Добре дошли! Моля запознайте се с нашите ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ и УСЛОВИЯ ЗА ПОЛЗВАНЕ
преди да продължите!
Производството, купуването, продаването, разпространението и притежанието на наркотици се наказва от закона в голяма част от държавите по света! Моля запознайте се с местните си закони.

Сърцето,психиката,марихуаната и гъбите

Всичко останало
Заключено
Семена марихуана
Аватар
$CBDKING$
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Яну 2021, 10:37

Здравейте,нд 15 години съм и от 1 година започнах много да се интересувам от марихуаната и гъбите.До сега не съм пробвал нищо,но желанието в мен много напира да разбера какво е чуството след джойнт или гъби.Виждам какви ли не неща в нета което ме обърква много като цяло.Като за начало бих почнал с марихуана но от CBD сортовете,защото имам леки проблеми със сърцето-или просто е от пубертета не знам.Имам и един стрес който напира и той като малък повече,сега е по добре но пак.Та да ви питам понеже четох какво ли не,кой сорт да взема като за начало(изключваме улицата,защото там са изключително големи боклуци в моя град)така че да не ми се разлупти сърцето от паника от джойнта,че тогава става страшно.И дали тези сортове CBD леките биха ме успокоили и да премахнат този стрес в мен и имам още нещо като психичско заболяване,забравих му името сега ама не е нещо нали тежко,да чукна на дърво.И сега се зачудих дали ако почна да медитирам това ше ми помог е да се справя с тези проблеми и да си пуша с удоволствие.Благодаря предварително за всички отговори!😃
Inna
Marijuana Mom
Marijuana Mom
Мнения: 3206
Регистриран на: 03 Дек 2018, 16:20
Has thanked: 7137 times
Been thanked: 4758 times

Искам да ти кажа, че тук е за над 18 и ако раздаваме такива съвети на тийнейджъри отстрани не изглежда добре, но все пак ще използвам случая да те предупредя. Бих те посъветвала да изчакаш още с тези неща, още някоя година, до тогава опитай с медитацията, ходене на планина, хубави неща за тялото. Ходете с приятели по реки, езМога да ти кажа кое да не пробваш никога:мършав, долен амфетамин, херца, метаамфетамин, тези те правят на гаден парцал, така и те възприемат другите като се занимаваш с такива боклучаци. Това са долните дроги, кока, мока, да храниш мутрите. 💀Отначало енергезиращо уж, ала бала и изведнъж парцалясваш другите докато се развиват. От тези много се пази! Фалш пълен!
Гъбките и тревата(стига да не е някой боклук, спайс, билки и такива лайна) не са вредни в умерени количества(но всичко по много е вредно за човека) , но за подрастващи и с психични проблеми аз бих изчакала да ми се наместят хормоните първо☺️Да видя как съм в действителност и тогава да тествам какво и що вече с мозък и мисъл!
Успех в живота, внимавай много да не се подхлъзнеш, сега са ти решаващи моменти, но човек тогава не внимава! ❤️
Аватар
WDScorpio
СЕО
Мнения: 921
Регистриран на: 03 Дек 2018, 15:59
Has thanked: 84 times
Been thanked: 1874 times

Здравей,

Независимо от възрастта ние сме тук за да помагаме.
Употребата на психаделици (LSD, Гъби, MDMA, ДМТ) при проблеми с психиката е изключително опасна!
Възможно e отключването на скрити ментални заболявания след употребата на психаделици. Ако наистина имаш такива проблеми те съветва НИКОГА да не опитваш психаделици (LSD, Гъби, MDMA, ДМТ). Трябва да си изключително внимателен дори и с тревата, защото дори тя може да бъде причина за отключване на подобни заболявания.

В момента организма ти се развива и всичко, което слагаш в него ти се отразява. Употребата на канабис в такава възраст може да повлияе особено негативно и няма да извлечеш ползите, за които се надяваш.
Ако съм знаел нещата, които знам днес докато бях на твоята възраст то никога нямаше да опитам трева преди да навърша 20г
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

