanna
#БГКоноп
Публикувай отговор

Обратно към “Дневници - Отглеждане на Марихуана”