Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Помощ за осветление

Направи си сам проекти и домашни решения тук!
Семена марихуана
Аватар
kokoscho
Нов Градинар
Нов Градинар
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Яну 2021, 16:08
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times

Привет на всички :) имам няколко въпроса :?: разполагам с 10 лед крушки с фасунга е27 не им знам ватовете но светят доста силно та питането ми е ще мога ли да гледам растение с тях и имали възможност да ги свържа заедно в смисъл нещо като панел да си измайсторя или по отделно да се свържат моля за мнения благодаря предварително :weed5:
1611827663905..jpg
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Philips 13W 1521 lumena 😍 бижу, едно мини хпс🤗
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Това ще върши чудесна работа за едно скромно растежче, но за цъфтеж трябва да се съберат едни 150 вата поне, иначе няма смисъл. Неговите са 10,все нещо ще излезе от тях, за растеж с положителност, но за цъфтежа е хубаво мощна светлина. На кутиите пише по колко вата са и какви келвини(това е цветна темп К, която показва дали светят студена светлина, дневна или топла, 3000к е към топлия спектър, а студените са от 5000К нагоре).
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

За вегетация ще стане и ще е приказка но за цъфтежа може би ще трябва да си направи още един панел😉.....със крушките на филипс най добре.Ина за първи път виждам лед крушка с такива показатели...филипс направо разбиха лумен/ват🤗
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Преди време обсъждах използеането на лед крушки с един човек от друг форум, който ми показваше страхотен резултат при цъфтеж на едно средно голямо цвете. Та тогава аз си мислех, че трябва да са възможно най мощни, търсех някакви по 50 вата и нагоре И той ми каза, че по важно е точно това съотношение и че множество по - слаби могат да бъдат по ефективни от същите ватове, по-малка бройка, но по - мощни. Само че той не ги беше наредил на една равнина, а беше обградил растението с тях посредством някакво изобретение като паяк направено с крака, които завършваха с крушките и можеха да се движат. Растението беше перфектно, жалко че не запазих снимки...... Но едничко😊
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Жалко че не можем да го видим сега,но щом си го харесала значи може работата да става и така 🤗 овладял е лед осветлението човека😀
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Ина какво ми стори😆 немога да седя на 1 място.отивам да ги търся тези крушки да ги видя на живо😍
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3200
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7131 times
Been thanked: 4756 times

Този от клипа е производител на специализирано осветление, прави всякакви ревюта и предполагам е подбрал най ефективни от ефтините. А интетесно на колегата какво точно представляват?
Аватар
ganjalove
Градинар
Градинар
Мнения: 462
Регистриран на: 18 Ное 2019, 14:16
Has thanked: 1620 times
Been thanked: 836 times

Inna написа: 28 Яну 2021, 17:17 Този от клипа е производител на специализирано осветление, прави всякакви ревюта и предполагам е подбрал най ефективни от ефтините. А интетесно на колегата какво точно представляват?
Неговите диодчета на крушките са цветни.червени или сини или смесено но немога да кажа точно снимката е малко кофти....Айде аз изл7зам да се уредя с едно две от бижутата на филипс .Благодаря Ина!🤗
Публикувай отговор