$CBDKING$ написа: 11 Яну 2021, 00:27 Здравейте,нд 15 години съм и от 1 година започнах много да се интересувам от марихуаната и гъбите.До сега не съм пробвал нищо,но желанието в мен много напира да разбера какво е чуството след джойнт или гъби.Виждам какви ли не неща в нета което ме обърква много като цяло.Като за начало бих почнал с марихуана но от CBD сортовете,защото имам леки проблеми със сърцето-или просто е от пубертета не знам.Имам и един стрес който напира и той като малък повече,сега е по добре но пак.Та да ви питам понеже четох какво ли не,кой сорт да взема като за начало(изключваме улицата,защото там са изключително големи боклуци в моя град)така че да не ми се разлупти сърцето от паника от джойнта,че тогава става страшно.И дали тези сортове CBD леките биха ме успокоили и да премахнат този стрес в мен и имам още нещо като психичско заболяване,забравих му името сега ама не е нещо нали тежко,да чукна на дърво.И сега се зачудих дали ако почна да медитирам това ше ми помог е да се справя с тези проблеми и да си пуша с удоволствие.Благодаря предварително за всички отговори!😃
Мило дете, почти си на годините на синът ми. На него съм му обяснил какво е тревата, хероина и други и как влияят на подрастващият организъм, а то никак не е добре! Дори и уж безвредната трева влияе негативно на млад, неукрепнал и тъкмо в момент на изграждане на нови синаптични връзки организъм. Употребата на психотропни вещества на 15 г. възраст е лоша идея, която може да те вкара в групата на неудачниците до живот! Лоша идея, нали?
Мир
completely mad
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

$CBDKING$ Банвам те, защото си под 18 годишна възраст. Сори пич, ама тъй са правилата.
Пробвай с Медитация. Медитацията и Йогата са измислени от българите преди хиляди години.
Дяна практиката е тясно свързана със Садана (Седене) – неподвижно седене за преодоляване внушенията на ума чрез тяхното обездвижване и обезсилване. Патанджали, човекът, който записва и систематизира йога в стройна наука е този, който нарича садана (Седенето) Абяза (обезателност, задължение) при Йогата, което трябва редовно да се практикува за изчистване на ума и неговото смиряване чрез обездвижване на тялото.

Освен Абяза той препоръчва и Крия (от санскритския глагол кри – кроя на български език) означаваща целенасочено действие чрез духовни упражнения като дишане и други за прекрояване енергиите на тялото. Практиката Садана е позната и се използва не само в Йога, но и в православното християнство в неговата разновидност исихазма, в така наречената умна молитва. Садана се използва и в Исляма в зикр (спомняне на Бога).
Интересното при садана (седенето) е, че то е разделено на два вида:

Сакам садана (сакам, искам е български глагол) е духовна практика на желанието (сакането), подобна на молитвата, когато човек моли Бог за разни светски неща и придобивки. Сакам седенето се счита за по-низша форма на медитация.
Нискам садана (не искам, не сакам) – по-висша форма на медитация, в която желанието за материалното отсъства и човек се подготвя за духовно просветление.

При успешно пректикуване на Дян (медитацията на осъзнаването) човек постига Самади / Самази – състояние на единение с Бога, с Цялото. Думата самади/самази лесно се обяснява с българското Сам Ази – Аз сам, където Аз е Висшият Аз на Бога, който е единствената реалност. Единствено Бог Е и друго/други няма в Самади / самази!
Хората, постигнали самади се наричат седу за м.род и седви за ж.р. (практикуващи садана/Седене) или саняси от санскритската дума самниази – сам без аза на личното его, човек, който се е отрекъл от егото си, преодолял е егото си, изчезнал е като его, разтворил се е в Бог, за да остане единствено Бог и Неговата реалност.
Тези йога практики отдавна са загубени у нас в първоначалния си вид, но можем да ги наблюдаваме все още в българските народни традиции под формата на:

Седенки (седене) – където хората се събират да пеят и споделят
Хора – където хората се хващат за ръце и танцуват заедно за споделяне и завихряне на жизнената енергия
Многобройните събори и танци на българите от дълбока древност до днес.

Народните ни традиции несъмнено водят своето начало още от така наречените Тракийски мистерии, Орфееви розалии и други подобни, които са имали за цел да събудят духовните сили на човека чрез танци, музика, пеене, славословене на Бога и т.н.


https://www.youtube.com/watch?v=JfSdjsijR3o
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

firstcitizen написа: 11 Яну 2021, 20:56 $CBDKING$ Банвам те, защото си под 18 годишна възраст. Сори пич, ама тъй са правилата.
Пробвай с Медитация. Медитацията и Йогата са измислени от българите преди хиляди години.
Дяна практиката е тясно свързана със Садана (Седене) – неподвижно седене за преодоляване внушенията на ума чрез тяхното обездвижване и обезсилване. Патанджали, човекът, който записва и систематизира йога в стройна наука е този, който нарича садана (Седенето) Абяза (обезателност, задължение) при Йогата, което трябва редовно да се практикува за изчистване на ума и неговото смиряване чрез обездвижване на тялото.

