Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Проблем с поръчка от seedsman

Всичко останало
Семена марихуана
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

И аз имам проблем с поръчка от seedsman ! Въвеждам данните от картата всичко както трябва и накрая 3Д кода който ми пращат на смс и накрая не ми плаща поръчката .
Прикачени файлове
Screenshot_20210210-142824_Chrome.jpg
Аватар
BuTaMuH
Градинар
Градинар
Мнения: 592
Регистриран на: 17 Дек 2020, 20:45
Has thanked: 1447 times
Been thanked: 832 times

AuToBaN написа: 10 Фев 2021, 14:55 И аз имам проблем с поръчка от seedsman ! Въвеждам данните от картата всичко както трябва и накрая 3Д кода който ми пращат на смс и накрая не ми плаща поръчката .
И при мен беше така.обадих се в банката и се оказа че имала някъква защита...при което ми обясниха какво трябва да се направи и всичко стана за 30мин има няма без да стана от дивана ,,, ;)
AuToBaN
Градинар
Градинар
Мнения: 153
Регистриран на: 12 Май 2020, 03:17
Has thanked: 21 times
Been thanked: 101 times

То и аз се обадих ама ми казаха че проблема бил от сайта.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

Пичове какво става,приеха ли ви поръчките.Аз платих с револют,все още не са ми приели плащането.Как да се свържа с тях? Писах им в самият им сайт някакво съобщение,дори не са ми върнали отговор.Ебаси ххх
🍀
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

senakmz написа: 06 Апр 2021, 21:37 Пичове какво става,приеха ли ви поръчките.Аз платих с револют,все още не са ми приели плащането.Как да се свържа с тях? Писах им в самият им сайт някакво съобщение,дори не са ми върнали отговор.Ебаси ххх
Ако ти е дръпнало парите от картата означава, че плащането е минало и се очаква изпращане на пратката, което може да отнеме до 7 дни заради огромната натовареност на компанията. Доставката се очаква да пристигне за 10-20 дни поради забавяния заради чумата.

Влизаш в Account >>> Account Dashboard и на Status трябва да пише какво се случва.
Плащания се обработват за 24ч в работни дни.
Аватар
senakmz
Градинар
Градинар
Мнения: 127
Регистриран на: 05 Мар 2020, 15:09
Has thanked: 37 times
Been thanked: 26 times

WDScorpio написа: 06 Апр 2021, 23:19
senakmz написа: 06 Апр 2021, 21:37 Пичове какво става,приеха ли ви поръчките.Аз платих с револют,все още не са ми приели плащането.Как да се свържа с тях? Писах им в самият им сайт някакво съобщение,дори не са ми върнали отговор.Ебаси ххх
Ако ти е дръпнало парите от картата означава, че плащането е минало и се очаква изпращане на пратката, което може да отнеме до 7 дни заради огромната натовареност на компанията. Доставката се очаква да пристигне за 10-20 дни поради забавяния заради чумата.

Влизаш в Account >>> Account Dashboard и на Status трябва да пише какво се случва.
Плащания се обработват за 24ч в работни дни.

За 24 часа са минали,парите са ми дръпнати от револют акаунта.В сайта им пише че се очаква потвърждаване на плащането :/ . Друг въпрос,сийдсмен в България с кой куриер работят?
🍀
Публикувай отговор