Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Пресушаване

Всичко останало
Семена марихуана
Pegacho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Окт 2020, 18:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Здравейте колеги, мисля че я попресуших малко имали начин да и повиша влагата по някъкъв начин в буркана или не е въможно, клечкити при прибиране още не се чупеха но главите ми се виждат сухички
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Сложи малко парче ябълка или кора от киви...банан квота ти харесва....в буркана???!!!!
Pegacho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 11
Регистриран на: 07 Окт 2020, 18:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Това ще ги нормализира ли поне малко
Mezzazine
Градинар
Градинар
Мнения: 449
Регистриран на: 25 Яну 2020, 20:11
Has thanked: 443 times
Been thanked: 566 times

Да ще омекнат ще се понавлажнят......тогава го вадиш от буркана!!!!Ще вземе от аромата даже малко!!!!
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Внимавайте с плодовеъе, защото вкисват.Да, ябълка съм слагала. Аз слагам листа по възможност от самия коз, но сега зимата.....Каквото и да сложиш нека да не ги докосва, тук колегите слагаха мокра хартийка ако нямат нищо специализирано, но я държат някъде над тях, не между тях.....
Сега в нас е много влажно и всичките ми глави бяха доста омекнали сами, но те не са в буркани.
Аватар
Piliminchi
Градинар
Градинар
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Яну 2021, 12:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

Купи си една Boveda и ще си решиш проблема , не ти препоръчвам да слагаш вода , листа и т.н всички тия методи се отразяват на вкуса на ганджата .
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3203
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7136 times
Been thanked: 4758 times

Листо от коз не се отразява никак на вкуса на ганджата. Но ябълките и тн да. Е да, боведата я дават най добре за тази цел.
Аватар
Piliminchi
Градинар
Градинар
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Яну 2021, 12:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

Inna написа: 14 Фев 2021, 09:32 Листо от коз не се отразява никак на вкуса на ганджата. Но ябълките и тн да. Е да, боведата я дават най добре за тази цел.
Аз съм пробвал всякакви варянти , и най-лесното и най-доброто е боведа иначе има риск от доста грешки когато решиш в домашни условия да си овлажняваш тревата , примерно да я преовлажниш и т.н.
Аватар
Piliminchi
Градинар
Градинар
Мнения: 46
Регистриран на: 21 Яну 2021, 12:16
Has thanked: 13 times
Been thanked: 50 times

Най-честата грешка е да навлажниш повече и след това и да изсъхне вече няма същия вкус тревата .
kot
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 452
Регистриран на: 16 Дек 2018, 02:59
Has thanked: 200 times
Been thanked: 1006 times

Слагаш хигрометър вътре в буркана и следиш.
Публикувай отговор