Освен Абяза той препоръчва и Крия (от санскритския глагол кри – кроя на български език) означаваща целенасочено действие чрез духовни упражнения като дишане и други за прекрояване енергиите на тялото. Практиката Садана е позната и се използва не само в Йога, но и в православното християнство в неговата разновидност исихазма, в така наречената умна молитва. Садана се използва и в Исляма в зикр (спомняне на Бога).
Интересното при садана (седенето) е, че то е разделено на два вида:

Сакам садана (сакам, искам е български глагол) е духовна практика на желанието (сакането), подобна на молитвата, когато човек моли Бог за разни светски неща и придобивки. Сакам седенето се счита за по-низша форма на медитация.
Нискам садана (не искам, не сакам) – по-висша форма на медитация, в която желанието за материалното отсъства и човек се подготвя за духовно просветление.

При успешно пректикуване на Дян (медитацията на осъзнаването) човек постига Самади / Самази – състояние на единение с Бога, с Цялото. Думата самади/самази лесно се обяснява с българското Сам Ази – Аз сам, където Аз е Висшият Аз на Бога, който е единствената реалност. Единствено Бог Е и друго/други няма в Самади / самази!
Хората, постигнали самади се наричат седу за м.род и седви за ж.р. (практикуващи садана/Седене) или саняси от санскритската дума самниази – сам без аза на личното его, човек, който се е отрекъл от егото си, преодолял е егото си, изчезнал е като его, разтворил се е в Бог, за да остане единствено Бог и Неговата реалност.
Тези йога практики отдавна са загубени у нас в първоначалния си вид, но можем да ги наблюдаваме все още в българските народни традиции под формата на:

Седенки (седене) – където хората се събират да пеят и споделят
Хора – където хората се хващат за ръце и танцуват заедно за споделяне и завихряне на жизнената енергия
Многобройните събори и танци на българите от дълбока древност до днес.

Народните ни традиции несъмнено водят своето начало още от така наречените Тракийски мистерии, Орфееви розалии и други подобни, които са имали за цел да събудят духовните сили на човека чрез танци, музика, пеене, славословене на Бога и т.н.


https://www.youtube.com/watch?v=JfSdjsijR3o
Moжеше да изчакаш малко с бан-а. Все пак момчето пита, а можеше да се логне с каквато си възраст иска.
Респект и почитание към такъв начин на мислене на 15. Може да му дадем отговори на въпросите му. Аз на неговите години немаше кой да питам, а и интернет немаше...
Мир!
completely mad
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Crazy Train написа: 11 Яну 2021, 21:38
firstcitizen написа: 11 Яну 2021, 20:56 $CBDKING$ Банвам те, защото си под 18 годишна възраст. Сори пич, ама тъй са правилата.
Пробвай с Медитация. Медитацията и Йогата са измислени от българите преди хиляди години.
Дяна практиката е тясно свързана със Садана (Седене) – неподвижно седене за преодоляване внушенията на ума чрез тяхното обездвижване и обезсилване. Патанджали, човекът, който записва и систематизира йога в стройна наука е този, който нарича садана (Седенето) Абяза (обезателност, задължение) при Йогата, което трябва редовно да се практикува за изчистване на ума и неговото смиряване чрез обездвижване на тялото.

Освен Абяза той препоръчва и Крия (от санскритския глагол кри – кроя на български език) означаваща целенасочено действие чрез духовни упражнения като дишане и други за прекрояване енергиите на тялото. Практиката Садана е позната и се използва не само в Йога, но и в православното християнство в неговата разновидност исихазма, в така наречената умна молитва. Садана се използва и в Исляма в зикр (спомняне на Бога).
Интересното при садана (седенето) е, че то е разделено на два вида:

Сакам садана (сакам, искам е български глагол) е духовна практика на желанието (сакането), подобна на молитвата, когато човек моли Бог за разни светски неща и придобивки. Сакам седенето се счита за по-низша форма на медитация.
Нискам садана (не искам, не сакам) – по-висша форма на медитация, в която желанието за материалното отсъства и човек се подготвя за духовно просветление.

При успешно пректикуване на Дян (медитацията на осъзнаването) човек постига Самади / Самази – състояние на единение с Бога, с Цялото. Думата самади/самази лесно се обяснява с българското Сам Ази – Аз сам, където Аз е Висшият Аз на Бога, който е единствената реалност. Единствено Бог Е и друго/други няма в Самади / самази!
Хората, постигнали самади се наричат седу за м.род и седви за ж.р. (практикуващи садана/Седене) или саняси от санскритската дума самниази – сам без аза на личното его, човек, който се е отрекъл от егото си, преодолял е егото си, изчезнал е като его, разтворил се е в Бог, за да остане единствено Бог и Неговата реалност.
Тези йога практики отдавна са загубени у нас в първоначалния си вид, но можем да ги наблюдаваме все още в българските народни традиции под формата на:

Седенки (седене) – където хората се събират да пеят и споделят
Хора – където хората се хващат за ръце и танцуват заедно за споделяне и завихряне на жизнената енергия
Многобройните събори и танци на българите от дълбока древност до днес.

Народните ни традиции несъмнено водят своето начало още от така наречените Тракийски мистерии, Орфееви розалии и други подобни, които са имали за цел да събудят духовните сили на човека чрез танци, музика, пеене, славословене на Бога и т.н.


https://www.youtube.com/watch?v=JfSdjsijR3o
Moжеше да изчакаш малко с бан-а. Все пак момчето пита, а можеше да се логне с каквато си възраст иска.
Респект и почитание към такъв начин на мислене на 15. Може да му дадем отговори на въпросите му. Аз на неговите години немаше кой да питам, а и интернет немаше...
Мир!
Момчето е на 15 години, което ще рече, че трябва да гони мацки и да рита топка.(или друг тип физическа активност) Не да мисли за отглеждане на гъби и канабис. Правилата на Гръсти не случайно са създадени и щом няма 18, няма право да е част от тази общност. Възрастта на пълнолетие е прагът на зряла възраст, тъй като тя е концептуализирана (и призната или декларирана) в закона. Това е хронологичният момент, когато непълнолетните престават законно да се считат за деца и поемат контрол върху своите лица, действия и решения, като по този начин прекратяват правния контрол и правните отговорности на техните родители или настойници над тях и за тях.

Това означава, че на 18 години се счита, че имате собствена свобода и отговорност.
Аватар
Crazy Train
Баш Градинар
Баш Градинар
Мнения: 888
Регистриран на: 11 Дек 2018, 20:59
Has thanked: 1352 times
Been thanked: 1220 times

firstcitizen написа: 11 Яну 2021, 22:13
Crazy Train написа: 11 Яну 2021, 21:38
firstcitizen написа: 11 Яну 2021, 20:56 $CBDKING$ Банвам те, защото си под 18 годишна възраст. Сори пич, ама тъй са правилата.
Пробвай с Медитация. Медитацията и Йогата са измислени от българите преди хиляди години.
Дяна практиката е тясно свързана със Садана (Седене) – неподвижно седене за преодоляване внушенията на ума чрез тяхното обездвижване и обезсилване. Патанджали, човекът, който записва и систематизира йога в стройна наука е този, който нарича садана (Седенето) Абяза (обезателност, задължение) при Йогата, което трябва редовно да се практикува за изчистване на ума и неговото смиряване чрез обездвижване на тялото.

Освен Абяза той препоръчва и Крия (от санскритския глагол кри – кроя на български език) означаваща целенасочено действие чрез духовни упражнения като дишане и други за прекрояване енергиите на тялото. Практиката Садана е позната и се използва не само в Йога, но и в православното християнство в неговата разновидност исихазма, в така наречената умна молитва. Садана се използва и в Исляма в зикр (спомняне на Бога).
Интересното при садана (седенето) е, че то е разделено на два вида:

Сакам садана (сакам, искам е български глагол) е духовна практика на желанието (сакането), подобна на молитвата, когато човек моли Бог за разни светски неща и придобивки. Сакам седенето се счита за по-низша форма на медитация.
Нискам садана (не искам, не сакам) – по-висша форма на медитация, в която желанието за материалното отсъства и човек се подготвя за духовно просветление.

При успешно пректикуване на Дян (медитацията на осъзнаването) човек постига Самади / Самази – състояние на единение с Бога, с Цялото. Думата самади/самази лесно се обяснява с българското Сам Ази – Аз сам, където Аз е Висшият Аз на Бога, който е единствената реалност. Единствено Бог Е и друго/други няма в Самади / самази!
Хората, постигнали самади се наричат седу за м.род и седви за ж.р. (практикуващи садана/Седене) или саняси от санскритската дума самниази – сам без аза на личното его, човек, който се е отрекъл от егото си, преодолял е егото си, изчезнал е като его, разтворил се е в Бог, за да остане единствено Бог и Неговата реалност.
Тези йога практики отдавна са загубени у нас в първоначалния си вид, но можем да ги наблюдаваме все още в българските народни традиции под формата на:

Седенки (седене) – където хората се събират да пеят и споделят
Хора – където хората се хващат за ръце и танцуват заедно за споделяне и завихряне на жизнената енергия
Многобройните събори и танци на българите от дълбока древност до днес.

Народните ни традиции несъмнено водят своето начало още от така наречените Тракийски мистерии, Орфееви розалии и други подобни, които са имали за цел да събудят духовните сили на човека чрез танци, музика, пеене, славословене на Бога и т.н.


https://www.youtube.com/watch?v=JfSdjsijR3o
Moжеше да изчакаш малко с бан-а. Все пак момчето пита, а можеше да се логне с каквато си възраст иска.
Респект и почитание към такъв начин на мислене на 15. Може да му дадем отговори на въпросите му. Аз на неговите години немаше кой да питам, а и интернет немаше...
Мир!
Момчето е на 15 години, което ще рече, че трябва да гони мацки и да рита топка.(или друг тип физическа активност) Не да мисли за отглеждане на гъби и канабис. Правилата на Гръсти не случайно са създадени и щом няма 18, няма право да е част от тази общност. Възрастта на пълнолетие е прагът на зряла възраст, тъй като тя е концептуализирана (и призната или декларирана) в закона. Това е хронологичният момент, когато непълнолетните престават законно да се считат за деца и поемат контрол върху своите лица, действия и решения, като по този начин прекратяват правния контрол и правните отговорности на техните родители или настойници над тях и за тях.

Това означава, че на 18 години се счита, че имате собствена свобода и отговорност.
И като му сложи БАН, какво? Ще откажеш юнушата да пробва, ли? Нпротив-повече го нахъсваш, но така без съвети/диалог шанса да изтегли късата клечка е по-голям. Момчето задава въпроси и получава ...БАН... Еми браво!
completely mad
Аватар
firstcitizen
Буден
Буден
Мнения: 1993
Регистриран на: 04 Дек 2018, 20:34
Has thanked: 5554 times
Been thanked: 3486 times

Crazy Train написа: 11 Яну 2021, 23:26
firstcitizen написа: 11 Яну 2021, 22:13
Crazy Train написа: 11 Яну 2021, 21:38

Moжеше да изчакаш малко с бан-а. Все пак момчето пита, а можеше да се логне с каквато си възраст иска.
Респект и почитание към такъв начин на мислене на 15. Може да му дадем отговори на въпросите му. Аз на неговите години немаше кой да питам, а и интернет немаше...
Мир!
Момчето е на 15 години, което ще рече, че трябва да гони мацки и да рита топка.(или друг тип физическа активност) Не да мисли за отглеждане на гъби и канабис. Правилата на Гръсти не случайно са създадени и щом няма 18, няма право да е част от тази общност. Възрастта на пълнолетие е прагът на зряла възраст, тъй като тя е концептуализирана (и призната или декларирана) в закона. Това е хронологичният момент, когато непълнолетните престават законно да се считат за деца и поемат контрол върху своите лица, действия и решения, като по този начин прекратяват правния контрол и правните отговорности на техните родители или настойници над тях и за тях.

Това означава, че на 18 години се счита, че имате собствена свобода и отговорност.
И като му сложи БАН, какво? Ще откажеш юнушата да пробва, ли? Нпротив-повече го нахъсваш, но така без съвети/диалог шанса да изтегли късата клечка е по-голям. Момчето задава въпроси и получава ...БАН... Еми браво!
.

Crazy Train разбирам те, разбирам и гледната точка на детето, но разберете и двамата, че правилата на форума неслучайно са създадени. Един потребител на 15 години може да застраши сигурността на целият форума. Ок е пълнолетни да говорим за употребата на различни субстанции по безопасен начин за да намалим вредите от тях, ок пълнолетни да имаме дневници за отглеждане на канабис, гъби и кактуси, но не е ок да го говорм на 15 годинишни за това (непълнолетни). Колкото и странно да звучи, има закони и правила, който спазваме, а и смятам, че трябва да изчака докато може да носи сам отговорност за себе си и действията си, а и да се развие напълно мозъка му. Това е интернет и може човека отсреща лъже, че е на 15 години, а да е на 13 или на 35... Не случайно в много отношения има по-голяма наказателна отговорност ако човека насреща е непълнолетен или малолетен.
Децата говорят!
Представи си, че родителите на това дете тъкмо са се напушили и си пият вечерното винце и им чукат на врата полиция, защото сина им се е забърлак с отглеждане на канабис и гъби от някакъв форум в интернет. :D Не би им станало готино на родителите на това дете и биха се ядосали яко на хората от форума. Не им го пожелавам, но е възможно да се случи на някой родител в България заради нас. (примерно на родителите на този младеж) Ако направи нещо ще дърпат неговите родители, а аз такъв срам и стрес на човек не е нужно да причинявам. Тия гъби от къде ще ги намери? Ще ги поръча от картата на майка си, защото няма годините да има собствена карта и сметка с която да поръча гъбите... или ще трябва да се забърква във филми, и после, като ги изяде ще бъдат големите филми. Мисли за гъби и канабис, а още мозъка не му е напълно развит и може да се случат хиляди неща, но какъвто и трип да има ще се разбере от много хора за това. В добрият случай ще види красиви картини, знаци, ангели и ще бъде свързан с Природата, с Косма, а в лошият случай ше мине през ада и такъв стрес и паника ще получи, че ще изкара лайната от него до такава степен, че може да хване и да почне да бели някой с ножа, карто картоф. Дори да не изпаднеш до агресивно състояние, можеш да изживееш такъв страх, че после да го е страх с месеци да остане сам до тоалетна докато сере... .Това са психаделици и са супер сериозни неща, а не са шега работа и не са за всеки, не са и за деца. После назависимо дали трипа е бил приятен или не, като всяко дете ще разкаже на всички приятели за да се изфука. Трипа е толкова силно нещо, че ще те накара да разкажеш най-малкото за да успокойш психиката си независимо дали е бил приятел или неприятен трипа, независимо дали си дете или възрастен. Другите наоколо няма да го разберат, защото мозъка им не е работил на такива проценти и като почне да им говори за дяволи, ангели, светлини и за други такива неща всички ще го гледат, като изтрещял, което ще му създаде допълнителни проблеми и може да го докара до разговори с псилог или психиатър... В момента се разправям с възрастни, които понякога реагират като деца, а каму ли да почна да се разправям с деца, който реагират като възрастни. На никой няма да му е приятно ако детската градина или средното учище започне седянка във форума, нали?

CBDKING имаш поблем със сърцето и психично заболяване за което не искаш да споменеш ( най-вероятно умишлено). Гъбите могат да го разлопат още повече, има гледки които мен са ме разлопвали... Гъбите могат да му отключат тежки психически отклонения ако решат да ти набият едни космически шамари ако си подходил към тях с неуважение дори, а дори и с уважени да подходиш пак могат да ти ги набият тия космически шамари и ако преди това не си бил предразположен генетично към психичкни заболявания. Мисълта ми е, че гъбите могат да бъдат копчето, което да отключи психично заболяване и това е напълно реална възможност. Гъбите са, като пра-пра-пра майка ти и могат да те накърмят, но могат и да те нашамарят по задника по такъв начин, че да ти държи влага за цял живот и говоря за неща толкова брутали, че физическият бой ще ти се види, като детска приказка.
CBDKING мога да ти кажа различни натурални техники с който да закалиш сърцето си и психиката си чрез студена вода, дихателни упражнения, работа в градината, пеене, бойни изкуства и медитац... и когато си сред съученици и възрастни в училище ще си като супер готиния пич. Мацките ще ти се лепят без видима причина и ще искат да си говорят с теб все едно имаш някакво излъчване (да вибрацията и енергията на аурата ще се е покачила) което ги привлична мистериозно, а в същото време ще е изключително здрав физически и психически, и мисловните му процеси ще са на по-високо ниво от съучениците му, че по-нависоко от на някой учетели. Интелекта и логиката ти ще са впечатляващи, а в същото време ще си толкова ухилен и радостен от живота, че ако някой те погледне би си помислил, че си се надрусан нонстоп, а ти просто ще си е щастлив от живота си.
$CBDKING$ нямаш нужда от гъби или от канабис за да бъдеш на 15 години спокоен и радостен. Дори да започнеш да пушиш трева и да ядеш магически гъби това няма да запълни това, което ти липсва вътре. Това вътре се пълни единствено с любов и радост. За това съвета ми е да започнеш да медитираш, да помагаш на баба ти в градината, защото контакта с почвата и бактериите в нея ще повишат настроението ти и имунната ти система, а е и радост... започни да спортуваш динамечен високопрогресивен стил на модерните бойно изкуству, като Джуджицу, Джудо, Винг-чун, Самбо и т.н. . Дисциплината от бойните изкуства и Медитацията, и дихателните практики ще калят здравето и психиката ти, ще успокоят ума ти и ще ти вдъхнат енергия, сила, интелект, милосърдна състрадателност към другите и ще придадът филосовско виждане в живота ти, а тази качества и дисциплина ще ти помагат и в настоящето, и за вбъдеще в живота. Със сигурност и ще ти помогне да си хванеш свястно гадже, а тя ще придаде още по-голяма радост и наслада в живота ти. Също така започни, като хоби нещо, което ти харесва да правиш... примерно да конструираш роботи, да се учиш на програмиране, да дялкаш пръчки, да рисуваш, дърворезба, да месиш хляб, да готвиш, да караш колело, да изчукваш скулптури от камъни или да твориш с глина, слушай качественна музика и звуци на природата и т.н.. Развивай се в насоката, която ти харесва, каквато и да е тя независимо дали е математика, пеене, музика, компютри, колоездене, момичета, спорт, рисуване или нещо друго... най-важното е да ти харесва, да те влече и да ти е забавно. Не е нужно да си успешен в това, което правиш, важно е да се забавляваш и да научиш нови неща, това ще те изгради, като интересна личност.
Нужно е търпение и да им дадеш време на нещата за да се случат. Тези качества и умения ще им трябват години за да се култувират в теб. Така, че бъди търпелив млади ми джедай.

Когоято бях на 13 започнах да пуша и отглеждам канабис. Пропуших тютюн и сериозно се алкохолизирах на 14, а около 15 се запознах на улицата с лепилото, които е първият психаделик в живота ми, които е много времеден и пристрастяващ. След което съм изпробвал много химични буклици от улицата и много натурални растения (билки) и гъби, и от опита си мога да ти кажа $CBDKING, че няма смисъл да правиш мойте грешки и би било глупаво ако ги направиш. Истината е в чистото съзнание.
По-добре гони мацки и спортувай, медитирай, хвани си хоби, радвай се на красивите гледки, забавлявай се на живота, мечтай и другито само ще стане.

Темата се изчерпа и я заключвам, и всички непълнолетни (под 18 години) ще бъдат банвани директно, а коментарите и темите неодобрени и изтривани. В правилата също така пише, че не е нужно да се обеснявам за всеко отстраняване/ БАН, защото хората, които нарушават правилата на този сайт многократно подлежат на отстраняване, а това правило е такова не мога да го пренебрегна. Ако веднъж сте отстранен от сайта, не позволяваме оплаквания относно това. Веднъж отстранен, ние сме приключили с този индивид и никакви оплаквания от страна на други членове няма да помогнат. Не е нужно да обясняваме отстраняванията (бановете). Това само поражда повече работа за модераторите, което обикновено е причината някой да бъде отстранен. Така че, тези които се оплакват заради отстраняването на някой също са обект на банване.

Ако си под тези години 18. Това означава, че не можеш да: разглеждаш, пишеш, да се присъединиш или каквото и да било свързано с grysty. Ако сме осведомени за пренебрегване на това правило, ще поставяме бан на потребителя и ще трием постове.

Докато уважавате нашите правила, Вие ще бъдете желан член на нашия сайт. На тези, които са избрали да се присъединят към нашата общност и да подкрепят това, което ние защитаваме, ще бъде предоставено пълноправно членство. Членове, които са злоупотребили със своя статус, могат да го видят върнат към статуса „Гост“ като предупреждение, че тяхното поведение е неприемливо. Понататъшна злоупотреба ще доведе до отстраняване.
Заключено